Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Forever firmos dantu gelis thumbup.gif
Atsakyti
parodontax, lacalut ir sensodyne thumbup.gif
Atsakyti
Colgate smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaushra: 10 vasario 2009 - 15:01
ROCS 4u.gif (laimėjau biggrin.gif ) paprastai naudoju vaikiškas pastas... g.gif
Atsakyti
Blendamed 3D white luxe thumbup.gif dantukai dar niekad nebuvo tokie grazus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nailea @ 2009 02 13, 16:06)
Blendamed 3D white luxe thumbup.gif dantukai dar niekad nebuvo tokie grazus bigsmile.gif

Mes irgi sita pasta naudojames drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nors ir neturim jokių problemų su dantenom, odontologė man ir MB labai nuoširdžiai patarė nesižavėt colgate, blendamed ir visom kitom pigiom pastom, nes ten prideda tokių dalykų kad ojoj.

Tad naudojam parodontax, sensodyne ir panašias. Skonis pusė grybo, bet užtat nors ir po poros valandų jokių mėtinių saldainių nereikia - burnos kvapas visiškai neutralus.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2009 02 01, 11:35)
Naudojam AMWAY dantus pasta GLISTER, ji mums  thumbup.gif

Mes irgi.. thumbup.gif
Atsakyti
Naudojam Glister thumbup.gif
Kitos mums nebepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Gal galite patart kokia pasta man rinktis? Kad isvalytų dantukus ir, kad pabalintu. Ir, kad kaina normali būtu. tongue.gif Gal sarasą man.... biggrin.gif Ir kur pirkot... tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(double x @ 2009 02 20, 20:49)
Gal galite patart kokia pasta man rinktis? Kad isvalytų dantukus ir, kad pabalintu. Ir, kad kaina normali būtu. tongue.gif  Gal sarasą man.... biggrin.gif  Ir kur pirkot... tongue.gif  lotuliukas.gif


Aš va šitą mėgstu, pagal mane attinka visus jūsų išvardintus kriterijus, perku Norfoj:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nemura @ 2009 02 15, 22:42)
Naudojam Glister  thumbup.gif
Kitos mums nebepatinka  schmoll.gif

musu seimyna ir Glisteriui istikima jau daugiau nei 5 metus ir kiek kartu bandeme pereit prie kitokios, tai nepavyko nei vienos tubeles isnaudoti.Glisteris tikrai vertas pinigeliu thumbup.gif
Atsakyti