Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(Garmina @ 2011 04 15, 10:24)
Gal kas žinot kiek laiko maždaug likus iki skrydžio Ryanair daro nuolaidas? Skrydis rugpjūčio galia, ar verta laukti akcijų ar imti dabar?

mazdaug man rodos, apie 4 savaites likus iki skrydzio reikia pradeti dairytis smile.gif
Atsakyti
Vasara gali dairytis nesidaires, nebus taip pigiai. Atostogu sezonas ir viskas tuom pasakyta. Juolab, gi zinoma, jog lietuviai atostogauja Lietuvoj biggrin.gif

Zalia ruta, nesupratau to ' g.gif '
Atsakyti
o tai su kokiom LT bankų kortelėm atsiskaityti galima? Aš bandau su swed banku, bet vis nepavyksta... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Misigule @ 2011 04 15, 13:06)
o tai su kokiom LT bankų kortelėm atsiskaityti galima? Aš  bandau su swed banku, bet vis nepavyksta... doh.gif  doh.gif

Kreditiniu reikia 4u.gif

Gal galit kas papasakoti procedura, nes skaityti tiek temu.. blush2.gif

Nusiperki bilieta.. ka toliau? Kas tie chekinai? blush2.gif
Atsakyti
ar yra kas nors ryanaire skridęs su ramentais? Prašom detaliau. Nereikia jiems pažymėti kokios nors "special assistance".
Atsakyti
Jei paciam zmogui patogu,tai gal nieko ir nereik.bet va kaip veikia tas assistant tai nezinau
Atsakyti
"assistant" tai kiek esu maciusi palydi zmogu, kuriam reikia prieziuros ir isodina i lektuva. Esu maciusi pvz. vaika kai viena isleidzia. Tai tevai gi negali iki pat lektuvo palydeti, tada ji lydi asistentas ir pasirupina, kad isestu i butent jam skirta lektuva. Arba zmogus su kokia didele negalia ir jam bus sudetinga nusigauti vienam iki lektuvo ilaipinimo.
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2011 04 15, 18:48)
"assistant" tai kiek esu maciusi palydi zmogu, kuriam reikia prieziuros ir isodina i lektuva. Esu maciusi pvz. vaika kai viena isleidzia. Tai tevai gi negali iki pat lektuvo palydeti, tada ji lydi asistentas ir pasirupina, kad isestu i butent jam skirta lektuva. Arba zmogus su kokia didele negalia ir jam bus sudetinga nusigauti vienam iki lektuvo ilaipinimo.

skambinau į kauno aerouostą, tai jie panašiai sakė. Jei pats gali vaikščioti ir nereik jokios extra pagalbos, tai assistanco nereik. Tikėkimės ir ryanairas taip pat galvoja.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 15, 20:31)
skambinau į kauno aerouostą, tai jie panašiai sakė. Jei pats gali vaikščioti ir nereik jokios extra pagalbos, tai assistanco nereik.  Tikėkimės ir ryanairas taip pat galvoja.


O ka raso Ryanair taisykles?
Nes Wizzaire prie rankinio bagazo taisykliu maciau, kad galima gabenti "ramentu pora neigaliesiems". Galvociau, kad tinka visiems, kas keliauja su ramentais, nebutinai turetu buti neigalumas. g.gif
Atsakyti
na ka,stanstedas taip pat pradejo gan grieztai svorius tikrint.neuzkliukit!
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 04 15, 19:43)
O ka raso Ryanair taisykles?
Nes Wizzaire prie rankinio bagazo taisykliu maciau, kad galima gabenti "ramentu pora neigaliesiems".  Galvociau, kad tinka visiems, kas keliauja su ramentais, nebutinai turetu buti neigalumas. g.gif

niekur nerandu apie ramentus. apie švirkštus, deguonies balionus ir pan prirašyta, o apie elementarius ramentus bent jau aš neradau. tai tikėkimės, kad tai reiškia, kad savaime suprantama, kad leidžiama smile.gif
Atsakyti
Sveikos,noriu paklausti o uzsakinejant bilieta reikia asmens kodo ar kitu paso duomenu ar uztenka tik gimimo datos,noriu sesei bilieta uzsakyti bet jos pasas dar tik daromas.aciu
Atsakyti