Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(whitey @ 2011 04 01, 00:53)
Na cia i abi puse 42lt gaunasi. Su prepaid credit card tai gali pasidaryti kiekvienas. Anokia cia paslaptis, ko mes cia susirinkom 4u.gif

P.s. Kelioneje man viskas ok lotuliukas.gif



O gal zinote ar MONEYBOOKERS prepaid MasterCard tinka?
Atsakyti
QUOTE(Waidosas @ 2011 04 01, 09:25)
O gal zinote ar MONEYBOOKERS prepaid MasterCard  tinka?


tinka
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 04 01, 01:53)
Na cia i abi puse 42lt gaunasi. Su prepaid credit card tai gali pasidaryti kiekvienas. Anokia cia paslaptis, ko mes cia susirinkom 4u.gif

o ar ji nemokama g.gif , aš jei kartą į metus skrendu, tai tikriausia neapsimoka ją turėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 04 01, 00:53)
Na cia i abi puse 42lt gaunasi. Su prepaid credit card tai gali pasidaryti kiekvienas. Anokia cia paslaptis, ko mes cia susirinkom 4u.gif

P.s. Kelioneje man viskas ok lotuliukas.gif

taip, pasidaryti gali kiekvienas, bet darytis ją reikia prieš gerą mėnesį iki bilietų pirkimo smile.gif Ir toli gražu ne kiekvienas žino apie prepaid korteles smile.gif ji yra mokama, ir dar reikia pateikti nemažai dokumentų norint ją gauti. Vienam nusipirkimui bilietų aš kažin ar ją daryčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 04 01, 15:55)
Na nereikia cia tos demagojos.


Beje kazkada prasei pasidalinti patirtim. Papildziau Moneybookers kortele pavedimu. Pervedziau 20 litu. Nuo saskaitos banke nurase 20 litu + mokestis 1.20 Lt. Korteleje 20 litu atsirado sekancia diena.
Atsakyti
mane domina automobilio nuoma Ispanijoje - Gironos oro uoste. Jau kuri laika stebiu kainas siame puslapyje: http://www.hertz4ryanair.com
Pliusas tas, kad jie prisitaiko prie kartais neprognozuojamu ryanair skrydziu. Ir kainos isties buvo zemiausios lyginant su kitais. Na ir kaip daznai atsitinka praziopsojau laika uzsisakyt. Jei ana savaite uz ta pati auto 9-ioms dienoms buvo 103Eur, po keliu dienu 144, tai dabar jau 163Eur.
Gal kas zinote, ar si autonuomos pardavimo sistema veikia panasiai kaip ir ryanair bilietu? T.y. kuo daugiau nuperka, tuo labiau brangsta, bet galbut po kiek laiko vel grizta i ta pacia kaina? Gal kas stebejote ir zinote? Ar verta laukt geresnes kainos g.gif


Atsakyti
gal kas susidūret-ar galima skristi vaikui, jei nesenai persirgo vejaraupiais?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 04 01, 15:59)
Beje kazkada prasei pasidalinti patirtim. Papildziau Moneybookers kortele pavedimu. Pervedziau 20 litu. Nuo saskaitos banke nurase 20 litu + mokestis 1.20 Lt. Korteleje 20 litu atsirado sekancia diena.

tai su sia kortele nera 5% mokescio uz pavedima? tik 10 euru metinis mokestis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2011 04 02, 00:04)
tai su sia kortele nera 5% mokescio uz pavedima? tik 10 euru metinis mokestis?  g.gif


kortele galima papildyti dviem budais:
1. is kitos turimos korteles. Pasipildo nedelsiant, bet tai kainuoja 1,9 proc + dar gali buti konvertavimo mokestis (priklauso nuo to kokios valiutos kortelese)
2. pervedimu. moneybookeriai raso, kad lesu iskaitymas gali uztrukti nuo 2 iki 5 dienu. As pabandziau viena karta, uzskaite sekancia diena vakare. iskaitymas nekainuoja. Sumokesite tik tiek, kiek jusu bankas paims uz pervedima i Ukio banka (moneybookers turi saskaita Ukio banke)

Jeigu bilietu pirkimas nera minuciu klausimas ir bilietai bus nepigus tai antras budas padeda siek tiek sutaupyti smile.gif
Atsakyti
Lekiam visi i Kosa wub.gif Balandzio 25-30 d. tik 220 Lt. thumbup.gif
Atsakyti
Kosas gerai butu.kaip ten vieshbuciu kainos/mashinu nuomos?
Atsakyti
sveikutes,
skrendu i Londona su ryanair ir pasiemiau tik rankini bagaza, jei kartais apsipirkciau ten, ar grizdama galiu oro uoste uzsiregistruoti ne rankinio bagazo? ar tas labai butu brangu? nepamasciau darydama rezervacija, o dabar mastau, kad reikejo gal pasiimti grizimui lagamina normalu doh.gif
Atsakyti