Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti

As irgi pagaliau susiradau is ko galima nusipirkti Glister dantu pasta .Ziuresim ..kokia is tikro ,nes labai jau cia isgirta ji buvo biggrin.gif

QUOTE(Lapkritine @ 2008 03 29, 23:06)
Kokia kaina tos Glister? Cia tik vaistinese parduodama?


150ml 26 lt.Amway platintojai parduoda


QUOTE(Nosferatu @ 2008 03 30, 19:51)
Glister pieniniu dantuku valyti negalima. schmoll.gif net vaikams nuo 7 metu 1 karta per savaite.

As turiu sios dantu pastos aprasyma ir ten parasyta ,kad Glister pasta saugiai gali panaudoti visa šeima ,idealiai tinka vaikams .Be balikliu
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2008 05 29, 17:33)
As irgi pagaliau susiradau is ko galima nusipirkti Glister dantu pasta .Ziuresim ..kokia is tikro ,nes labai jau cia isgirta ji buvo  biggrin.gif
150ml 26 lt.Amway platintojai parduoda
As turiu sios dantu pastos aprasyma ir ten parasyta ,kad Glister pasta saugiai gali panaudoti visa šeima ,idealiai tinka vaikams .Be balikliu


mes su seima taip pat naudojame glister, taciau tikrai nepatarciau naudoti jos vaikams iki 7 metu. jos sudetyje yra per daug fluorido, kuris vaikams nerekomeduojamas. o suaugusiems tikrai patarciau ja naudotis, neziurint i kaina, nes vienos tubeles vienam zmogui uztenka apie 2 men.
Atsakyti
QUOTE(angliste @ 2008 05 29, 19:16)
mes su seima taip pat naudojame glister, taciau tikrai nepatarciau naudoti jos vaikams iki 7 metu. jos sudetyje yra per daug fluorido, kuris vaikams nerekomeduojamas. o suaugusiems tikrai patarciau ja naudotis, neziurint i kaina, nes vienos tubeles vienam zmogui uztenka apie 2 men.

mes taip pat naudojam Glister,kai sunus ejo i darzeli tai turejo mazaja tutele Glister pastos ir ir darzelyje tikrino kaip vaikai issivalo dantis, reikejo skalauti burna su raudonu skysciu ir jei blogai issivale tos vietos raudonos palikdavo,atstovai buvo is blendamed, tai buvo nustebe, nes pas sunu nebuvo nieko paraudonave o pas kitus vaikus buvo, mums aukletoja papasakojo apie tai.
Atsakyti
Ar kas nors bandėte pirkti dantų pasta Lacalut Briliant White? Ji neseniai vaistinėse atsirado, kaina virš 30 Lt, įdomu, ar gera g.gif
Atsakyti
Naudoju Oral B Sensitive ir esu labai patenkinta, nes nebekraujuoja dantenos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 04 04, 11:06)
ir sau ir vaikams tik Elgydijum   thumbup.gif


drinks_cheers.gif Elgydium labai gera pasta. Visada perku tik vaistinėse, kažkaip nemėgstu platinamų gaminių.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2008 06 09, 14:41)
drinks_cheers.gif  Elgydium labai gera pasta. Visada perku tik vaistinėse,  kažkaip nemėgstu platinamų gaminių.



O aš šita dantų pasta labai nusivyliau, man ji visai dantų "nevalė", reikėdavo daug pastangų, kad apnašas nušveisti schmoll.gif

Tai ar niekas nebandėte naudoti dantų pastos Lacalut Briliant White? ax.gif
Atsakyti
Mes naudojam Glister iš Amway, bet man nieko ypatingo.
Atsakyti
Mes tai naudojam PEPSODENT, nuo jos dantenos nekraujuoja (nuo kitu kiek isbandziau kraujuodavo) ir seip labai gera dantu pasta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 06 10, 00:44)
Mes naudojam Glister iš Amway, bet man nieko ypatingo.

Labukas,

Na mes irgi naudojam šią pastą ir esam labai patenkinti, ji man labai patinka, ir jos ilgam užtenka, be to labai gerai valo, jaučiu dantukų glotnumą visą dieną unsure.gif
Atsakyti
Kur vilniuje galima nusipirkti ajurvedine dantu pasta arba pasta su moliu (nezinau pavadinimo)? Kokios mazdaug kainos?
Atsakyti
naudojau ir as ta Glister, bet kol nepanaudojau MACLEANS is Anglijos, geresnes nebuna, kokybe ten 100kart geresne nei cia bet kokios pastos.
Atsakyti