Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(Rino @ 2011 03 30, 18:26)
Sveiki,

O kaip su vaistais rankiniame bagaze? Bijau kad teks vaiko skystus antibitotikus veztis  verysad.gif . Kaip manote ar praleis?
p.s. Skrisim be registruoto bagazo.

Vežiausi sirupą Pectoral, nuo temperatūros vaistukus, Bioporox balionėlį ir Hexaspray, Kaune iščiupinėjo, bet turėjau dar receptą pasiėmusi, tai viskas ok. O Milano Bergamo oro uoste, net neužkliuvo. Viską buvau sudėjus į maišiuką sandarų.
Atsakyti
svarbu buteliukas nevirshija 100ml. Cia kad nebutu bereikalingu nusivylimu ir aishkinimusi. Paziures i ml ant etiketes ir tiek. 'nugerti' netinka
Atsakyti
Ryanair“ paskelbė, kad įveda naują 2 eurų (6,9 Lt) mokestį kiekvienam keleiviui. Nauja rinkliava įsigalios nuo balandžio 4 d.
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 03 31, 10:19)

Joo,as irgi ka tik perskaiciau Delfi.lt cool.gif Atrodo ne didele suma 6,9lt.bet kazkaip nemalonu,kai apkrauna vis naujais mokesciais.Regis ir taip uz viska susimokam,tai nee, vis nauju mokesciu isgalvoja.
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 03 28, 20:02)
taip bus gerai.
paskutinį kartą kai skridau prieš mane panele turėjo sudėjus skysčius į 3 labai mažus maišelius, tai liepė 2 išmesti.
o aš vieną kartą skrisdama turėjau A4 formato užsegamą ir irgi buvo gerai smile.gif

paskutini karta Frankfurte moteriske pries mane turejo didesni maiseli, nei parduodami oro uoste. Jai buvo liepta nusipirkti nauja, tinkamo dydzio maiseli ir stoti vel i eile. Esu etatine Frankfurtas-Kaunas skraidytoja, tai turiu pasakyti, kad pastaruoju metu tvarka tikrai vokiska - rankiniai bagazai pasveriami, ikisami i remus
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2011 03 31, 09:19)


o tai cia galioja tiems, kurie jau nusipirke bilietus? Turiu rezervavus bilietus balandzio 116 d.

QUOTE(Raschida @ 2011 03 31, 10:24)
paskutini karta Frankfurte moteriske pries mane turejo didesni maiseli, nei parduodami oro uoste. Jai buvo liepta nusipirkti nauja, tinkamo dydzio maiseli ir stoti vel i eile. Esu etatine Frankfurtas-Kaunas skraidytoja, tai turiu pasakyti, kad pastaruoju metu tvarka tikrai vokiska - rankiniai bagazai pasveriami, ikisami i remus

neberandu,kokie to maišelio išmatavimai tikslus?(Randu, kad 20*20 forume mini, bet ar teisingi cia ismatavimai? blush2.gif Kur jų galima nusipirkti be to,kad oro uoste.
P.S. kiek kainuoja ir kur jie yra orouoste :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilijut: 31 kovo 2011 - 10:57
Noriu paklausti patyrusiu keliautoju patarimo ax.gif Planuoju kelione i Rodo sala ir noriu kuo pigesniu bilietu biggrin.gif Dabar yra toks variantas: i prieki bilietai dviems (be korteles aptarnavimo mokescio) kainuoja 310 lt, o atgal jau apie 900lt. Gal nusipirkti dbr tik i prieki, o atgalinius bilietus gal veliau, gal nupigins ir juos? Kaip jus manot? Dar galvojau atgal su persedimu skrist, aisku jeigu apsimoka reiks pasiskaiciuoti. Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti


neberandu,kokie to maišelio išmatavimai tikslus?(Randu, kad 20*20 forume mini, bet ar teisingi cia ismatavimai? blush2.gif Kur jų galima nusipirkti be to,kad oro uoste.
P.S. kiek kainuoja ir kur jie yra orouoste :-)
[/quote]
Frankfurte kainuoja 50 euro centu, parduoda informacijoje. Kituose aerouoste nezinau kiek
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2011 03 30, 18:04)
Vežiausi sirupą Pectoral, nuo temperatūros vaistukus, Bioporox balionėlį ir Hexaspray, Kaune iščiupinėjo, bet turėjau dar receptą pasiėmusi, tai viskas ok. O Milano Bergamo oro uoste, net neužkliuvo. Viską buvau sudėjus į maišiuką sandarų.


labai aciu uz atsakyma. Pati irgi issiaiskinau, kad galima bet kokius vaistus veztis, bet reikia tureti recepta arba kompensuojamu vaistu pasa irodanti kad tau tikrai israsyti tie vaistai.
Atsakyti
QUOTE(emilijut @ 2011 03 31, 11:42)
neberandu,kokie to maišelio išmatavimai tikslus?(Randu, kad 20*20 forume mini, bet ar teisingi cia ismatavimai? blush2.gif  Kur jų galima nusipirkti be to,kad oro uoste.
P.S. kiek kainuoja ir kur jie yra orouoste :-)

Buvau rasius,keli psl. atgal,bet tiek to: 22x15 cm.
Oro uoste,antram aukste,salia, pries einant jau i patikrinima.
Atsakyti
Na cia i abi puse 42lt gaunasi. Su prepaid credit card tai gali pasidaryti kiekvienas. Anokia cia paslaptis, ko mes cia susirinkom 4u.gif

P.s. Kelioneje man viskas ok lotuliukas.gif
Atsakyti
Labuka, prisireike liepos menesi i Dublina skristi. Kazin dar galima tiketis pigesniu bilietu kainu nei dabar yra g.gif ? Visgi liepa turbut buna patys brangiausi bilietai, bet moketi beveik 1100 lt i abu galus ir ranka nekyla...Skrisciau su ryanair is Kauno.
Ir dar klausimukas- ir kada mazdaug tu pigesniu bilietu imeta kai buna akcijos?
Atsakyti