Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Naudoju ivairias- colgate,vicco(naturali!),l'angelica. Ortodonte sake,kad praktiskai nera skirtumo, kokia pasta,nes visu svarbiausia KAIP valomi dantys.Pagal ja mano higiena labai gera,nors man kartais taip ir neatrodo biggrin.gif su breketais esu jau 2 metus.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 01 19, 20:21)
vicco(naturali!)

Iš aš dabar šitą naudoju, bet jau skonis koks keistas rolleyes.gif
Atsakyti

Gal kas žino dantų pasta AMWAY įmanoma įsigyti kokioj vaistinėj ar parduotuvėje? Ar tik per internetą užsakyti? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 23, 11:36)
Gal kas žino dantų pasta AMWAY įmanoma įsigyti kokioj vaistinėj ar parduotuvėje? Ar tik per internetą užsakyti? unsure.gif


Aš mačiau Eurovaistinėj, bet kaina man per didelė pasirodė. g.gif 20 Lt už dantų pastą kažkaip daugoka.
Atsakyti
QUOTE(Anastasyja @ 2009 01 23, 12:36)
Gal kas žino dantų pasta AMWAY įmanoma įsigyti kokioj vaistinėj ar parduotuvėje? Ar tik per internetą užsakyti? unsure.gif

Vaistinei gali nusipirkti geresniu, negu Amway, nes zinok joje mazai fluoro, pati ja naudojau, bet pabandyk, Elgydium ar Lacalut ne ka prastesnes uz Amway, dar net geresnes ax.gif
Atsakyti
Florestina, kabesita, Ačiū merginos!
Aš dabar rock naudoju – patenkinta, tik ji dar brangesne virš 30... wink.gif)

Tai vat nusprendžiau išbandyti visas geras pastas biggrin.gif Apie Amway daug ką girdėjau, reikia pabandyti. unsure.gif
Atsakyti
As visad naudodavau pastas kokios papuldavo, kuriom akcija budavo lotuliukas.gif Neseniai suzinojau, kad priklauso ne tik nuo pastos, bet ir nuo to kaip valai dantis doh.gif Dabar naudoju Lacalut ir Sencodine pakaitomis, dar retkarciais pasivalau amwejaus pasta
Atsakyti
Naudoju jau virs 3 metu Crest pastas. Dantys siek tiek pabalo, nepajautrejo. Patinka rolleyes.gif

vienas is pavyzdziu:
user posted image
taip pat naudoju ir Crest skalavimo skysti
Atsakyti
naudoju president pasta,manau nebloga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 01 19, 21:25)
Iš aš dabar šitą naudoju, bet jau skonis koks keistas rolleyes.gif



Aha,keistokas,bet nieko slykstaus bent man.Ir dar tik nepatinka,kad ji neputoja,tai pirma karta isvalau su paprasta kokia ,o paskui su sita rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 01 28, 14:37)
Aha,keistokas,bet nieko slykstaus bent man.Ir dar tik nepatinka,kad ji neputoja,tai pirma karta isvalau su paprasta kokia ,o paskui su sita rolleyes.gif

Man putoja - a la ajurvedinė, bet vis tiek sudėty yra SLS doh.gif
Atsakyti
O man ir vyrui,nera nieko geriau uz BLANX dantu pasta thumbup.gif
Atsakyti