Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
O as paskutiniu metu negaliu atsidziaugti "WELEDA" dantu pastomis thumbup.gif
Atsakyti
"oriflame" firmos pastą "OptiFresh"
Atsakyti
QUOTE(*Daivulyte* @ 2008 10 27, 17:01)
Pas mane labai kraujuoja dantenos,beveik pastoviai.Šiuo metu naudoju liesnoj balzam.



turiu ir as tokia problemele... isbandziau daugybe priemoniu kraujavimui sustabdyti, nei viena nepadejo. pvz is tiesu galiu nupeikti viastininkes, kai jos parduodamos lacalut pasta nuo dantenu kraujavimo nepasako, kad ja galima tik menesi naudoti, o tada pertrauka reikia daryti doh.gif nes as tik internete perskaiciau tokia informacija, kadangi pradejo siaubingai smirdeti is burnos (toks salutinis ilgo naudojimo poveikis).
dabar naudoju drauges uzrekomenduota parodontax, bandau susigyventi su itin specifiniu skoniu, bet siaip dziaugiuosi ja isigijus mirksiukas.gif nes ji, kaip pasta sauganti dantenas pakankamai gerai nuvalo dantis, ko pasigedau lacalut pastose (jausdavausi kaip su apsivelusiais dantimis...)
Atsakyti
Anksciau visad naudojau Colgate, o db jau 3 menuo kaip dantu pasta "SPLAT" extreme white thumbup.gif dar girdejau kad AMWAY gera pasta ir ilgam jos uztenka. smile.gif
Atsakyti
Pati naudoju AMWAY dantu pasta, bet neseniai uzklausiau savo odontologes apie ja, tai pasake, kad nezavi ja sita dantu pasta ir dar ne per daugiausia turi fluoro, kas labai svarbu dantim. blink.gif
Tai net nezinau, kai baigsiu gal i kazka kitka keist reikes g.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2008 11 14, 11:58)
Anksciau visad naudojau Colgate, o db jau 3 menuo kaip dantu pasta "SPLAT" extreme white thumbup.gif dar girdejau kad AMWAY gera pasta ir ilgam jos uztenka.  smile.gif

Taip SPLAT thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
geriausiai dantu apnasas nuvalo Lacalut Activ thumbup.gif
man nepakeiciama wub.gif
Atsakyti
Kraujuojancioms ir jautrioms dantenoms profilakstiskai rekomenduoju pavartoti TANTM VERDE, tikrai verta demesio thumbup.gif
Atsakyti
O aš tai už Parodontax! Iš pradžių skonis erzindavo, o dabar tai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Turejau ir as problemele, kaip dauguma minejo, tai kraujuojancios dantenos ir nemalonus burnos kvapas vos po keliu valandu issivalius dantis. Visai nesenai, gal tik pries koki menesi pradejau naudoti dantu pasta is naturaliu medziagu, kur didzioji dalis - alavijas. Kaina 25 lt, bet man labai patiko ir tiko. Be to, pastebejau, kad jos uzteks ilgam, nes reikia tik zirniuko dydzio vienam dantu valymui.
Atsakyti
O gal kas bandete ROCS dantu pasta? Nes akropoli eurovaistinej maciau, tik kaina didoka ;( bet bent jau konsultante isgyre, kad be floro ir labai gera ir t.t.
Atsakyti
Oho, kiek daug naudoja "kita" bigsmile.gif

Man burnos higieniste patare naudoji "Lakalut activ" - tai jau antra tubele baigiu - labai patinka thumbup.gif
Tik sake visas dantu pastas pirkti vaistinese unsure.gif
Atsakyti