Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(gintek @ 2008 06 28, 17:34)
naudojau ir as ta Glister, bet kol nepanaudojau  MACLEANS is Anglijos, geresnes nebuna, kokybe ten 100kart geresne nei cia bet kokios pastos.

O būtent kuo geresnė ši pasta g.gif
Atsakyti
sveikos kazkaip katik sugalvojau paskaitinet sia tema bigsmile.gif tai va as pati naudoju balinamaja pasta ir ji man is ties labai padeda jau po savaites poveikis matomas jin vaistinese parsiduoda pavadinimas:blanX 2 in 1 whitening+anti macchia
tai taip ir dantukai labai slydus lieka visa diena bet ja valantis parasyta kad rekomenduotama issivalius neskalauti su vandeniu kiek as pati suprantu tai tam kad tos visos medziagos geriau i dantis isiskverptu rolleyes.gif
Atsakyti
O aš su šeima naudoju Astera firmos pastas ir skalavimo skysčius. Nesivelia nei liežuvis, nei dantys ir dantenos nebekraujuoja thumbup.gif . Palyginti su medicininėm pastom (Elgydium, sensodine) ir kaina "nesikandžioja". Sūnui l.patinka ledų skonio vaikiška pasta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniuke @ 2008 06 30, 12:52)
sveikos kazkaip katik sugalvojau paskaitinet sia tema  bigsmile.gif tai va as pati naudoju balinamaja pasta ir ji man is ties labai padeda jau po savaites poveikis matomas jin vaistinese parsiduoda pavadinimas:blanX 2 in 1 whitening+anti macchia
tai taip ir dantukai labai slydus lieka visa diena bet ja valantis parasyta kad rekomenduotama issivalius neskalauti su vandeniu kiek as pati suprantu tai tam kad tos visos medziagos geriau i dantis isiskverptu rolleyes.gif


Kokioj vaistinej pirkai ir kokia kaina jos?
Atsakyti
QUOTE(zirniuke @ 2008 06 30, 12:52)
ja valantis parasyta kad rekomenduotama issivalius neskalauti su vandeniu kiek as pati suprantu tai tam kad tos visos medziagos geriau i dantis isiskverptu rolleyes.gif

Kaip tai neskalauti - pastuota burna vaikščiot g.gif

Aš pradėjau naudot "BioRepair" - atrodo, nebloga smile.gif
Atsakyti
euro vaistinei akropoli ten kaina 13.99 ax.gif
o del to skalafvimo tai taip parasyta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirniuke @ 2008 06 30, 23:20)
euro vaistinei akropoli ten kaina 13.99 ax.gif
o del to skalafvimo tai taip parasyta blush2.gif

O patys bandėt - kaip jausmas neskalavus mirksiukas.gif
Atsakyti
mes su vyru naudojame Glister dantų pastą smile.gif mum labai patinka ir tinka biggrin.gif ji balina ir poliruoja, dantukai tokie švelnūs palieka thumbup.gif ir dar vienos tutelės užtenka pusei metų, nes labai mažai jos reikia dėti, tai ir ekonomiška sakyčiau 4u.gif
Atsakyti
As naudoju Colgate pasta. Man patinka smile.gif
Atsakyti
vis prie sensodine gryztu 4u.gif
Atsakyti
Aš jau metus naudoju LACALUT dantu pasta ir esu labai ja patenkinta lotuliukas.gif Prieš tai ilgai naudojau ta blend-a-med ir colgate bandžiau, tai labai jomis nusivyliau ir isitikinau, kad tai, kas reklamuojama yra tik pigus triukas...
Atsakyti
Turiu labai silpnus dantukus verysad.gif Dar paauglysteje dantiste patare issiplovus dantis su pasta jos neskalauti. Taip ir darau kartais iki siol. Issispjaunu tik, bet neskalauju. Dantistai is kart pasako kad dantys sutvirteje. O del pojucio - tai pripratimo reikalas.
P.S. Naudoju Forever Living pasta gal kokius 1,5 m. Per ta laika ne vienos skylutes, o burnoje palikti sia pasta thumbup.gif
Atsakyti