Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
BLANX labai sužavėjo! Visa diena liežuviu perbraukus per dantis jaučiasi švarus dantys ir išbalina labai gerai nekenkent dantim
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 02 13, 18:12)
Nors ir neturim jokių problemų su dantenom, odontologė man ir MB labai nuoširdžiai patarė nesižavėt colgate, blendamed ir visom kitom pigiom pastom, nes ten prideda tokių dalykų kad ojoj.

Tad naudojam parodontax, sensodyne ir panašias. Skonis pusė grybo, bet užtat nors ir po poros valandų jokių mėtinių saldainių nereikia - burnos kvapas visiškai neutralus.
thumbup.gif



Mūsų odontologė irgi tokį pat patarimą davė - vengti blendamed, colgate, nes ten daug dirbtinu priedu deda. Ypač kas liečia balinamąsias pastas. Rezultatas gal ir greitas, bet, manau, daug svarbesnis klausimas - ar ilgalaikis ir ar nekenkia dantukams?...
Kurį laiką naudojom lacalut, dabar - l'angelica - tikrai thumbup.gif Ir kaina nesikandžioja biggrin.gif
Atsakyti
musu seimyte naudoja Sensodyne 4u.gif
Atsakyti
daugybe skaiciau pasisakymu apie dantu pastos tubeles bruksneliu spalvu reiksme.Nuomones vyrauja,kad tai ekologiskumo rodiklis,deje tai klaidinanti nuomone,ja girdziu seniai,bet tai yra skirta ne vartotojui,o gamybos lazerinei irangai atpazinti,kur turi prasideti tubeles uzlenkimas,spalva tolygi uzrasu spalvai.

Atsakyti
O mums labai patinka LANGELICA - NATURALE , kitos kotai labai saldzios pasidare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 03 08, 19:48)
O mums labai patinka LANGELICA  - NATURALE , kitos kotai labai saldzios pasidare    ax.gif


Cia ta su moliu?
Sitos firmos man irgi patinka pastos smile.gif Aisku yra ir dar geresniu, bet Langelica yra kainos ir kokybes santykis smile.gif
Atsakyti
Aš pastovaiai keičiu dantų pastas... Kažkaip ties viena neapsistoju... Kartais net ir brangios pastos pabaigti nesinori, nera norimo efekto... Be to, girdėjau, kad patartina naudoti dvi pastas, vakare su mineralais, o rytais galima balinančias ar pan. smile.gif
Atsakyti
Pabaigiau savo Benda-med 3D white ir nusipirkau kažkokia Blanx berods...tiksliai pavadinimo nepamenu.Gal nebloga g.gif
Atsakyti
Sensodyne zalia arba Lacalut thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 03 08, 19:54)
Cia ta su moliu?
Sitos firmos man irgi patinka pastos smile.gif Aisku yra ir dar geresniu, bet Langelica yra kainos ir kokybes santykis smile.gif

Man labiausei tinka antibakterines L'angelica su arbatmedziu bet namie visada buna kokios 4 skirtigos, seimai patinka Sensodyne Pronamel. Labai noreciau pabandyti sitas su arbatmedziu ir alijosium
http://sveikatosdova...products_id=224
bet pirkti per interneta bijau ax.gif o taip dar niekur nemaciau, gal kas zinot kur dar buna? mirksiukas.gif
Atsakyti
colgate, velym
Atsakyti
Man irgi velym labai patinka smile.gif
Atsakyti