Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(Diana_B_K @ 2011 03 28, 19:39)
klausimas del maiselio skystai kosmetikai:

kazkada cia rase, jog to maiselio dydis 20*20 mazdaug.
o jeigu manasis mazesnis, bet irgi uzsisega - bus gerai?


taip bus gerai.
paskutinį kartą kai skridau prieš mane panele turėjo sudėjus skysčius į 3 labai mažus maišelius, tai liepė 2 išmesti.
o aš vieną kartą skrisdama turėjau A4 formato užsegamą ir irgi buvo gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2011 03 28, 20:39)
klausimas del maiselio skystai kosmetikai:

kazkada cia rase, jog to maiselio dydis 20*20 mazdaug.
o jeigu manasis mazesnis, bet irgi uzsisega - bus gerai?

svarbu viska sutalpinti i viena maiseli ir nevirsyti 1l., ir 100 ml. buteliukuose ar tutelese smile.gif
Atsakyti
Labauka,man reik pigiu bilietu i liutona,pirmyn atgal.Balandi,geguze,kazkaio nieko pigaus nerandu arba nemoku jieskot .Gal kas galit padeti,rasykit i az.Aciu 4u.gif
Atsakyti
o kas yra 'pigu'?
jei ryanair nieko nesiulo,gal wizzair ish vilniaus? shiaip arteja atostogu metais,tad kazko labai pigaus jau nesitikeciau.bet cia labiau vasarai
Atsakyti
as irgi atejau i sita tema su panasiu klausimu apie pigius bilietus. ieskau i Alikante, tai kaip taip uzklausiau radusi pirmyn atgal uz 900 lt. man kazkas pasake kad tai pigu, nerasiu geriau.
Tai jau geras menuo stebiu ryanair kainas, seku tema, ir galiu pasakyti kad radau beveik per pus pigiau. Tik tada nepapirkau smile.gif)) dabar vel laukiu, nes nera aktuali konkreti data tai ziurinejuosi palankios kainos.
Tai va, reikia patiems sekti kainas, nes kartais patarimas buna ir is lempos smile.gif 4u.gif

Papildyta:
nors pamirsau pamineti kad gavau i az ir labai fainu patarimu kuriais ir pasinaudojau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, man ziauriai reikia pagalbos verysad.gif
Nesuprantu kas daros: norim skristi i Paryziu balanzdio 15-25 dienomis, siaip ne taip radom bilietus tokiomis dienomis, jau rasom duomenis apmokejima ir pan ir mus ismeta paraso error, ir sitaip gal 6 kartus buvo. Nesuprantu kas daros. Vakar banzdiau dar karta uzsakineti, jau lyg ir ok viskas priime dave ta koda, raso laukit patvirtinimo. Taciau pinigu nenuskaite. Siandien prisedu prie kompo ir man raso cancelled. Tipo jusu uzsakymas nepatvirtintas, kaaa daryt? Jau nervai nebelaiko... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbūzi* @ 2011 03 29, 15:24)
Sveikos, man ziauriai reikia pagalbos verysad.gif
Nesuprantu kas daros: norim skristi i Paryziu balanzdio 15-25 dienomis, siaip ne taip radom bilietus tokiomis dienomis, jau rasom duomenis apmokejima ir pan ir mus ismeta paraso error, ir sitaip gal 6 kartus buvo. Nesuprantu kas daros. Vakar banzdiau dar karta uzsakineti, jau lyg ir ok viskas priime dave ta koda, raso laukit patvirtinimo. Taciau pinigu nenuskaite. Siandien prisedu prie kompo ir man raso cancelled. Tipo jusu uzsakymas nepatvirtintas, kaaa daryt? Jau nervai nebelaiko... verysad.gif  verysad.gif


o kortele kreditine? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhule @ 2011 03 29, 17:43)
o kortele kreditine?  ax.gif


visa electron, bet nekreditine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arbūzi*: 29 kovo 2011 - 15:59
QUOTE(Arbūzi* @ 2011 03 29, 16:50)
visa electron, bet nekreditine

nenusipirksit be kreditines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 29, 18:09)
nenusipirksit be kreditines  4u.gif


O ka daryti tada dabar...? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Arbūzi* @ 2011 03 29, 17:12)
O ka daryti tada dabar...? verysad.gif

gal seimos nariai gal artimi draugai turi kreditine?
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 29, 18:28)
gal seimos nariai gal artimi draugai turi kreditine?


Reiks paklausti gal kas ir turi... o sakykit man dabar idomu ar reikia is naujo ieskoti bilietu ar dar galima uz si uzsakyma atsiskaityti kita kortele? unsure.gif
Atsakyti