Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Šiuo metu naudoju "Blanx" arba "Blend-a-med". O šiaip visada kaitalioju, tik "Colgate man nea. schmoll.gif Matyt, netinka ji man, nes jaučiu po jos, lyg vos ne kaip be pastos valiusis. g.gif
Gal jūs man atsakysit į tokį klausimą. Visada po išsivalymo jaučiu didelį troškulį. Ir jau gan seniai. Ir nuo bet kokios pastos. Aišku, atsigeriu ir ir viskas gerai. Neatsigėrusi vandens negalėčiau. Beje, dažnai atsigerti norisi gan nemažai - ne tai, kad poros gurkšnių, bet viso puodelio. Gak kas numano dėl ko taip? g.gif Na, visą gyvenimą gi man taip nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Gotish @ 2008 12 20, 16:38)
Šiuo metu naudoju "Blanx" arba "Blend-a-med". O šiaip visada kaitalioju, tik "Colgate man nea.  schmoll.gif Matyt, netinka ji man, nes jaučiu po jos, lyg vos ne kaip be pastos valiusis.  g.gif
Gal jūs man atsakysit į tokį klausimą. Visada po išsivalymo jaučiu didelį troškulį. Ir jau gan seniai. Ir nuo bet kokios pastos. Aišku, atsigeriu ir ir viskas gerai. Neatsigėrusi vandens negalėčiau. Beje, dažnai atsigerti norisi gan nemažai - ne tai, kad poros gurkšnių, bet viso puodelio. Gak kas numano dėl ko taip?  g.gif Na, visą gyvenimą gi man taip nebuvo.


Ir man tas pats. Aš visada po valymo atsigeriu. Tokį įprotį turiu jau nuo vaikystės. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrutex @ 2008 12 02, 18:38)
O gal kas bandete ROCS dantu pasta? Nes akropoli eurovaistinej maciau, tik kaina didoka ;( bet bent jau konsultante isgyre, kad be floro ir labai gera ir t.t.


Bandžiau aš ROCS pastą-turėjau kelis mėginukus.Nepaliko ji man kažkokio ypatingo įspūdžio.Na gal reiktų ilgiau pavartoti,kad pajustum poveikį g.gif Bet aš tikrai nesituošiu mokėti tokių pinigų už šitą pastą.
Atsakyti

naudoju sia ir esu patenkinta

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skipele @ 2008 11 19, 09:54)
Turejau ir as problemele, kaip dauguma minejo, tai kraujuojancios dantenos ir nemalonus burnos kvapas vos po keliu valandu issivalius dantis. Visai nesenai, gal tik pries koki menesi pradejau naudoti dantu pasta is naturaliu medziagu, kur didzioji dalis - alavijas. Kaina 25 lt, bet man labai patiko ir tiko. Be to, pastebejau, kad jos uzteks ilgam, nes reikia tik zirniuko dydzio vienam dantu valymui.


Gal galima suzinoti sio stebuklo pavadinima? smile.gif
Atsakyti
Mes siuo metu naudojam WELEDA kraujuojancioms dantenoms 20 lt galima nusipirkt panoramoje ,,seimos vaistineje" siaip esu patenkinta ja. Dar reikia daryti skalavimus kai dantenos kraujuoja i arbatini puodeli puse saukstelio mazo druskos ir tuo tirpalu skalaujame burna kokius 3 kart i diena kokias 2 sav plius dar galima daryt saltalankio aliejaus kompresus pries miega 15 min binta suvilgit aliejum ir prie dantenu palaikyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukselio mama: 30 gruodžio 2008 - 16:54
QUOTE(angliste @ 2008 05 29, 18:16)
mes su seima taip pat naudojame glister, taciau tikrai nepatarciau naudoti jos vaikams iki 7 metu. jos sudetyje yra per daug fluorido, kuris vaikams nerekomeduojamas. o suaugusiems tikrai patarciau ja naudotis, neziurint i kaina, nes vienos tubeles vienam zmogui uztenka apie 2 men.

g.gif o jūs vaikams dantis valote su dantų pasta, skirta suaugusiesiems? g.gif
QUOTE(rasras @ 2008 10 26, 14:12)
Naudojam "AMWAY" GLISTER pastą.  4u.gif

šiuo metu ir aš ją naudoju 4u.gif patinka skonis, o ir poveikiu nesiskundžiu 4u.gif dar keletas iš geresnių- tai man gerai nuvalė Himalaya dantų pasta, su kažkokiomis žolelėmis ir moliu, atrodo. Turėjau tik mėginuką, bet man patiko. Dar nebloga kažkokia sensodyne enamel (o gal prenamel), pas uošvius išbandžiau- patiko ir skonis, ir kvapas ir efektas thumbup.gif o blogiausios man- visos Blendamed, ko ten proideda, bet nuo tos pastos man visada išberia lūpas blink.gif

O skalavimo skystis geriausias- Listerin thumbup.gif mano draugė odontologė, tai paklausiau patarimo ir nuoširdžiai jį rekomendavo thumbup.gif aišku, tarpdančio siūlo niekada negalima pamiršti- štai ir visas arsenalas lotuliukas.gif

Dar aš dantis kartais valau taip- vieną gurkšnį alyvuogių aliejaus laikau bulnoje, praskalauju dantis (laikau kokias 5-10 min, kol aliejus netenka savo skonio, pasidaro skystas ir baltas thumbup.gif sena priemonė dantim valyti, o jei skauda dantenas- skalauju druskos tirpalu arba medetkų arbatos nuoviru thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju Sensodyne,prieštai naudojau Pearl drops ar kažkas panašaus,o dar ankščiau Blendamedus ir tt.Pastebėjau,kad dantys pasidarė nebe tokie balti g.gif verysad.gif Norėjau paklaust ar balina nors kiek pasta Splat "Extreme white"?kur jos galima įsigyt?Mano dantys visad balti buvo ir girdavo visi (taip pat ir dantistas) o dabar Sausio gale eisiu pas dantistą ir gėda bus parodyt kokios spalvos dantys doh.gif reik atgaut jų spalvą...
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2008 12 31, 03:59)
Naudoju Sensodyne,prieštai naudojau Pearl drops ar kažkas panašaus,o dar ankščiau Blendamedus ir tt.Pastebėjau,kad dantys pasidarė nebe tokie balti  g.gif  verysad.gif  Norėjau paklaust ar balina nors kiek pasta Splat "Extreme white"?kur jos galima įsigyt?Mano dantys visad balti buvo ir girdavo visi (taip pat ir dantistas) o dabar Sausio gale eisiu pas dantistą ir gėda bus parodyt kokios spalvos dantys doh.gif  reik atgaut jų spalvą...

Ar balina tai nežinau, nes pati naudoju Splat, bet ne šitą. Šiaip man patinka ši pasta. Mačiau Euruose - ten apie 20 litų kainuoja. Aš tai pirkau N. Vilnioje rusiškos kosmetikos parduotuvėje - už beveik 13 litų.
Atsakyti
Elgydium wub.gif Tik vaistinėse. biggrin.gif Ir sau ir vaikams. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audronasak @ 2008 12 30, 14:10)
Gal galima suzinoti sio stebuklo pavadinima? smile.gif


Forever living produktas manau smile.gif Nes as pati tokia naudoju, tik moku pigiau smile.gif
Atsakyti
Maziausia naudoja WELEDA vakiska. As - WELEDA herbal. Kiti seimos nariai - Faberlic ir Biokalcis (SPLAT firma).
Atsakyti