Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(Arbūzi* @ 2011 03 29, 17:34)
Reiks paklausti gal kas ir turi... o sakykit man dabar idomu ar reikia is naujo ieskoti bilietu ar dar galima uz si uzsakyma atsiskaityti kita kortele? unsure.gif

tai kol neapmoketa nera ir jokio uzsakymo biggrin.gif bandykit ieskot korteles o tada ziuresit ar nedingo niekur jums tinkantis pasiulymas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip tik perskaiciau apie Alicante. Tik galvoju, ar nenusvilsit nagu. 'uz aciu' nebus, o paskui jau kainos arteja prie kelioniu agenturu. Nebent vilioja poilsis kelioms tik dienoms, ne 7. Nes kai viska sudedi, tai vaizdelis nekoks.....
Juolab, pagal bilietu kainas matos visu 'noras' i ten lekt, tipo papigiai. Po kelioniu, butinai pasigirkit. tik ne kaip zvejai
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 29, 19:24)
Kaip tik perskaiciau apie Alicante. Tik galvoju, ar nenusvilsit nagu. 'uz aciu' nebus, o paskui jau kainos arteja prie kelioniu agenturu. Nebent vilioja poilsis kelioms tik dienoms, ne 7. Nes kai viska sudedi, tai vaizdelis nekoks.....
Juolab, pagal bilietu kainas matos visu 'noras' i ten lekt, tipo papigiai. Po kelioniu, butinai pasigirkit. tik ne kaip zvejai



kas blogo perskaityta? smile.gif
bent jau kiek primetineju preliminariai 2 savaitem tai gaunasi proto ribose, (bilietai,nakvyne, auto nuoma, benzas, maitinimasis) kelioniu agenturoje nieko panasaus neimanoma rasti smile.gif
Atsakyti
tad ir sakau, kad po keliones buhalterija pasidalinkit.tik tiek.man kazkaip nesiskaiciuoja,kad labai jau pigiau patiems planuotis. Galiu ir klyst,ten nebuvau
Atsakyti
sakykit gal yra kam atsitike taip:

uzsakinejo drauge bilietus, suvede duomenis kaip ir priklauso, bet galutiniam variante ismete, kad skrenda ji,o kortele mano vardu.

bandom skambinti, vos nesiuncia musu kuo toliau. tipo musu klaida doh.gif bet sistema pati viska ismete! ir kaip tada banko apsauga? nuskaito is korteles kurio savininko pavarde neatitinka?
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2011 03 30, 10:21)
sakykit gal yra kam atsitike taip:

uzsakinejo drauge bilietus, suvede duomenis kaip ir priklauso, bet galutiniam variante ismete, kad skrenda ji,o kortele mano vardu.

bandom skambinti, vos nesiuncia musu kuo toliau. tipo musu klaida  doh.gif  bet sistema pati viska ismete! ir kaip tada banko apsauga? nuskaito is korteles kurio savininko pavarde neatitinka?

na isvada tokia kad suvede blogai, kaip gi kitaip. Bankui visiskai dzin vardas, pavarde, paskirtis, jiem svarbu numeris...
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 30, 09:23)
na isvada tokia kad suvede blogai, kaip gi kitaip. Bankui visiskai dzin vardas, pavarde, paskirtis, jiem svarbu numeris...

nu isitikinusios esam kad teisingai suvedem. paskui dar bandem, kompas pats meta jau viska kaip ir turi buti,o va galutinis variantas...
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2011 03 30, 10:30)
nu isitikinusios esam kad teisingai suvedem. paskui dar bandem, kompas pats meta jau viska kaip ir turi buti,o va galutinis variantas...

Sunku patikėti, kad kompas ėmė viską ir sukeitė. Tikėtina, kad tai jūsų klaida. Nemanau, kad galėsite kam nors įrodyti, kad buvo priešingai, nes prieš darant užsakymą visuomet prašoma pasitikrint, ar duomenis įvedėt teisingai. O dėl mokėjimo kortele, tai aš pastebėjau, kad neleidžia mokėt, kai neteisingai įrašai kortelės numerį, galiojimo laiką, o kartą aš neteisingai įrašiau pavardę - galvojau, kad nepraleis, bet nieko, pirkimas pavyko.
Atsakyti
Gal galit kas pagelbet. Bilietus pirkau pirma karta, gavau i pasta registracijos patvirtinima ir nr., bet kreditinej pinigai nerezervuoti schmoll.gif . Suma yra. Kodel nerezervuoja? Stovi nuo vakar vakaro verysad.gif
Atsakyti
Skaitykim, kad pasiseke. Ish kur tas noras savais pinigais dalintis?! g.gif

Geriausia butu dabar pasitikrinti pati bilieta per my bookings. Suveskit reikiama informacija ir matysit, ka ishmes. Jei jus 'ras', tada laiko klausimas, kada pinigeliai 'ishgaruos'. O jei gausit ir bilieta, ir pinigai liks, tai kaip ir ish jusu 'priklauso' bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(princese3 @ 2011 03 30, 12:24)
Gal galit kas pagelbet. Bilietus pirkau pirma karta, gavau i pasta registracijos patvirtinima ir nr., bet kreditinej pinigai nerezervuoti schmoll.gif . Suma yra. Kodel nerezervuoja? Stovi nuo vakar vakaro verysad.gif

Ryanair puslapyje nueikit į Manage my booking. Pasirinkit Wiev my booking, suveskit gautą rezervacijos nr. ir kortelės nr. Jei viskas tvarkoj ir rodo, kad jūs skrydį nusipirkot, tai nurimkit ir nepergyvenkit, pinigus anksčiau ar vėliau nuskaičiuos smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

O kaip su vaistais rankiniame bagaze? Bijau kad teks vaiko skystus antibitotikus veztis verysad.gif . Kaip manote ar praleis?
p.s. Skrisim be registruoto bagazo.
Atsakyti