Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 17:16)
gal turi kas nors savo kūne kokių metalų? pvz kokių kaulų sutvirtinimų? ar nuo jų necypia metalo detektoriai? Jei cypia, gal reik kažką turėt? kokį raštą pvz?

Man lyg ir žadėjo, kad necypia... ale vat įdomu pasidarė, kas bus, jei cyps biggrin.gif



turiu stubure metalinius varžtus - necypia niekada, bet senesni cypia, pati mačiau, kaip vyriškis londone ėjo atskirai į patikrinimą, nes turi metalo rankoje. Jokių pažymų nereikėjo jam, bent jau tiek mačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2011 03 23, 17:46)
Skridau su breketais - necypė, mama turi širdies stimuliatorių  - irgi necypė  mirksiukas.gif


ačiū 4u.gif

pas mane daug didesni... g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 18:48)
paprastai visi laikai nurodomi vietos laiku. reiškias nuskrisi į kažkur, kai ten bus 12:35 vietos laiku.


aciu, paziurejau kad atgal skristi 3 valandos, tai jo, taip kaip ir sakot, vietos laikai parasyti.. siaubas, niekad nesusimaisydavau sitaip, o dabar emiau galvoti kaip cia parasyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sirkumstancija @ 2011 03 23, 17:49)
turiu stubure metalinius varžtus - necypia niekada, bet senesni cypia, pati mačiau, kaip vyriškis londone ėjo atskirai į patikrinimą, nes turi metalo rankoje. Jokių pažymų nereikėjo jam, bent jau tiek mačiau  4u.gif

tai gal tada ir mano necyps.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 18:54)
tai gal tada ir mano necyps.

Mano giminaite,tai turi tokia kaip kortele(plastikine),kurioje medicininiais terminais surasyta,kad jos kune yra metaline plokstele(kazkaip panasiai vadinasi),tai jei kur skrenda, sake, be problemu parodo ta kortele ir viskas.Ta kortele sake visam pasaulyje tinkama.
Atsakyti
O koks normalus buna kursas:
a. kai kortele litais, Ryanairo paskaiciuota bilietu kaina irgi litais
b. kai kortele eurais, Ryanairo paskaiciuota bilietu kaina litais

?
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 23, 18:06)
Mano giminaite,tai turi tokia kaip kortele(plastikine),kurioje medicininiais terminais surasyta,kad jos kune yra metaline plokstele(kazkaip panasiai vadinasi),tai jei kur skrenda, sake, be problemu parodo ta kortele ir viskas.Ta kortele sake visam pasaulyje tinkama.

ačiū už info. reiks paklaust gydytojos.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 20:11)
ačiū už info. reiks paklaust gydytojos.

Cia temoj skundesi kazkas, kad jai praeinant vis pypsi, tai dar juokemes kad gal hemoglobinas labai aukstas lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslydau: 23 kovo 2011 - 22:50
QUOTE(Forgete @ 2011 03 23, 21:29)
Cia temoj skundesi kazkas, kad jai praeinant vis pypsi, tai dar juokemes kad gal hemoglobinas labai aukstas  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu o ka. negali būt...

Pas mane sakė titanas ir aerouoste necyps. nu bet ką negali iš titano šautuvo pasigaminti? juo labiau kad tų plokštelių dydis tai toks nemažas...

dar radau LR straipsnį, kad širdies stimuliatoriai vistik cypia g.gif LR
Atsakyti
jei kam reiks ka prasinesht,tai prasinesh ir kontrole cia nieko nepadarys,nes atsainiai I viska ziuri.

zilvinas75, a. 1:1, b. pagal kursa
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 24, 08:44)
zilvinas75, a. 1:1,


Kada paskutini karta 1:1 gavot ?
Nes nei man, nei kitiems (galeciau N nuorodu pridet) nebeduoda 1:1.
Atsakyti