Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(whitey @ 2011 04 07, 11:27)
ligita123, priority bilietas,tai nepriklauso. praktishkai kaune galima stotis I priority eiles gala. merginos ant vartu praleis,nera bedos. del vezimu nepatarsiu,cia kaip paciai patogiau. maitinimas- ir ne beda,o naturalus dalykas. ir nieko ten baisaus nera, su vaiku esat,tad gausit visokeriopa pagalba. sekmes!

Ta pagalba , prasant=neprasant, labai priklauso nuo aplinkiniu geranoroskumo ir , kaip betutu gaila, asmeninio nachaliskumo. Kaune mums paklausus, mielai leido su vaikais per priority ir net pirmi ilipome i lektuva blush2.gif Bristoly, kad ir kur kiek ko praseme, likome eiles gale ir tik siaip ne taip pralindau pries lipant i lektuva pro visas uztvaras, nes vaikas buvo su temperatura, o skersvejai nezmoniski. Gironos oro uoste, tai priklause nuo greitumo, visi bego kaip akis isdege ( varinejo plius nuo vienu vartu prie kitu)., Dar pora skrydziu Vokietijoje - tai su bendra eile laukeme..
Atsakyti
ash kalbejau apie skridima ish kauno.kitur,bendra eile.kazkas dar buvo girona minejes lyg panashiai kaip kaune
Atsakyti
[isdege ( varinejo plius nuo vienu vartu prie kitu)., Dar pora skrydziu Vokietijoje - tai su bendra eile laukeme..
[/quote]
o aš priešingai pastebėjau, kad Vokietijoe išskrendant, kai jau laukėme toje salėje prie vartų, tai priėjo specialiai prie tos šeimos su mažu vaiku ir juos palydėjo į lėktuvą. o mes dar beveik pusvalandį laukėm, kol mus pradėjo suleidinėti....gal todėl, kad tas vaikelis labai verkė 4u.gif laugh.gif
Atsakyti
ACIU, tai paskutinis klausimas ar stovet bendroj eilej ar bandyt per prioryti eit jei nepraleis atsistosiu i prieki juk ten salia pakelsiu uztvara ir ilysiu ar ne? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ligita123 @ 2011 04 07, 18:42)
ACIU, tai paskutinis klausimas ar stovet bendroj eilej ar bandyt per prioryti eit jei nepraleis atsistosiu i prieki juk ten salia pakelsiu uztvara ir ilysiu ar ne? schmoll.gif

priority kainuoja 28 litus lygtais (nu tikrai ne milijonas). Nelabai suprantu kodėl daroma iš to tragedija... Reik specialių salygų - susimoki ir ramu... uztat ir gaunasi bardakas per tokius visokius "pralysiu", "uzlysiu".... Kūdikis dar ne priežastis nesilaikyti taisyklių.
Atsakyti
Sveiki,
Atsiprašau, kad ne į temą.
Gal kuri/-is nors iš Jųsų yra įvaldęs pigių skrydžių paieškos programą "Azuon"? Kažką primaigiau netyčia (vis tas šviesus plaukas) smile.gif Maršruto pasirinkimo laukelyje vedant orouosto pavadinima jis nebesiaktyvuoja (anksčiau suvedus kelias raides mesdavo automatinius pasirinkimus, dabar net suvedus pilna pavadinimą ir paspaudus žalią rodyklę, pasirinkto maršruto neprideda prie paieškos nustatymų.
Programos perkrovimas nepadėjo. Kadangi aš esu pridėjus savo pageidaujamą paieškos parinktį prie "favorites", naujai startuojant meta tokią klaidą: "Nepavyko atnaujinti maršruto. Index was outside the bound of array". Kame čia cucykas pakastas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriss @ 2011 04 08, 07:28)
Sveiki,
Atsiprašau, kad ne į temą.
Gal kuri/-is nors iš Jųsų yra įvaldęs pigių skrydžių paieškos programą "Azuon"? Kažką primaigiau netyčia (vis tas šviesus plaukas) smile.gif Maršruto pasirinkimo laukelyje vedant orouosto pavadinima jis nebesiaktyvuoja (anksčiau suvedus kelias raides mesdavo automatinius pasirinkimus, dabar net suvedus pilna pavadinimą ir paspaudus žalią rodyklę, pasirinkto maršruto neprideda prie paieškos nustatymų.
Programos perkrovimas nepadėjo. Kadangi aš esu pridėjus savo pageidaujamą paieškos parinktį prie "favorites", naujai startuojant meta tokią klaidą: "Nepavyko atnaujinti maršruto. Index was outside the bound of array". Kame čia cucykas pakastas? smile.gif


Man dabar irgi tą pačią klaidą meta. Tikriausiai turim laukt, kol kūrėjai sutvarkys.
Atsakyti
Tai pigių skrydžių paieškos sistema.

http://www.azuon.com/

Ji yra mokama, tačiau galima naudotis demo versija, tik tada nematysite datų ir avialinijų. Bet to pakanka praskanuoti, ar apskritai yra pigių skrydžių.
Papildyta:

P.S. jau vėl veikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausraiii: 08 balandžio 2011 - 12:22
Galiojimo laikas neturėtų būt pasibaigęs, nes perki 3 mėn. Man dar pora mėn. liko naudotis tikrai.
Buvau įsitikinus, kad kažkąs programiškai nusimušė - kaip tik pabandžiau atsisiųsti atnaujinimą - matyt sutapimas smile.gif Pasitikrinsiu grįžus namo, tikiuosi veiks ir man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriss @ 2011 04 08, 14:55)
Galiojimo laikas neturėtų būt pasibaigęs, nes perki 3 mėn. Man dar pora mėn. liko naudotis tikrai.
Buvau įsitikinus, kad kažkąs programiškai nusimušė - kaip tik pabandžiau atsisiųsti atnaujinimą - matyt sutapimas smile.gif Pasitikrinsiu grįžus namo, tikiuosi veiks ir man smile.gif



O kokia Jusu nuomone panaudojus sia programa: ar verta, ar labai palengvina paieska ir pan.? 4u.gif
Atsakyti
o kuom ji pranašesnė nuo pvz. amadeus?
amadeus nemokama, koks tikslas dar mokėt už paieškos sistemą..? unsure.gif
Atsakyti
ar aš apžlibau ar nebeliko ryanaire tos varnelės dėl valiutų kursų?
Atsakyti