Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
šiek tiek apie dantų pastas,gal kam idomu bus paskaityti mirksiukas.gif
http://www.google.lt...QlEuQ4OvuGL-ChA
http://www.google.lt...Nz4uTAP3UsIHDRg
Atsakyti
Naudojam AMWAY dantus pasta GLISTER, ji mums thumbup.gif
Atsakyti
Mums su B labai šita patinka thumbup.gif user posted image
Atsakyti
patinka sensodine ir velym thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2009 02 01, 11:35)
Naudojam AMWAY dantus pasta GLISTER, ji mums  thumbup.gif

mes taip pat thumbup.gif
Atsakyti
Parodontax clasicc,nes yra problemų su dantenom...
Atsakyti
Na o aš pirkdama dantų pastą visada atkreipiu dėmesį į ant pastos tūtelės galo esančio ženklo spalvą. Nežinau kaip jis vadinasi, bet jis labai panašus į prekių bar kodą. Taigi, žalios spalvos pasta yra pati pati geriausia (bet nevarkit, nes tokios Lietuvoje nėra), mėlynos spalvos bus visos pastos, kurių kaina yra virš 15 lt, na o juodos spalvos - tai pati rupiausia, kasdieniniam naudojimui netinkanti pasta (na visi tie blendametai, colgeitai ir t.t.).
Taigi, kaip jau ir rašiau man svarbu, kad to ženklelio spalva būtų bent mėlyna, na o dabar dar kreipiu dėmesį į pačios pastos sudėtį, tai kol kas natūraliausia (beje ir neskaniausia) yra Weledos firmos.
Labai pasitikiu savo odontologe, tai pastaruoju metu kaip rekomenduotiną pastą ji nurodė būtent r.o.c.s. firmos, taigi vakar nusipirkau pabandymui ir ją.
Beje, jau esu anksčiau girdėjusi, bet dabar tą patį patvirtino ir odontologė, kad dantų šepetėlius reikėtų naudoti tik minkštus arba ultra minkštus (aišku ir keisti juos tenka dažniau).
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 02 05, 16:28)
Na o aš pirkdama dantų pastą visada atkreipiu dėmesį į ant pastos tūtelės galo esančio ženklo spalvą. Nežinau kaip jis vadinasi, bet jis labai panašus į prekių bar kodą. Taigi, žalios spalvos pasta yra pati pati geriausia (bet nevarkit, nes tokios Lietuvoje nėra), mėlynos spalvos bus visos pastos, kurių kaina yra virš 15 lt, na o juodos spalvos - tai pati rupiausia, kasdieniniam naudojimui netinkanti pasta (na visi tie blendametai, colgeitai ir t.t.).
Taigi, kaip jau ir rašiau man svarbu, kad to ženklelio spalva būtų bent mėlyna, na o dabar dar kreipiu dėmesį į pačios pastos sudėtį, tai kol kas natūraliausia (beje ir neskaniausia) yra Weledos firmos.


Kas čia per kosmosai??? doh.gif lotuliukas.gif Ant pastos tūtelės gali esantis ženklelis ŽYMI tą vietą, per kurią turi būti nupjaunama pastos tūbelė.. biggrin.gif O jos spalva TOKIA PATI, kaip ir teksto, kuris užrašytas ant tūbelės.. ATKREIPK DĖMESĮ....... bigsmile.gif

Nemanau, kad ant dantų pastos, kurios yra tau taip svarbi mėlyna atžyma, TEKSTAS būtų parašytas žaliai, arba juodai.. greičiausiai lygiai taip pat MĖLYNAI.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 02 05, 18:02)
Kas čia per kosmosai???  doh.gif  lotuliukas.gif Ant pastos tūtelės gali esantis ženklelis ŽYMI tą vietą, per kurią turi būti nupjaunama pastos tūbelė.. biggrin.gif O jos spalva TOKIA PATI, kaip ir teksto, kuris užrašytas ant tūbelės.. ATKREIPK DĖMESĮ.......  bigsmile.gif

Nemanau, kad ant dantų pastos, kurios yra tau taip svarbi mėlyna atžyma, TEKSTAS būtų parašytas žaliai, arba juodai.. greičiausiai lygiai taip pat MĖLYNAI..  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nesutinku su tavimi
Aš skaičiau internete, kad tikrai nuo tos juostelės priklauso kokybė.
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2009 02 05, 17:15)
Nesutinku su tavimi
Aš skaičiau internete, kad tikrai nuo tos juostelės priklauso kokybė.


Pieva.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 02 05, 18:29)

Tikru tikriausia biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau dar pridurti, kad apie tai esu ne kartą skaičiusi laikraščiuose. Be to, žalią spalvą esu mačiusi tik vienoje šeimoje, kuomet viešėjau Amerikoje.
Maža to, šią savaitę dar pasitikslinau pas savo odontologę, o vakar perkant rocs firmos pastą, tą patį patvirtino ir vaistininkė. Taigi, tai nėra jokie kosmosai, ir apskritai aš niekada nerašau nepatvirtintos informacijos. Man gera, kokybiška ar natūrali kosmetika, tinkamai parinktos priemonės, ligų gydymas pirmiausiai natūraliais vaistais ir t.t. yra labai svarbu. Todėl aš tuo pati ilgai domiuosi, o vėliau pasidalinu su kitais. Gaila, kad kažkas nė neisdomėdamas, be jokių žinių skleidžia erezijas...
Atsakyti