Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As viena buvau nusipirkus balinancia dantu pasta, brangiai mokejau, tipo dantis turejo 3 tonais pasveset. Po dvieju plovimu dantis nerealiai jautrus pasidare doh.gif
Paskui vyras mano pabande-irgi tas pats, tai ismeciau.

Siaip vyras karts nuo karto naudoja sensodine balinancia. smile.gif O as tai labai retai.
Atsakyti
Tik dabar perskaiciau sita tema, kelis metus rasyta smile.gif
Gaila man tu motereliu,kurios gadina dantukus, balindamos,sveisdamos unsure.gif
Niekada nei vaistinej, nei parduotuvej, nei reklamuojamu pastu neperku, isgrauzia man jos lupas, dantenas. Vienintele naturali pasta "Forever Bright", negaliu patiketi, bet visas 3 min galiu valyti dantis, ji labai maloni, neturi fluoro, ten idetas naturalus antioksidantas - biciu pikis. Jei norit pabandyti, padesiu isigyti
Atsakyti
QUOTE(džingute @ 2008 09 21, 11:17)
Tik dabar perskaiciau sita tema, kelis metus rasyta smile.gif
Gaila man tu motereliu,kurios gadina dantukus, balindamos,sveisdamos  unsure.gif
Niekada nei vaistinej, nei parduotuvej, nei reklamuojamu pastu neperku, isgrauzia man jos lupas, dantenas. Vienintele naturali pasta "Forever Bright", negaliu patiketi, bet visas 3 min galiu valyti dantis, ji labai maloni, neturi fluoro, ten idetas naturalus antioksidantas - biciu pikis. Jei norit pabandyti, padesiu isigyti

Reklamuojam ir platinam g.gif
Atsakyti
Oi ne, ne reklama, nes pati jom netikiu. As niekam nekisu, as tik sakau savo nuomone, nes MAN dantys ir sypsena yra svarbiausia veido dalis smile.gif
As sakau ka as naudoju, kitoms patinga balinti dantis, o kas balina, sviesina? Tik rugstys, ar ne taip?
Atsakyti
O as turiu neitiketinai sveikus dantis, stomotologai giria,kad retai tokiu zmoniu sutinka, o draugai sako kad mano dantys balti(nors as noreciau,kad jie butu visiskai balti) smile.gif iki siol esu taisius tik viena mazyte skylute,tfu tfu tfu smile.gif
Pastu esu isbandzius begale. Pastaruosius du metus apsistojau ties Colgate whitening arba Colgate total. Kokybes ir kainos santykis mirksiukas.gif Siaip dar patiko sensodyne,bet ji man kiek brangoka... ax.gif Pastebejau,kad kazkam patinka glister-man ji deja visiskai nepatiko, jausmas toks jog dantys nesvarus po valymo lieka... Daznai panaudoju dar ir burnos skalavimo skysti,tik kazkaip didelio skirtumo nera tarp paciu brangiausiu ir pigesniu (bent jau man) ax.gif


Atsakyti
Pazistu ir as tokiu zmoguciu, kuriu dantys sveiki ir balti nuo prigimties thumbup.gif
Mano pacios irgi balti, kai reikejo taisyti, nerado tokios plombos spalvos, visos buvo per tamsios

Smagu dziaugtis graziais dantukais, svelniais ir graziai isvalytais smile.gif tad priziurekime juos rolleyes.gif
Atsakyti
o man labai patinka Hymalaya dantu pasta tongue.gif : ir isvalo gerai, ir kaina nebloga. Be to, kas siuo metu vis svarbiau ir svarbiau tampa, pagaminta is naturaliu zaliavu blink.gif
Atsakyti
Aš va tokią perku ir esu labai ja patenkinti. Perku Norfoje, kainuoja apie 2 Lt ir niekuo nesiskiria nuo brangių pastų. Net mano odontologė pagyrė, kad mano dantys gerai prižiūrimi. Kažkur netgi skaičiau, kad gera pasta nebūtinai turi būti pati brangiausia. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Man AMWAY 'Glister" pasta irgi patinka 4u.gif Ir sepeteliai ju visai faini, bet kaina, jei neklystu, vieno sepetelio 10 lt buvo...
Siaip jau pastas reikia keisti, galima net ryte valytis dantis viena, vakare- kita pasta. biggrin.gif
Dar "Oral B" pasta patiko, bet jos tik vienos konferencijos metu isigijau, parduotuvese neradau pirkti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2006 09 05, 19:15)
Man poveikis po pastos Velym pasimatė iškart, maždaug kaip kristinuko vyrui. smile.gif Po ilgesnio naudojimo dantys liko tokie normaliai balti biggrin.gif , t. y., nežiba kaip porcelianas, bet ir tikrai ne gelsvi. Dantys nepajautrėjo, pastos skonis man malonus, vienu žodžiu, aš ja esu patenkinta.
Beje, kaip rekomenduojama instrukcijoje, prieš Velym išsivalau dantis kita, paprasta pasta.



as kaip tik norejau pastebeti, kad gal del to baltumo efektas butu, bet patys dantys man sunkiai issivalo, t.y. nera to svaros-gaivos pojucio. Gerai sako dr, kad pries tai reikia kita pasta isvalyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nusprendžiau pakeisti dantų pastą ir nusipirkau Colgate. Nu tokio mėšlo dar neteko turėti, jau po poros dienų ant mano apatinių dantų pasirodė akmenukai. Jaučiu, reiks vėl pirkti Capitano.
Va tokią pirkau.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 19 spalio 2008 - 12:47
QUOTE(Florestina @ 2008 10 19, 13:46)
Nusprendžiau pakeisti dantų pastą ir nusipirkau Colgate. Nu tokio mėšlo dar neteko turėti, jau po poros dienų ant mano apatinių dantų pasirodė akmenukai.

Tai jau tikrai ne nuo pastos schmoll.gif
Atsakyti