Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As naudoju Amway Glister, labai esu patenkinta, po jos pavaliau su Sensodine, tai visai ne kas. Ja naudoja ir mano mama ir mano brolio seima, visi labai patenkinti 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 09 02, 17:17)
As naudoju Amway Glister, labai esu patenkinta, po jos pavaliau su Sensodine, tai visai ne kas. Ja naudoja ir mano mama ir mano brolio seima, visi labai patenkinti  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif mes su vyru taip pat naudojam šią pastą ir skalavimo skystį Glister, juo prieš valymą reikia praskalauti burną, paruošiama valymui, mums tikrai patinka, ryte nebūna apnašų ant dantų, na kaip po kitų, parduotuvinių pastų..ir dar siųlą turėjau, jau pabaigiau, na tirkai mielas, neišsišakoja, nekliūna už dantukų, o dabar Jonsons Witening turiu, nu koks ne koks jis man, jokio slidumo, užsikabina tarpdantį ir išsipašo, vos ištraukiu po to schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonozmona @ 2008 09 03, 11:56)
drinks_cheers.gif mes su vyru taip pat naudojam šią pastą ir skalavimo skystį Glister, juo prieš valymą reikia praskalauti burną, paruošiama valymui, mums tikrai patinka, ryte nebūna apnašų ant dantų, na kaip po kitų, parduotuvinių pastų..ir dar siųlą turėjau, jau pabaigiau, na tirkai mielas, neišsišakoja, nekliūna už dantukų, o dabar Jonsons Witening turiu, nu koks ne koks jis man, jokio slidumo, užsikabina tarpdantį ir išsipašo, vos ištraukiu po to schmoll.gif



Nesupratau, o as skalauju po valymo, o dabar ne nezinau kaip reikia. schmoll.gif Reikes gal pasidomet g.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 09 03, 14:02)
Nesupratau, o as skalauju po valymo, o dabar ne nezinau kaip reikia.  schmoll.gif Reikes gal pasidomet  g.gif

aš nežinau, kurį tu turi, ne syra ir burnos gaiviklis, be tjo talpa lyg 12 ml, o aš turiu toks stiklinis buteliukas, lyg 50 ml, į stiklinelę 2-3 kartus įpurški, praskiedi vandeniu ir skalauji burną...na man tokį aprašą atsiuntė moteirs, kuri užsiima šiomis priemonėmis g.gif
Papildyta:
va koks aprašas šios priemonės:

GLISTER Koncentruota burnos skalavimo priemonė
Paskirtis: Įvairiapusiškai veikianti koncentruota burnos skalavimo priemonė gaivina ne tik burnos kvapą bei rūpinasi visapusiška burnos higiena, bet ir palengvina susikaupusių apnašų šalinimą, 38% padidina dantų valymo poveikį. Ši daugiafunkcinė priemonė naudojama ne tik stomatologijoje, bet ir kitose srityse.
Sudėtis: Eteriniai aliejai – pipirinės mėtos, citrininės melisos, paprastosios mėtos, mentolis, gyvatės nuodai, spiritas, vanduo, kamparas, cukranendrės, citrinos sultys, organinės rūgštys, enzimai, alijošius, kava-kava, eukaliptas ir kt. Praskiedus alkoholio kiekis – 1,5%.
Savybės ir privalumai: Įvairiapusis naudojimas. *Aukšta kokybė. *Koncentruota, taupi ir efektyvi – iš koncentrato gaunama 2,69 l tirpalo. *Užtenka 90 skalavimų. *Priklausomai nuo vandens kietumo, PH vertė – 5,4 – 6,2.
Naudojimas: *STOMATOLOGIJOJE:paradantozė; cinga; dantų kariesas; sialodenitas; gingivitas; paradontitas ir kt. Skalavimo skystis sustiprina dantų valymo efektą iki kelių dešimčių kartų (38%), naudojama prieš valant dantis iki 5 p. p. į skalavimo indelį (skalauti 30 s), kovoja su dantenų kraujavimu, dantų apnašomis, kariesu. Į preparato sudėtį įeina stiprūs augalinės kilmės antiseptikai, kurie kovoja su mikrobais ir bakterijomis. Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų. *GINEKOLOGIJOJE: vaginaliniai kolpitai; pienligė ir kt. išskyros;didelis gimdos kaklelio išsiplėtimas; niežėjimas; herpio virusas; veikia kaip antibakterinė ir lengva kontraceptinė priemonė; gali būti naudojama lytinio akto metu ir kt. Kadangi skalavimo priemonė turi tik augalinės kilmės antibiotikus, jį gali naudoti ir nėščios moterys.*ANDROLOGIJOJE: įvairiems uždegimams ir lengvoms infekcijoms kaip asmeninės higienos priemonė. *LOR: tonzilitas (pūlinga angina): 2-5 p. p. į skalavimo indelį. Skalauti gerklę. Sloga: 2 p. p. į skalavimo indelį. Suvilgyti tamponėlius, dėti į nosį ir giliai kvėpuoti. *GRIPAS IR KT. LIGŲ EPIDEMIJOS: 10-15 p. p. į 200 ml vandens. Supilti į purkštuvą, purkšti patalpas, valyti durų rankenas ir pan. * APSINUODIJIMAS: 1 p. p. į skalavimo indelį vandens. Išgerti užgeriant dideliu kiekiu vandens. *TRAUMOS: Durtines- pjautines žaizdas patepti neskiesta priemone. Veikia kaip kraujo tekėjimą stabdanti priemonė, analgetikas ir antiseptikas. *SKAUSMAI: galvos (migreniniai); spazmai; širdies skausmai. Veikia kaip analgetinė priemonė. *AKIMS: Traiškanas akyse valyti skiediniu – 1 lašas skalavimo priemonės, 30 lašų vandens. *BUITYJE:troškulio malšinimui: Nedidelį kiekį skalavimo priemonės atskiesti drungname vandenyje ir išgerti. *KONSERVUOJANT: įlašinti 1-7 lašus į sterilizuojamą vandenį.
Atsakyti
Nesuprantu gal mes cia ne apie ta pati kalbam, nes dabar ilindau i interna ir parasyta, kad vis delto naudoti po valymo dantu 2 kartus per diena ir sudetis beja tokia:

Water, SD Alcohol 38-B, Polysorbate 20, Glycerin, Flavor, Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, Poloxamer 407, D&C Yellow No.10, FD&C Blue No. 1

Gal pas tave klaidinga info, nes ir jokiu eteriniu alieju neturi.

Yra forume apie Amway tema, ten reikia paklaust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 09 03, 18:42)
Nesuprantu gal mes cia ne apie ta pati kalbam, nes dabar ilindau i interna ir parasyta, kad vis delto naudoti po valymo dantu 2 kartus per diena ir sudetis beja tokia:

Water, SD Alcohol 38-B, Polysorbate 20, Glycerin, Flavor, Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, Poloxamer 407, D&C Yellow No.10, FD&C Blue No. 1

Gal pas tave klaidinga info, nes ir jokiu eteriniu alieju neturi.

Yra forume apie Amway tema, ten reikia paklaust  smile.gif

tai gal tu apie burnos gaivikli kalbi? pas mane tai stiklinis permatomas buteliukas, su tamsiai tamsiia žaliu skysčiu, prie jo yra mini stiklinaite: į jį papurški 2-3 kartus, praskieid vandenuku ir skalauji burna prieš valymą...
ta moteris seniai jau dirba su Amway, man atsiunte info į az, nemanau, kad klaidinga g.gif
Papildyta:
va ką man atsiuntė apie gaiviklį:

GLISTER burnos gaiviklis
Kai norime gaivaus burnos kvapo, bet neturime galimybės išsivalyti dantų, rekomenduojamas GLISTER burnos gaiviklis. Vienu paspaudimu atgaivinamas burnos kvapas gaiviu mėtos aromatu. Patogaus dydžio flakonas lengvai telpa kosmetinėje ar kišeneje. Juo galėsite pasipurkšti apie 250 kartų. Po kiekvieno paspaudimo mygtukas automatiškai grižta į pirmykšte padėtį. GLISTER burnos gaiviklis patogus naudoti, ekonomiškas ir neturi nei vienos kalorijos. Kai nėra galimybių išsivalyti dantis, GLISTER burnos gaiviklis vienu papurškimu atgaivins burnos kvapą. Veikliems biznio žmonėms ir visiems, kuriems rūpi gaivus burnos kvapas, aerozolis GLISTER - puiki saldainiu ar mentolio pastiliu alternatyva. Jis patogus naudoti, be kaloriju.
Naudojimas: Laikykite flakona tiesiai. Nukreipę tiesiai į burną, paspauskite mygtuką.
Savybes ir privalumai: * Iš atgaivina burnos kvapa maloniu metos aromatu. * Aerozolis GLISTER turi buti laikomas ne aukštesneje kaip +43 °C. * Į aerozolio GLISTER sudeti įeina etilo alkoholis, kaip būtinas skiediklis. * Pašalina nemalonų burnos kvapą (česnakų, tabako ir pan.). * Puiki dovanele. * Be kaloriju. * Ekonomiskas.
Atsakyti
Nu geras tada as jau nieko nebesuprantu, kad ne aisku, kad as turiu skysti skalavimo irgi tamsiai zalias skystis, permatomas buteliukas.
As pabandysiu susisiekt su ta moteriske. Man tik siaip klausimas kyla, gal lietuviai blogai isverte, nes angliskai tai labai aiskiai parasyta kad po to ir jokie eteriniu alieju ten nera. Gal lietuviai akis dumia g.gif

Atsakyti
na žiūrėk ką radau, maniškis yra toks ir tikrai skirtas prieš,:
GLISTER Koncentruota burnos skalavimo priemonė

Paskirtis: Įvairiapusiškai veikianti koncentruota burnos skalavimo priemonė gaivina ne tik burnos kvapą bei rūpinasi visapusiška burnos higiena, bet ir palengvina susikaupusių apnašų šalinimą, 38% padidina dantų valymo poveikį. Ši daugiafunkcinė priemonė naudojama ne tik stomatologijoje, bet ir kitose srityse.

Sudėtis: Eteriniai aliejai – pipirinės mėtos, citrininės melisos, paprastosios mėtos, mentolis, gyvatės nuodai, spiritas, vanduo, kamparas, cukranendrės, citrinos sultys, organinės rūgštys, enzimai, alijošius, kava-kava, eukaliptas ir kt. Praskiedus alkoholio kiekis – 1,5%.

Savybės ir privalumai: Įvairiapusis naudojimas. *Aukšta kokybė. *Koncentruota, taupi ir efektyvi – iš koncentrato gaunama 2,69 l tirpalo. *Užtenka 90 skalavimų. *Priklausomai nuo vandens kietumo, PH vertė – 5,4 – 6,2.

Naudojimas: paradantozė; cinga; dantų kariesas; sialodenitas; gingivitas; paradontitas ir kt. Skalavimo skystis sustiprina dantų valymo efektą iki kelių dešimčių kartų (38%), naudojama prieš valant dantis iki 5 p. p. į skalavimo indelį (skalauti 30-60 s), kovoja su dantenų kraujavimu, dantų apnašomis, kariesu. Į preparato sudėtį įeina stiprūs augalinės kilmės antiseptikai, kurie kovoja su mikrobais ir bakterijomis. Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų.

Papildyta:
paskaityk čia: Baronkos blog;e yra viskas aprašyta mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...29&hl=amway

Atsakyti
QUOTE(xtina @ 2008 04 24, 21:13)
Sveika, nepatarciau tau naudoti pastoviai paradontax pasta, nes seip ji yra skirta periodontitu(paradantoze) sergantiems zmonems. O jei tau kraujuoja dantenos, tai gal dar karta pasinaudok burnos higienisto paslaugomis ir gal pas tave yra nekokybisku plombu del kuriu gali kraujuoti dantenos.  Dantu pasta patartina keitalioti. Sunaudojai viena tubele pirk kitokios firmos dantu pasta, nereikia prie vienos prisiristi.

As paradontax naudoju 5 metus, retkarciais issivalydama su kita dantu pasta ir tikrai nezadu jos i nieka keisti, nes is tu 5 metu 4 metus nesiojau breketus ir nei vienos skyles neatsirado, ko nepasakyciau pries tai. Kaip tik nueinu pas stomatologa, taip vis ka nors rasdavo...
Atsakyti
As naudoju SMILE HOLLYWOOD dantu pas ta 3 savaites (ji super balina dantis)
Tada Sensodine white pasta menesi, o poto vel Smile smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LEMINAKE @ 2008 09 10, 20:06)
As naudoju SMILE HOLLYWOOD dantu pas ta 3 savaites (ji super balina dantis)
Tada Sensodine white pasta menesi, o poto vel Smile  smile.gif  mirksiukas.gif


O tau ne per daug balinimo gaunasi, juk dantims labai nesveika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 09 10, 21:36)
O tau ne per daug balinimo gaunasi, juk dantims labai nesveika  blink.gif

aš irig taip pagalvojau g.gif
mano stomotologas prieš visas "balinamasias pastas" rolleyes.gif
Atsakyti