Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

berlyne shonefelde man kaip tik gan principingi atrode.dydzius tikrino iskart.viduj- su buitinem svarstyklem lakiojo ir drasiai lapukus su 35eur israsinejo virshsvorio megejams
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 09, 19:23)
berlyne shonefelde man kaip tik gan principingi atrode.dydzius tikrino iskart.viduj- su buitinem svarstyklem lakiojo ir drasiai lapukus su 35eur israsinejo virshsvorio megejams


tai cia kaip kam pasitaiko ir kaip kur Ryanair'ui uzplaukia grieztai paziuret smile.gif Kadangi mes prie tu, kurie pasiskaito taisykles, tai labai ramiai keliaujam ir kitiems to linkim. Svarbu papigiaja gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 09, 19:41)
biggrin.gif
O tu galvojai uzpirksi sampano ir pampersu duty free ir praeisi visa apsikrovus ?  biggrin.gif
Gerai butu, kad rimtai tikrintu. Bo is Berlyno kai reikejo skristi, tai chebra su tokiom dezem atvare, kad musu tinkancios pagal ismatavimus kuprines vos berado vietos daiktadezej  doh.gif  Ne visad Ryanair'as principingai paziuri. Kaip ir AirBaltic'as, nes analogiska ir dar baisesne situacija turejom is Stambulo griztant, kai musu kuprine tik su fotiku ir knyga jau neberado vietos virs galvos.

na pas mus nera net svarstymu kad imt neimt bagaza...nu bet kartais megstu kokio aliejaus nusipirkt ar alyvuogiu... juk tada tikrai svoris kaip ant mieliu uzauga ax.gif boscos nesivesiu, nebijok lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 09, 19:38)
na pas mus nera net svarstymu kad imt neimt bagaza...nu bet kartais megstu kokio aliejaus nusipirkt ar alyvuogiu... juk tada tikrai svoris kaip ant mieliu uzauga  ax.gif  boscos nesivesiu, nebijok  lotuliukas.gif


tai jeigu imsit lagamina i registruota bagaza, tai rankinio nekazi kiek reikia. Pasiimk tuscia kuprine, atitinkancia centimetrus ir pirmyn per aliejaus parduotuves smile.gif
Atsakyti
lyg buvo akcija alitai oro uosto viduj. jei iki skrydzio laiko yra,o svoris neleidzia,tai galima kur ir paskanaut
Atsakyti
4u.gif Sveiki,
skrendam su kudiniu. tai man ramiai iki lektuvo galima keliauti su vezimuku, o po to kam ji paduoti?? stiuardesei?? reikia ji sulankstyti, ar nesulankstyta?? jei busiu isidejusi i vezimuko apacia pleduka, tai nelabai gerai susilankstys????
Kaip tai daroma??
Papasakokit-prasau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 09, 20:43)
tai jeigu imsit lagamina i registruota bagaza, tai rankinio nekazi kiek reikia. Pasiimk tuscia kuprine, atitinkancia centimetrus ir pirmyn per aliejaus parduotuves smile.gif

tusciu kupriniu kazkaip nebuna biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 09, 20:16)
tusciu kupriniu kazkaip nebuna  biggrin.gif  ax.gif


visada buna pirmas kartas mirksiukas.gif
Atsakyti
vzilma, neteko taip vaziuot,bet pasakysiu,ka esu mates. eini prie patikros, rodai bilietus,eini per sauguma,vaika ant ranku,vezima po aparatu shvietimui.jei viskas ok,eini per pasu patikra.vezimas su tavim. salej lauki. tevams su mazais vaikais kaune(gal vieninteliam) pirmumas priesh bendra eile.kai paskelbs registracija,eik prie priority rodykles,bet pradzioj teks praleist keleivius,kurie su priority/pirmenybe skrenda.po to tavo eile.anksciau vezimus liftu nuleisdavo,sportinius maciau laiptais tampo.prie lektuvo vaika I rankas,vezima netoli trapo sulankstyta palieki.daiktus susirink.ishlipus ji rasi ten pat. tikiuos,kazkiek pagelbejau
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 03 09, 07:49)
eini i control pane ->Regional ir Language options, pridedi lietuvių kalbą ir net Zimbabvėje gai rašyt lietuviškom raidėm.
taip pat tokiu pat principu aš būdama LT sėkmingai galiu parašyti vokiškus umlautus su savo klaviatūra.

ir dar pagal IATA taisykles pavardėje gali būti iki trijų klaidų.



Na oro uoste ne visi darbuotojai tokie gudrus, ne visai kvalifikuotu pasitaiko, esu girdejus ivairiu istoriju. biggrin.gif
Atsakyti
nezinau,bet kaune geriausia jauciuosi ir personalas normalus.va kitur,tai vaizdelis liudnas.i taisykles pabaksnos ir tiek ziniu. lt bent paprastas sumarazumas yra
Atsakyti
vzilma gironoj taip pat su vaikais pirmus praleidzia ir be priority. yra liftas vezimams, kaune taip pat yra liftas. vezimeli sulankstyta atiduodi prie lektuvo laiptu stovinciam darbuotojui.
Atsakyti