Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
as nenaudoju jokiu Colgate jokiu Blendamed,naudoju Parodontax nes dantenu uzdegimas pas mane,pasidariau burnos higiena naudoju sia pasta ir liuxs rezultatai thumbup.gif tik skonis sios pastos nekoks ,bet as jau pripratau ir man liuxs,o vyras kai isivale mano pasta dantis tai sake kokiu cia s...valai dantis doh.gif nuo siol ziuri ,kad tik nepagriebtu mano pastos. o jis naudoja Fructodent-rukantiems .sake jam gerai,bet poveikio nemaciau labai ryskaus g.gif
Atsakyti
As ketvirtadieni suzinaojau kai ka naujo apie dantu pastas is savo odontologes. Neseniai pajutau, kad mano dantys tapo be galo jautrus, valymas tapo tikra tragedija: negaliu valyti nei siltu, nei saltu vandeniu. Gydytoja man sake, kad jautruma sukelia balinanti dantu pasta (pas mus namuose tik tokia ir perka), pasirodo, kad su balinancia pasta dantis galima valytis tik kas 4 valyma, t. y. 3 kartus valaisi paprasta pasta 1 karta balinancia. Bet siaip tai geriausia is viso tik kada kur nors eini (pvz. i sokius ar i svecius), tada gali ja pasinaudoti. Taip pat reiketu vengti visu Colgate total ir Blend-a-med Complete 7, nes i siu pastu sudeti ieina daug abrazyviniu medziagu (jos pagamintos sodos pagrindu) ir daugiau pakenkia negu padeda. Reikia vadovautis tik vienu principu, jei parasyta, kad pasta padeda nuo visko, reiskia ji nepadeda nuo nieko. Ir nebutinai pati brangiausia pasta yra pati geriausia. Zymiai sveikiau yra kas puse metu lankytis pas higienista ir dantis valyti paprasta pasta. Man sake, kad pacios geriausios pastos yra tos, kurios pagamintos zoleliu pagrindu. Ir man pasiule nusipirkti pvz. Lesnoi Balzam ir pameginti ja naudoti ir jei nepades tada pirkti Sensodyne. 4u.gif
Atsakyti
Vienos pastos negalima naudoti ilga laiko tarpsni, kaskart reikia pirkt kitokia.
O to jautrumo priezastys gali buti ivarios. Galiu pasakyt kad Colgate Total nera labai prasta pasta. Pasakete geriausia valytis paprasta pasta. Tai cia kokia, ta rusiska uz 90 ct? Manau, kad Colgate Total ir Blend-a-Med 7 yra pacios paprasciausios.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2008 03 03, 15:58)
Vienos pastos negalima naudoti ilga laiko tarpsni, kaskart reikia pirkt kitokia.
O to jautrumo priezastys gali buti ivarios. Galiu pasakyt kad Colgate Total nera labai prasta pasta. Pasakete geriausia valytis paprasta pasta. Tai cia kokia, ta rusiska uz 90 ct? Manau, kad Colgate Total ir Blend-a-Med 7 yra pacios paprasciausios.


As su Blend-a-Med viasi negaliu valytis, man is kart isberia lupas. Zodziu, i ja kazko prideta, kas man sukelia alergine reakcija. O tai ka as parasiau buvo mano odontologes Olgos, dirbancios klinikoje Gidenta, nuomone. g.gif ax.gif
Atsakyti
R.O.K.S arba Velym thumbup.gif
Atsakyti
As ieskau dantu pastos be mentolio,zinot tokia ? nes vartojant homeopatinius vaistus,reikia nevartoti mentolio,nei pastos,nei gumos,nei arbatu...
Atsakyti
Nejaugi nieks nenaudoja pastos be mentolio smile.gif niekaip vaistinese neissiaiskinu ,kuriose nera metos. doh.gif
Atsakyti
Katik vėl nusipirkau L'angelica dantų pastos, bet ji kaip matau irgi su mentoliu. ir dar kai prisimenu VELYM panaudoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamour: 07 kovo 2008 - 19:10
QUOTE(Glamour @ 2008 03 07, 20:09)
Katik vėl nusipirkau L'angelica dantų pastos, bet ji kaip matau irgi su mentoliu. ir dar kai prisimenu VELYM panaudoju.

Velym irgi su meta..? priremsiu vaistininke prie sienos,tures surasti be mentolio..kam as tada homeopatija naudoju,jei ji neveikia doh.gif
Atsakyti
Na aš kiekvieną kartą stengiuosi pirkti vis kitą dantų pastą. Šiuo metu naudoju Amway firmos Glister'į .
Atsakyti
Labukas, as ir nusipirkau pasta GLISTER isbandysim su seimyna,
As norejau paklaust ar sia pasta galima valyti pieninius dantukus g.gif ? mano mazylej 3.5m ar galima ir jai sia pasta dantukus valyti?
Atsakyti
Glister pasta, kol kas neradau geresnes. Ja valosi ir dukra.
Atsakyti