Įkraunama...
Įkraunama...

Dantų pasta

Apklausa: Kokia dantų pastą naudojate (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(jove @ 2007 03 26, 22:20)
labas as naudojau ta pasta doh.gif  : man netiko pasigavau su ja labai stipru dantenu uzdegima  verysad.gif

Kazkaip nelabai tikiu, kad pasta kalta del uzdegimo schmoll.gif

QUOTE(spyglyte @ 2007 11 05, 17:24)
As ir ilgai naudojau Amway Glister, man ji pati geriausia kolkas, naudoju jau kokius 4 metus, beabejo, karts nuo karto pakaitalioju, taciau vel griztu prie jos... Nes, issivalius dantis taip ir jauciasi, kad esi issivaliusi, nera astraus kvapo, taip pat nuo jos negrauzia gleivines ir ji balina smile.gif

Man si pasta taip pat patinka, siaip pastebejau netgi pagal zymejima spalvu, kad ji sviesiai melynos spalvos, ant visu kitu, nors ir brangiu juoda arba tamsiai melyna. O tai reiskia, kad ji viena is geresniu pastu.
Mano mama su ja valo jau kokius 2 metus, taip pat pakaitaliodama ir nieko blogo, tik geri atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
Kokią dantų pastą galėtumėte patarti esant dantų erozijai? Gal kuri nors esate susidūrusi su šia problema? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(X-girl @ 2007 11 08, 14:09)
Kokią dantų pastą galėtumėte patarti esant dantų erozijai? Gal kuri nors esate susidūrusi su šia problema?  4u.gif

Dabar reklamuoja "SENSODYNE Pronamel". Tik kažin ar veiksminga unsure.gif
Atsakyti
Labukas,tikriausiai visi žinote,kad kadangi Lietuvoje vanduo yra pakankamai fluoruotas,tai musu regione nepatartina naudoti pasta su fluoru.AR girdėjote,kad pas mus pajūry labai daug vaikučių serga fluorijoze dėl fluoro pertekliaus?Jau Skandinavijos šalyse uždraustos pastos su fluoru,o mes dar vis nuodijamės.Turbūt daugelis skaitėte straipsnius "Lietuvos Ryte",kad tai rimta problema,kurie labai greitai dingo iš interneto-matyt kažkam nenaudinga ta informacija.Atrodo paprastas dalykas,bet tai problema.Ar žinote apie pastą su alavijais ir bičių pikiu ,kuri neturi fluoro ir ją gali naudoti,net pirmuosius dantukus valantys žmogiukai.Kam įdomu,rašykit bartuske@gmail.com
http://www.lrytas.lt...d...;view=2&p=1
Atsakyti
Naudojau velym ,o dabar perėjau prie PRESIDENT juodos spalvos tūbelė. Nebloga
Atsakyti
QUOTE(MysticWoman @ 2007 08 08, 09:03)
sensodine arba paradontax



drinks_cheers.gif Mes irgi sitas naudojame
Atsakyti
Naudojom įvairias - Colgate, Blend-a-med ir t.t. schmoll.gif , dabar pakeitėm į Glister thumbup.gif .
Atsakyti
Vis žadu išbandyt Velym pastą, dabar tikrai nusipirksiu smile.gif Nors kiek esu bandžius balinančių pastų kažkaip tai nepastebiu jokio rezultato... g.gif Ir šiaip gavau tokių patarimų, kad stengtis jų mažiau naudot, nes vis dėlto kenkia emaliui...Tai stengiuos naudot žolelių pastas, ar pan. Na, bet Velym pastą vistiek išbandysiu g.gif smile.gif

Atsakyti
Mūsų šeimyna irgi naudoja GLISTER dantų pastą, eam labai patenkinti smile.gif Jeigu kažkas norėtų išbandyti, kreipkitės į a.ž.
Atsakyti
Pakaitomis naudoju R.O.C.S. ir Yotuel, abejos patinka thumbup.gif .
Atsakyti
Dabar valausi su Glister, prieš tai patiko ir Lacalut jautriems dantims ir Colgate. Norėčiau pabandyti rocs, nes gerų atsiliepimų randu rolleyes.gif. Bet, faktiškai, tenkina thumbup.gif ir dabartinė, ilgam užtenka, dantys, kaip čia kažkas rašė, "slidučiai" biggrin.gif .
Atsakyti
Labai geros dantu pastos "Lacalut" ir "Eurokose" parduodamos rusiskos "Serebrenij zemcug", patarciau padandyt, labai gerai nubalina! thumbup.gif
Atsakyti