Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

matai kaip. bendrai atsakiau. pas mane gbp £, tai mokant £, paskutini karta nueme 1:1
Atsakyti
o ar galima bagažą išsipirkti iš anksto, nebūtinai atvykus į vietą, oro uoste Kaune?
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 03 24, 14:39)
o ar galima bagažą išsipirkti iš anksto, nebūtinai atvykus į vietą, oro uoste Kaune?

bagažą REIKIA išsipikrti iš anksto. Aerouoste jis daug brangiau kainuos.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 17:16)
gal turi kas nors savo kūne kokių metalų? pvz kokių kaulų sutvirtinimų? ar nuo jų necypia metalo detektoriai? Jei cypia, gal reik kažką turėt? kokį raštą pvz?

Man lyg ir žadėjo, kad necypia... ale vat įdomu pasidarė, kas bus, jei cyps biggrin.gif

Vasara skridau iš Vilniaus, tai prieš mane moteriškė rodė rentgeno nuoraukas (kojos), nes jos nepraleido -cypė.
Parodė nuotraukas ir praleido, jokios korteles neturejo.
Gero skydžio.
Papildyta:
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 17:16)
gal turi kas nors savo kūne kokių metalų? pvz kokių kaulų sutvirtinimų? ar nuo jų necypia metalo detektoriai? Jei cypia, gal reik kažką turėt? kokį raštą pvz?

Man lyg ir žadėjo, kad necypia... ale vat įdomu pasidarė, kas bus, jei cyps biggrin.gif

Vasarą skridau iš Vilniaus, tai prieš mane moteriškė rodė rentgeno nuoraukas (kojos), nes jos nepraleido -cypė.
Parodė nuotraukas ir praleido, jokios korteles neturejo.
Gero skydžio.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 24, 15:02)
bagažą REIKIA išsipikrti iš anksto. Aerouoste jis daug brangiau kainuos.

bilietus tai mes jau išsipirkę, tai įdomu kaip čia figūruotų bagažas iš naujo perkant?
ir jei kelionių agentūra pirko mums bilietus, tai jie ir bagažą turėtų išpirkti ar mes patys?
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 03 24, 15:32)
bilietus tai mes jau išsipirkę, tai įdomu kaip čia figūruotų bagažas iš naujo perkant?
ir jei kelionių agentūra pirko mums bilietus, tai jie ir bagažą turėtų išpirkti ar mes patys?

kai perki pats, tai tiesiog įeini į savo bilietą ir daperki bagažą. Jūsų atveju ko gero agentūra (reikia turėti tam tikrus duomenis).

jolanda.baka dėkui 4u.gif
Atsakyti
gal kam aktualu 4u.gif birzeliui buvo bilietu i Roma po 45+21(vis pigiau nei 70+21) 4u.gif
Atsakyti
ačiū Mamicy wink.gif
Atsakyti
vikta, kita karta bilietus pirkit pati.ir pinigu sutaupysit, ir padeti 'kontroliuosit'. juolab, tai nera sudetinga
Atsakyti
Ateinu su tokiu kvailu klausimu, bet nelabai daug patirties dar su ryanair turiu 4u.gif Noriu paklausti ar galima tikėtis, kad skrydis iš REGULAR FARE pasidarys NO TAXES, t.y. nebus priskaičiuojama papildomų mokesčių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2011 03 24, 19:06)
Ateinu su tokiu kvailu klausimu, bet nelabai daug patirties dar su ryanair turiu 4u.gif  Noriu paklausti ar galima tikėtis, kad skrydis iš REGULAR FARE pasidarys NO TAXES, t.y. nebus priskaičiuojama papildomų mokesčių? g.gif


Tiketis visada galima biggrin.gif Bet ar tas tikejimasis virs realybe - cia jau loterija. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 03 24, 19:44)
Tiketis visada galima  biggrin.gif  Bet ar tas tikejimasis virs realybe - cia jau loterija.  mirksiukas.gif

tai taip išeina, kad tai kaip ir kaina - gali nuolatos kisti? g.gif
Atsakyti