Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Sophi @ 2008 10 19, 14:18)
Tai jau tikrai  ne nuo pastos schmoll.gif


Bet kodėl, kai naudojau Capitano pastą taip nebuvo. Net gydytojas prieš savaitę pasakė, kad gerai prižiūriu dantis. Ir šepetėlis pirktas vos prieš pora savaičių. Manau, kad ši pasta nepakankamai gerai nuvalo apnašas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 19, 14:23)
Bet kodėl, kai naudojau Capitano pastą taip nebuvo. Net gydytojas prieš savaitę pasakė, kad gerai prižiūriu dantis. Ir šepetėlis pirktas vos prieš pora savaičių. Manau, kad ši pasta nepakankamai gerai nuvalo apnašas. g.gif

Visos pastos kurios parduodamos marketuose yra visiskas atsiprasant sudas. Nei jos valo, nei apsaugo, jokios funkcijos neatlieka sad.gifsad.gifsad.gif
Atsakyti
QUOTE(xtina @ 2008 10 19, 15:31)
Visos pastos kurios parduodamos marketuose yra visiskas atsiprasant sudas. Nei jos valo, nei apsaugo, jokios funkcijos neatlieka sad.gifsad.gifsad.gif


Gal ir tiesa, betgi ir vaistinėse tos pačios parduodamos. Kažkada buvau pirkus pastą iš Oriflame katalogo. Irgi labai patiko ir šepetėlis toks geras buvo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 10 19, 14:23)
Bet kodėl, kai naudojau Capitano pastą taip nebuvo. Net gydytojas prieš savaitę pasakė, kad gerai prižiūriu dantis. Ir šepetėlis pirktas vos prieš pora savaičių. Manau, kad ši pasta nepakankamai gerai nuvalo apnašas. g.gif

Svarbu ne kokia pasta, o kaip valomės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 10 19, 18:09)
Svarbu ne kokia pasta, o kaip valomės ax.gif

Sutinku, kad labai svarbu kokybiskai issivalyti savo dantukus, bet tikrai reiskmes turi ir pastos savybes sunglasses2.gif
Atsakyti
siuo metu naudoju Blanx, nebloga, bet vistik geriausia Lacalut Active - puikiai nuvalo apnasas, ko nepadaro kitos pastos
Atsakyti
Mano dantys ir dantenos labai jautrios , todėl naudoju sensodyne pasta, o kad dar ir pabaltų imu whitening smile.gif
Atsakyti
Blend-a-med 7,arba ta naktine,man jos geriausiai tinka.Dabar turiu su mineralais nusipirkus,tai irgi nieko.
Atsakyti
Neseniai drauge rekomendavo naturaliai balinancia dantu pasta su zolelemis.
Man labai patiko. Nepasakyciau, kad labai jau balintu, bet patiko, kad pati pasta pagaminta is penkiu rusiu zoleliu ir molio(molis balina), be visokiu kenksmingu medziagu smile.gif Pirkau ja droge, kaina apie 6LT. Jei kas noresit pamegint, galesiu parasyti kaip vadinasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 25 spalio 2008 - 19:48
Naudojam "AMWAY" GLISTER pastą. 4u.gif
Atsakyti
Visad naudojau arba colgate arba blend a med, bet paskaičius čia, manau, gal reiktų ir kitokių pabandyt.su skylutėm bėdų neturiu, bet spalvą tai turbūt paveldėjau doh.gif
Atsakyti
Pas mane labai kraujuoja dantenos,beveik pastoviai.Šiuo metu naudoju liesnoj balzam.
Atsakyti