Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(vikta @ 2011 03 25, 17:09)
kiekvienas renkasi kaip jam geriau wink.gif

cia Jūs 100 proc teisi 4u.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 25, 17:14)
Zinok maciau agenturos pasiulyma: Ryanair'o bilietai + viesbutis Rod'e. Fiksuota patrauklia kaina. Man iskart kilo mintis, kaip agentura uzsitikrina, kad gaus pigu Ryanair'o bilieta, nes pasiulymo galiojimas buvo netrumpas. Tada gavau neoficialu atsakyma, kad agenturai kitokios kainos galioja  unsure.gif Nezinau, kiek tame tiesos  g.gif

P.S. aciu uz emaila, butinai isbandysiu  4u.gif

jei ne paslaptis kokia agentūra?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 25, 17:38)

jei ne paslaptis kokia agentūra?


Jokios paslapties biggrin.gif Neuzfiksavau, nes neaktualu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 25, 18:38)
cia Jūs 100 proc  teisi 4u.gif 
jei ne paslaptis kokia agentūra?

Man atrodo West expres siulo skrydi plius apgyvendinima Rode, gana nebloga kaina.As aisku neklausiau ar srydis su ryanair ,bet is Kauno tai greiciausiai su jais.
Atsakyti
nebutinai ryanair. gali but koks charterinis
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 25, 20:59)
nebutinai ryanair. gali but koks charterinis

is Kauno g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 25, 20:00)
is Kauno  g.gif

vistik ryanair. tas pats skrydzio laikas. tik skrydžio kaina žmogui west expresse 586,35 Lt, o ryanaire 466,35 lt tom pačiom datom (05.16 - 05.23).

Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 25, 18:38)
jei ne paslaptis kokia agentūra?

Aš neseniai panašų pasiūlymą mačiau Megaturo reklamoje.
Atsakyti
kaip parode pvz, vis tik geriau bilietus pirktis patiems
Atsakyti
Gal kas i Birmingham balandzio 3 is kauno?
Atsakyti
Ar realu turint 1 val tarp atskridimo ir sekančio išskridimo suspėti užsiregistruoti (bagažas nebūtų pridavinėjamas). Veiksmas vyktų Osle. Niekad neteko Ryanair skristi, niekad neteko ir Oslo oro uoste būti, tad nelabai įsivaizduoju g.gif Būtų jungiamasis skrydis, sakyčiau be problemų, bet dabar g.gif
Atsakyti
sveiki , nusipirkau bilietus su pers4dimu , 3skrydziai ryanir ir vienas su easyjet , su ryanair man viskas aisku , esu skridus , taciau gal pasakytumete kokios taisykkles su rankiniu bagazu easyjet ? kiek gali sverti rankinis bagazas :radau tokia info ju psl-

Hand baggage – what goes in and what stays out?

You can take one piece of hand baggage into the cabin with you; maximum dimensions are 56 x 45 x 25cm. Hand bags, briefcases, laptops and laptop bags are all counted as one piece so if you have a hand bag and a laptop bag for example, you’ll be asked to pay a charge to put one in the hold, therefore you might want to consider putting one inside the other. We don’t do this “just because we can” but because it makes sense.

For example: we’ve all seen how the increased amount of hand baggage has led to lack of space in overhead lockers so by limiting it we make it fair for everybody by ensuring that there is a good chance everyone can bring a bag onboard;

* It’s quicker to get through security with fewer bags
* You’ll be quicker on and off the plane
* We can get you to your destination on time

Remember that you can stow hand baggage not just in the overhead lockers, but also under the seat in front. You can help us get away quicker and accommodate everyone’s hand baggage if you use the under-seat stowage for smaller hand baggage items.

And, even though it’s tempting, please don’t try to sneak two items past our gate crew: they’ll have to put one of them into the aircraft hold and charge you for it. It will delay yours and everyone else’s journey!

ir c anieko neraso apie svori , gal kas galite padeti? gal dar kokiu spec salygu yra su easyjet ?

(suprantu kad cia ryanair tema , taciau apie easyjet nieko neradau )
Atsakyti
matau forumuose rasho,jog nera svorio limito rankiniam. jei neprikrausit per daug,manau,bus ok
Atsakyti