Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(MAMICY @ 2011 04 11, 19:49)
iš esmės Jums to patvirtinimo kaip ir nereik, jei numerį žinot. gali kilti problemų, jei pasikeistų koks laikas skrydžio ir reiktų patvirtinti/pareikalauti pinigų ar pan. aš taip manau. bet gal ir per mybooking galima tai padaryti  g.gif

o gal galima greitai susikurti ta emeila, jeigu toks dar neuzimtas?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 11, 19:49)
iš esmės Jums to patvirtinimo kaip ir nereik, jei numerį žinot. gali kilti problemų, jei pasikeistų koks laikas skrydžio ir reiktų patvirtinti/pareikalauti pinigų ar pan. aš taip manau. bet gal ir per mybooking galima tai padaryti  g.gif


matai kaip kvailai gavosi, vietoj vardas@yahoo.com ivedziau vardas@gmail.com Kai supratau klaida, sukuriau emailo adresa vardas@gmail.com, nes buvo neuzimtas. Tai, jeigu ka Ryanair'as sius, tai gausim. Negavom tik patvirtinimo, nes dar nebuvo tokio adreso.
Sau buciau pirkes, tai sedeciau ramus, o dabar pries zmones nepatogu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 11 balandžio 2011 - 18:57
seniau buvo per my booking funkcija kad savo skrydi gali pasitikrinti ne emeila suvedus, o kreditines numeri. O dabar jau neber unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 04 11, 07:33)
tai kada atgalinis skrydis yra? kokią d.?
negi jau pakeitė, kad leidžia  g.gif
einu aš pabandyt,  g.gif
Papildyta:
neleido  schmoll.gif  pirmyn leido, nes šiandien kaip tik 15 d. o atgal ne, tai matyt ir mamkai buvo jau mažiau nei 15 d. likę visgi..


Man iki atgalinio skrydžio dar ir šiandien likę 18 d. biggrin.gif , nes skrydis atgal 04.30. Kai iki skrydžio pirmyn buvo likę 15 d. padaryti check in leido tik į priekį, po kelių dienų leido ir atgaliniam skrydžiui. Siūlau vis pasižiūrėti ir pasitikrinti. smile.gif
Atsakyti
Padėkit kas nors unsure.gif
Šiandien leido padaryti chek-in, suvedžiau visų keleivių duomenis, atrodo viskas gerai, bet neleidžia atsispausdinti bilietų doh.gif
Jeigu spaudžiu reprint - rašo, kad nėra boarding passes, siūlo pasitikrinti ar padarytas chek-in. O jei spaudžiu chek-in, rašo kad jau viskas padaryta, duomenys jau suvesti, jei noriu keisti, turiu skambinti į centrą. O kaip atsispausdinti tuos boading card???
Ar galima tai padaryti vėliau, dabar uždarius puslapį?
Atsiprašau už tiek klausimų, bet pirmas kartas su ryanair.. blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Turiu viena problemele doh.gif VAkar uzsicekinau ,viskas tvarkoje.Bet prie spasudinat bileitus issijunge kompiuteris. doh.gif Kaip man dabr rasti tuos bilietus.Ar atsius juos i e.p.Nors dar nieko negavau rolleyes.gif
Ka man dabr daryti?? help.gif
Atsakyti
QUOTE(FLAMEA @ 2011 04 12, 09:45)
Sveiki,
Turiu viena problemele doh.gif VAkar uzsicekinau ,viskas tvarkoje.Bet prie spasudinat bileitus issijunge kompiuteris. doh.gif Kaip man dabr rasti tuos bilietus.Ar atsius juos i e.p.Nors dar nieko negavau rolleyes.gif
Ka man dabr daryti?? help.gif

man rodos per MANAGE YOUR BOOKING turi ziureti, manau ten rasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blackdreamer @ 2011 04 12, 09:24)
man rodos per MANAGE YOUR BOOKING turi ziureti, manau ten rasi  4u.gif

Na as ten jau ziurejau,bet ten tik rodo kad jau uzsickinus,kiek viska skainavo ,koks skrydis,bet paciu bileitu nerodo.Arba dar ten kazka reikai daugiau daryti doh.gif O jei kai orouoste cekinsimes,gal uzteks tik rezervacijos numerio?
Atsakyti
QUOTE(Mamka @ 2011 04 12, 07:10)
Man iki atgalinio skrydžio dar ir šiandien likę 18 d. biggrin.gif , nes skrydis atgal 04.30. Kai iki skrydžio pirmyn buvo likę 15 d. padaryti check in leido tik į priekį, po kelių dienų leido ir atgaliniam skrydžiui. Siūlau vis pasižiūrėti ir pasitikrinti. smile.gif

aha dabar pažiūrėjau jau leidžia ir return padaryt, o dienų tikrai daugiau g.gif
įdomiai jie ten rašo..

QUOTE(*Mika* @ 2011 04 12, 08:44)
O kaip atsispausdinti tuos boading card???
Ar galima tai padaryti vėliau, dabar uždarius puslapį?

galima, eini vėl į online chek in, suvedi duomenis, ir kai atsidaro langas, po apačia šone matai reprint (arba chek in , jei dar nepadarytas atgalinis), ir atsispauzdini

user posted image
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2011 04 12, 12:18)
galima, eini vėl į online chek in, suvedi duomenis, ir kai atsidaro langas, po apačia šone matai reprint (arba chek in , jei dar nepadarytas atgalinis), ir atsispauzdini


O pirmyn ir atgal atskirai tą patį reikia suvedinėti? Pagal laiką tai man viskas gerai būtų. Kai pildžiau keleivių duomenis buvo pažymėta ir pirmyn, ir atgal (uždėtos varnelės). Tai aš ir nekeičiau nieko. Gal taip negalima, todėl nesigavo.. O dabar vėl puslapis stringa doh.gif
Kai vėl leis suvesti, tai pildyti pirmiausia visus keleivius į priekį, po to viską pakartoti atgal? 8 keleiviai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Net idomu, jei check-in pasidarai, o bilieto neatsispausdini, kas tada?ju 'bausme' 40eur eina del check-in nepadarymo. stanstede anksciau kompai tokie spausdindavo, tad padarius ish anksto check-in, gal per juos galima spausdint? cia tik pamastymai
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 04 12, 14:38)
Net idomu, jei check-in pasidarai, o bilieto neatsispausdini, kas tada?ju 'bausme' 40eur eina del check-in nepadarymo. stanstede anksciau kompai tokie spausdindavo, tad padarius ish anksto check-in, gal per juos galima spausdint? cia tik pamastymai

Na man taip buvo vakar ,pasidariau check-in ,bet nespejau atsispausdinti bilietu,nes kompas isijunge.Tagi neiko nereikia moketi.Eini i mano uzsakymai ten pazymi varnele check-in online,pasirenki paskui Option 1,suvedi savo uzaskymo numeri ,e.p,paskui is kur i kur skrendi (na kaip checkinais)ir ten is mes tau ar tavo uzsakymas padarytas ar ne,jei padarytas,tada spaudi tik spausdinti.Na gal suprasit ka norejau pasakyti rolleyes.gif
Atsakyti