Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Pastaruoju metu naudojau, sensodyne pronamel (nebloga), Amway ( gera, pirksiu vel), Velym (gera, tikrai pirksiu vel). Blendamed - kaip kazkuri cia jau sake - issiplovus dantis jausmas kaip su sampunu buciau prasiplovus. Colgate - nera gera, bet ir nera labai bloga - ty labai trumpalaikis poveikis (po valandos man jau vel norisi plautis dantis).

Turiu as keista mada pirkti vis ka nors naujo - nebandyto.. Gal parekomenduosit kokia nors? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktooorija @ 2008 03 28, 13:22)
Turiu as keista mada pirkti vis ka nors naujo - nebandyto.. Gal parekomenduosit kokia nors? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir aš norėčiau ką nauja išbandyt. Vis stengiuosi pirkt kitokią, bet paskutinį kartą rinkausi jau anksčiau naudotą "Elgydium" ax.gif
Atsakyti
Mano dantenos kraujavo ir nuo Blendamed, ir nuo Paradontax, ir net Sensodyne, bet pabandzius Glister yvyko stebuklas 4u.gif Naudoju vos pora savaiciu ir be jokiu problemu wub.gif
Atsakyti
siuo metu naudoju Velym smile.gif
Atsakyti
Kokia kaina tos Glister? Cia tik vaistinese parduodama?
Atsakyti
Šiuo metu mano vonioje Sensodyne bigsmile.gif
Atsakyti
Siaip naudoju Colgate, bet perskaicius kiek cia visi giria dantu pasta Glister, manau susigundysiu ja isbandyti pati 4u.gif
Atsakyti
Aš neseniai "IKI" pirkau pasta L'angelika. Tipo parašyta 100 proc. natūrali. Ji man visai patiko, švelnaus skonio, gerai nuvalo. Nes man kai kurios pastos per "aštrios". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2007 10 07, 20:03)
šiaip naudoju Velym, o kartais bet kokią  blush2.gif  šį mėnesį bandau Blanx pastą, tik kažin koks ten jos poveikis bus ar nebus  unsure.gif



Aš tik šitas dvi ir naudoju, pakaitom, kad nepabostų thumbup.gif
Atsakyti
Glister pieniniu dantuku valyti negalima. schmoll.gif net vaikams nuo 7 metu 1 karta per savaite.
Atsakyti
Lacalut mūsų šeimyna naudoja, bet ta Glister mane sudomino g.gif ją tikriausiai galima užsisakyti per žmones kurie užsakinėja iš Amway ? g.gif
Atsakyti
Kelis metus naudojom Glister. Labai patiko. Dabar pakeitimui nusipirkau Elgydium. Irgi gera.
Atsakyti