Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

Gal kas seka alikantes bilietus? Buvau uzsekusi po 128 lt, geguzes menesiui, dabar ziuriu jau kuris laikas jokiu nuolaidu g.gif susirupinau, nes jau kaip ir uz kokios savaites buciau pirkusi, bet gal dar bus, pasiziuriu i diena pora kartu, bet nieko gero unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaidejos @ 2011 03 24, 20:17)
Gal kas seka alikantes bilietus? Buvau uzsekusi po 128 lt, geguzes menesiui, dabar ziuriu jau kuris laikas jokiu nuolaidu  g.gif  susirupinau, nes jau kaip ir uz kokios savaites buciau pirkusi, bet gal dar bus, pasiziuriu i diena pora kartu, bet nieko gero  unsure.gif

ir mane labai domina, tokiu apartamentu galima nebrangiai uzsisakyt ten thumbup.gif bet birzelio pradzia domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 03 24, 21:47)
ir mane labai domina, tokiu apartamentu galima nebrangiai uzsisakyt ten  thumbup.gif  bet birzelio pradzia domina smile.gif




prasom pasidalinti 4u.gif ziurinejausi, tai jei padoriau tai ir kaina padori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 03 24, 18:57)
tai taip išeina, kad tai kaip ir kaina - gali nuolatos kisti? g.gif

tai čia kaip ir maximoj; vieną savaitę perki makaronus be akcijos, kitą savaitę su 40 proc akcija... o trečią dar ir pabrangsta...

(arba ne taip supratau Jūsų klausimą)
Atsakyti
Labas rytas,
o šioje temoje tik Ryanair'o bilietų kainų analizės , Airbalticko ne? Ar šio vežėjo nepastebėjau temos? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 24, 15:45)
kai perki pats, tai tiesiog įeini į savo bilietą ir daperki bagažą.


o pinigelius is tos pacios saskaitos nuraso ar reik per naujo suvedinet saskaitos duomenis g.gif ir galima kita saskaita pasinaudot?
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2011 03 25, 09:50)
o pinigelius is tos pacios saskaitos nuraso ar reik per naujo suvedinet saskaitos duomenis g.gif ir galima kita saskaita pasinaudot?

tiksliai jau nepamenu, bet man atrodo per naujo reik suvesti kreditinės duomenis.
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 24, 17:50)
vikta, kita karta bilietus pirkit pati.ir pinigu sutaupysit, ir padeti 'kontroliuosit'. juolab, tai nera sudetinga

tai kad ta kaina kaži ar daug skiriasi (mums gavosi vienas bilietas po 578 lt į abi puses Kaunas-Kardemena. Čia Kos sala).
o kai ir viešbučius per tą agentūrą užsakinėjom, tai pasirūpino jau viskuo. ir lėktuvo bilietais, ir viešbučiu, ir neįvykusios kelionės draudimu ir sveikatos+nelaimingų sužalojimų draudimu
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 03 25, 13:57)
tai kad ta kaina kaži ar daug skiriasi (mums gavosi vienas bilietas po 578 lt į abi puses Kaunas-Kardemena. Čia Kos sala).
o kai ir viešbučius per tą agentūrą užsakinėjom, tai pasirūpino jau viskuo. ir lėktuvo bilietais, ir viešbučiu, ir neįvykusios kelionės draudimu ir sveikatos+nelaimingų sužalojimų draudimu


tai neaišku po kiek tie bilietai tuo metu buvo ryanaire... aš kai sau žiūrėjau, tai be lagaminų ir kreditinės mokesčių 4 žmonėms bilietai buvo 912 lt. į abi puses. iš viso.

viešbutį pačiam užsisakyti irgi kelių minučių reikalas... draudimą internetu nusipirkti lygiai taip pat minučių reikalas...

o kadangi niekas už dyką nieko nedaro, tai nematau už ką mokėti pinigus tokiuose reikaluose...

poster_offtopic.gif neįvykusios kelionės ir medicininių/sveikatos/ar dar kaip nors draudimai yra gerai ir net labai gerai. o va nelaimingų atsitikimų draudimas prie to paties poliso - pinigų metimas į balą. pridėjus kelis litus galima daaaaaug platesnį draudimą nupirkti visiems metams. (toj pačioj draudimo bendrovėj netgi).
Atsakyti
pritariu mamicy, pinigus reik taupyt
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 25, 14:42)
tai neaišku po kiek tie bilietai tuo metu buvo ryanaire... aš kai sau žiūrėjau, tai be lagaminų ir kreditinės mokesčių 4 žmonėms bilietai buvo 912 lt. į abi puses. iš viso.

viešbutį pačiam užsisakyti irgi kelių minučių reikalas... draudimą internetu nusipirkti lygiai taip pat minučių reikalas...

o kadangi niekas už dyką nieko nedaro, tai nematau už ką mokėti pinigus tokiuose reikaluose...

poster_offtopic.gif  neįvykusios kelionės ir medicininių/sveikatos/ar dar kaip nors draudimai yra gerai ir net labai gerai. o va nelaimingų atsitikimų draudimas prie to paties poliso - pinigų metimas į balą.  pridėjus kelis litus galima daaaaaug platesnį draudimą nupirkti visiems metams. (toj pačioj draudimo bendrovėj netgi).

kiekvienas renkasi kaip jam geriau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 25, 14:42)
tai neaišku po kiek tie bilietai tuo metu buvo ryanaire... aš kai sau žiūrėjau, tai be lagaminų ir kreditinės mokesčių 4 žmonėms bilietai buvo 912 lt. į abi puses. iš viso.


Zinok maciau agenturos pasiulyma: Ryanair'o bilietai + viesbutis Rod'e. Fiksuota patrauklia kaina. Man iskart kilo mintis, kaip agentura uzsitikrina, kad gaus pigu Ryanair'o bilieta, nes pasiulymo galiojimas buvo netrumpas. Tada gavau neoficialu atsakyma, kad agenturai kitokios kainos galioja unsure.gif Nezinau, kiek tame tiesos g.gif

P.S. aciu uz emaila, butinai isbandysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 25 kovo 2011 - 17:14