Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

Sveikos,
Pasidariau check-in'ą ir atsispausdinau bilietus, o kitą dieną gavau iš Ryanair laišką, kad reikia check-in'ą pasidaryti. Ar čia šiaip automatinis priminimas, ar aš blogai kažką pasidariau? Bet jeigu būčiau blogai pasidarius, tai gal ir bilietų būtų nedavę atsispausdinti?
Atsakyti
QUOTE(neringa17 @ 2011 04 16, 12:21)
Sveikos,
Pasidariau check-in'ą ir atsispausdinau bilietus, o kitą dieną gavau iš Ryanair laišką, kad reikia check-in'ą pasidaryti. Ar čia šiaip automatinis priminimas, ar aš blogai kažką pasidariau? Bet jeigu būčiau blogai pasidarius, tai gal ir bilietų būtų nedavę atsispausdinti?


Automatinis priminimas 4u.gif
Ten berods jie ir rašo, kad jei jau esate atsispauzdine bilietus, ignoruokite šį pranešimą
Papildyta:
QUOTE(wanilla23 @ 2011 04 16, 12:17)
Sveikos,noriu paklausti o uzsakinejant bilieta reikia asmens kodo ar kitu paso duomenu ar uztenka tik gimimo datos,noriu sesei bilieta uzsakyti bet jos pasas dar tik daromas.aciu


Kai užsakinėjat tik bilietą pakanka vardo ir pavardės, bet kai darot check in tai jau reikia tikslių duomenų: paso nr ir t.t smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 16, 10:52)
niekur nerandu apie ramentus. apie švirkštus, deguonies balionus ir pan prirašyta, o apie elementarius ramentus bent jau aš neradau. tai tikėkimės, kad tai reiškia, kad savaime suprantama, kad leidžiama smile.gif

Na, jei neitars terorizmu, tai bus kaip ir ok biggrin.gif Nes tada niekas negaliotu 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

padekit man susigaudyt smile.gif

Situacija tokia: Papasakokit man apie bagaza skrendant su Ryanair...uzsisakiau bilietus be registruoto bagazo..dabar pamasciau, kad nelabai tilpsiu i rankini...ar galiu oro uoste pries skrydi susimoketi uz registruota? ar imanoma registruota bagaza "prideti" darant check-in (girdejau toki ganda, kad tai imanoma) ??? Ar registruoto bagazo kaina skirsis oro uoste- pvz uzsakant bilietus yra 52lt, ar oro uoste bus ta pati kaina?
Ir dar- darant ta check- in nereikia ten jau jokiu kreditiniu? nes uzsakinejau per avia.lt banko pavedimu- kreditines neturiu...

PS. jei klausimas kvailas- nekritikuokit- retai skraidau smile.gif
4u.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LieputesMama: 16 balandžio 2011 - 14:48
QUOTE(LieputesMama @ 2011 04 16, 15:43)
Laba smile.gif

padekit man susigaudyt smile.gif

Situacija tokia: Papasakokit man apie bagaza skrendant su Ryanair...uzsisakiau bilietus be registruoto bagazo..dabar pamasciau, kad nelabai tilpsiu i rankini...ar galiu oro uoste pries skrydi susimoketi uz registruota? ar imanoma registruota bagaza "prideti" darant check-in (girdejau toki ganda, kad tai imanoma) ??? Ar registruoto bagazo kaina skirsis oro uoste- pvz uzsakant bilietus yra 52lt, ar oro uoste bus ta pati kaina? PS. jei klausimas kvailas- nekritikuokit- retai skraidau smile.gif
4u.gif

Laba diena smile.gif
Ieškau draugiško keliauotojo, padėsiančio įsigyti ryanair bilietus, išvengiant kortelės mokesčio. Marštutas ir datos aiškios.
Atsakyti
QUOTE(LieputesMama @ 2011 04 16, 14:43)
Laba smile.gif

padekit man susigaudyt smile.gif

Situacija tokia: Papasakokit man apie bagaza skrendant su Ryanair...uzsisakiau bilietus be registruoto bagazo..dabar pamasciau, kad nelabai tilpsiu i rankini...ar galiu oro uoste pries skrydi susimoketi uz registruota? ar imanoma registruota bagaza "prideti" darant check-in (girdejau toki ganda, kad tai imanoma) ??? Ar registruoto bagazo kaina skirsis oro uoste- pvz uzsakant bilietus yra 52lt, ar oro uoste bus ta pati kaina?
Ir dar- darant ta check- in nereikia ten jau jokiu kreditiniu? nes uzsakinejau per avia.lt banko pavedimu- kreditines neturiu...

PS. jei klausimas kvailas- nekritikuokit- retai skraidau smile.gif
4u.gif

Per My bookings galima prideti bagaza. Tik nezinau, kaip tada butu su apmokejimu, nesu susidures su pavedimais. Oro uoste bus daug brangiau- juk turi buti paskata paciam viska susitvarkyt.
Check in darant- nereik kreditiniu, tik paso ir keleiviu duomenu, bei printerio, popieriaus ir tonerio...oij, pamirshau, dar elektros....aishku, ir kompo...pradziai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmuutee @ 2011 04 16, 12:36)
Automatinis priminimas  4u.gif
Ten berods jie ir rašo, kad jei jau esate atsispauzdine bilietus, ignoruokite šį pranešimą
Papildyta:
Kai užsakinėjat tik bilietą pakanka vardo ir pavardės, bet kai darot check in tai jau reikia tikslių duomenų: paso nr ir t.t  smile.gif


Taip atliekant check-in, reikia paso arba tapatybes korteles numerio ir galiojimo datos, reikia ivesti ir keliaujanciu gimimo datas 4u.gif .

QUOTE(LieputesMama @ 2011 04 16, 15:43)
Laba smile.gif

padekit man susigaudyt smile.gif

Situacija tokia: Papasakokit man apie bagaza skrendant su Ryanair...uzsisakiau bilietus be registruoto bagazo..dabar pamasciau, kad nelabai tilpsiu i rankini...ar galiu oro uoste pries skrydi susimoketi uz registruota? ar imanoma registruota bagaza "prideti" darant check-in (girdejau toki ganda, kad tai imanoma) ??? Ar registruoto bagazo kaina skirsis oro uoste- pvz uzsakant bilietus yra 52lt, ar oro uoste bus ta pati kaina?
Ir dar- darant ta check- in nereikia ten jau jokiu kreditiniu? nes uzsakinejau per avia.lt banko pavedimu- kreditines neturiu...

PS. jei klausimas kvailas- nekritikuokit- retai skraidau smile.gif
4u.gif


Pigiau ji isigyti dabar, einant ryanairo puslapyje per MANAGE MY BOOKING, bet uz ji reikes sumoketi kaip ir perkant bilietus- kreditine.
Darant check- in, jau kreditiniu nebereikia 4u.gif


P.S. oi, jau Whitey atsake 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglaite: 16 balandžio 2011 - 14:59
Dekuj smile.gif

Tikrai aiskiau smile.gif

o dabar iskilo dar vienas klausimas- ar kitas asmuo, turintis kreditine, gali prideti prie to mano uzsakyto bilieto bagaza internetu?

....o kiek tas "brangiau" mokant oro uoste???
Atsakyti
ne 'brangiau', o daug brangiau 4u.gif Shiaip jei tik rankini turi, o jis netinkamas i vidu, tai budavo 35sv/eur. Nzn, kaip dabar
Atsakyti
QUOTE(LieputesMama @ 2011 04 16, 16:20)
Dekuj smile.gif

Tikrai aiskiau smile.gif

o dabar iskilo dar vienas klausimas- ar kitas asmuo, turintis kreditine, gali prideti prie to mano uzsakyto bilieto bagaza internetu?

....o kiek tas "brangiau" mokant oro uoste???


15 kg lagaminas sezono piko (4 June-21 Sept inc.) & (21 Dec- 4 Jan 2012 inc.) metu kainuoja 20 EUR. Nepiko metu 15 EUR. Abi kainos i viena puse uzsisakant internetu.
Oro uoste atitinkamai 40 EUR ir 35 EUR

Viskas yra parasyta
Atsakyti
Viena kaina pataikiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LieputesMama @ 2011 04 16, 16:20)
Dekuj smile.gif

Tikrai aiskiau smile.gif

o dabar iskilo dar vienas klausimas- ar kitas asmuo, turintis kreditine, gali prideti prie to mano uzsakyto bilieto bagaza internetu?

....o kiek tas "brangiau" mokant oro uoste???


taip, kitas asmuo gali Jums nupirkti ax.gif
Atsakyti