Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

Cia pas juos tie 2eur igavo pavadinima Delay/Cancel Levy. Gal kas zinot daugiau, kam tas mokestis renkamas? realiai, turetu buti man ish to kazkokia nauda cool.gif , ne tik ryanair tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2011 04 08, 13:20)
drinks_cheers.gif mane irgi erzina, kai mamasos nori kazkokiu privilegiju tik todel, kad skrenda su kudikiu doh.gif nepatinka bendra eile, perki priority bigsmile.gif
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif
nemanot, kad pasibaige programos galiojimo laikas, nes anksciau buvusi nemokama, pries kuri laika buvo apmokestinta g.gif  4u.gif
programa, mokama, kuri praskanuoja pasirinktus skrydzius/kryptis ir pateikia kainas(maziausias) 4u.gif  naudojant daznai, labai didele tikimybe gauti pigius skrydzius minimaliom laiko sanaudom smile.gif

Jei pinigu kruva tureciau tai zinoma kad nusipirkciau, bet su manim dar du vaikai skrenda tai ir jiems liepe pirkti........tai padaugink is triju o dar i abu galus...tai kokia suma........
Atsiprasau, kad tamsta suerzinau.........
Atsakyti
kas jau cia taip 'liepe'?! imciau tik suaugusiam priority
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 04 11, 01:37)
kas jau cia taip 'liepe'?! imciau tik suaugusiam priority

nu ne tokie durni ir ryanairas, kad leistu suaugusiam nupirkt o vaikui ne, jei perki suaugusiam vaikui automatiskai priskaiciuoja tuos 28lt priority 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2011 04 10, 21:22)
Jei pinigu kruva tureciau tai zinoma kad nusipirkciau, bet su manim dar du vaikai skrenda tai ir jiems liepe pirkti........tai padaugink is triju o dar i abu galus...tai kokia suma........
Atsiprasau, kad tamsta suerzinau.........

tiesiog jau buvo kalbeta apie žmonių KULTŪRĄ. ypač lonodono/dublino skrydžiuose. O Jūs bac ir su klausimu "o galiu aš elgtis taip kaip elgiasi 2/3 skrendančių aukščiau minėtomis kryptimis?".

Šiaip jau reik susitaikyti, kad kai prisidarai vaikų, tai ir išlaidos viskam išauga... Pati pirkau bilietus su priority, nes prisidariau vaikų biggrin.gif su 2 vaikais ir leliuku Jums priority gaunasi 84 lt, tai irgi nėra milijonas... gaila aišku, bet ką padarysi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamka @ 2011 04 10, 10:35)
  Įėjus į by booking vėliau leido padaryti check in ir atgaliniam skrydžiui, bei asispausdinti bilietus biggrin.gif . Beje iki atgalinio skrydžio laiko liko daugiau nei 15 d.

tai kada atgalinis skrydis yra? kokią d.?
negi jau pakeitė, kad leidžia g.gif
einu aš pabandyt, g.gif
Papildyta:
neleido schmoll.gif pirmyn leido, nes šiandien kaip tik 15 d. o atgal ne, tai matyt ir mamkai buvo jau mažiau nei 15 d. likę visgi..
Atsakyti
Sveiki,
per kiek normalu, kad nuskaiciuoja uz bilietus pinigelius?
Pas mane vis dar rezervuota saskaitoj unsure.gif Neramu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 balandžio 2011 - 14:01
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 04 11, 15:00)
Sveiki,
per kiek normalu, kad nuskaiciuoja uz bilietus pinigelius?
Pas mane vis dar rezervuota saskaitoj  unsure.gif Neramu unsure.gif


kadangi kortele kreditine, nuskaiciuoja po mazdaug menesio 4u.gif iki to laiko rodo kaip rezervuota, viskas cia tvarkoje biggrin.gif
pasitikrinti, ar tikrai isigijote bilietus, galite vienu is 3 budu prisijungusi ryanair psl prisijungusi prie MANAGE YOUR BOOKING 4u.gif
Atsakyti
Nuo ryto bandau chek-in padaryti, bet nesiseka verysad.gif
Atrodo viskas tvarkoj, parodo visus duomenis, išmeta puslapį, kur reikia visų keleivių duomenis suvesti, bet ten iš karto ir pastringa.. Vis atsijunginėja puslapis unsure.gif Gal kas susidūrėte su panašiom problemom? Kiek tai trunka? Ramiai palaukti, ar ką nors daryti?
Atsakyti
QUOTE(*Mika* @ 2011 04 11, 14:25)
Nuo ryto bandau chek-in padaryti, bet nesiseka   verysad.gif
Atrodo viskas tvarkoj, parodo visus duomenis, išmeta puslapį, kur reikia visų keleivių duomenis suvesti, bet ten iš karto ir pastringa.. Vis atsijunginėja puslapis   unsure.gif  Gal kas susidūrėte su panašiom problemom? Kiek tai trunka? Ramiai palaukti, ar ką nors daryti?

Man kazkada panašiai yra buve. galimi sprendimai - issivalyti cookius, perkrauti kompą, palukti rytdienos (gal pas juos www kažkas pastrigo). Dėl va tokio strigimo aš dabar visiems rekomenduoju daryti chekiną kokia bent 2-3 dienos iki skrydžio... t.y. kad liktų laiko "palaukti iki rytdienos".


o jei nebėr laiko, tai gal pas kokį draugą paprašyti, kad chekiną padarytų. vdrug Jūsų kompiuteris "grybą pjauna"... kaip pvz maniškis manęs neįleidžia į skelbiu.lt bet būtent šis kompiuteris neįleidžia. per visus kitus įeinu be problemų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 11 balandžio 2011 - 17:52
QUOTE(MAMICY @ 2011 04 11, 18:50)
Man kazkada panašiai yra buve. galimi sprendimai - issivalyti cookius, perkrauti kompą, palukti rytdienos (gal pas juos www kažkas pastrigo).


Dar kita narsykle galima pabandyti naudoti.

Situacija. Pirkau bilietus, ivedziau negera emaila, bet zinau, kur suklydau, todel galiu prisijungti prie My Booking'o. Ten rodo, kad Confirmed, numeris yra. Korteleje pinigai rezervuoti. Tai galima buti visiskai ramiam del bilietu ? ax.gif Visa diena i Litcargus skambinau pasitikslinimui: arba uzimta arba nekelia ragelio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 04 11, 17:56)
Dar kita narsykle galima pabandyti naudoti.

Situacija. Pirkau bilietus, ivedziau negera emaila, bet zinau, kur suklydau, todel galiu prisijungti prie My Booking'o. Ten rodo, kad Confirmed, numeris yra. Korteleje pinigai rezervuoti. Tai galima buti visiskai ramiam del bilietu ?  ax.gif Visa diena i Litcargus skambinau pasitikslinimui: arba uzimta arba nekelia ragelio  doh.gif

iš esmės Jums to patvirtinimo kaip ir nereik, jei numerį žinot. gali kilti problemų, jei pasikeistų koks laikas skrydžio ir reiktų patvirtinti/pareikalauti pinigų ar pan. aš taip manau. bet gal ir per mybooking galima tai padaryti g.gif
Atsakyti