Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

Neteisingą žinau ir į my bookings įeinu. Tik bėda tame, kad skrydžio laiką pakeitė ir reikia patvirtinti, o laiško negavo doh.gif . Galvoju, gal check-in darant ir pasitvirtins g.gif
Atsakyti
per my bookings neisheina pasikeist? paziurek,gal bus kokia free opcija. pabandyk eit I ta data/laika,matysi,ka siulo
Atsakyti
Gal kas skraidote daznai su Ryanair i Milana? Mano skrydis balandzio 4 diena 11val. Autobusiukas is Vilniaus oro uoste buna tik 10:00. Man Kauno oro uostas, kiek esu skridusi, yra vienas labiausiai neorganizuotu oro uostu ir ten kiekviena syki nustebina be galo dideles eiles, todel labai bijau kad tos valandos neuzteks (turim ne tik rankini bagaza). Gal galite pakomentuoti, ar Milano skrydziai buna labai apkrauti, ar dideles eiles. O jeigu kas yra vaziaves butent tu tuo shuttle'u is Vilniaus ir suspejes, tai is vis butu malonu isgirst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2011 03 23, 11:00)
Gal kas skraidote daznai su Ryanair i Milana? Mano skrydis balandzio 4 diena 11val. Autobusiukas is Vilniaus oro uoste buna tik 10:00. Man Kauno oro uostas, kiek esu skridusi, yra vienas labiausiai neorganizuotu oro uostu ir ten kiekviena syki nustebina be galo dideles eiles, todel labai bijau kad tos valandos neuzteks (turim ne tik rankini bagaza). Gal galite pakomentuoti, ar Milano skrydziai buna labai apkrauti, ar dideles eiles. O jeigu kas yra vaziaves butent tu tuo shuttle'u is Vilniaus ir suspejes, tai is vis butu malonu isgirst  biggrin.gif

Rugseji skridau i Milana, jokiu bedu ax.gif
Vargu, kas parasyt sita kryptim ryanair atsiliepimus, vienu is pirmuju reisu skrendat is Vilniaus
Atsakyti
kaip suprantu,reisas kaunas-milanas. dazniausiai shengeno skrydziai buna mazai apkrauti. taip kad laiko bus I valias. man asmenishkai kauno oro uoste viskas lb lb paprasta bei organizuota.

beje, gal milane planuojat drabuziu outletus aplankyt? shiaip idomu
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2011 03 23, 12:16)
Rugseji skridau i Milana, jokiu bedu  ax.gif
Vargu, kas parasyt sita kryptim ryanair atsiliepimus, vienu is pirmuju reisu skrendat is Vilniaus



Kaip is Vilniaus? Jeigu butu is Vilniaus galvos nesukciau, o dabar apie Kauno oro uosta kalbejau...
Papildyta:
QUOTE(whitey @ 2011 03 23, 13:12)
kaip suprantu,reisas kaunas-milanas. dazniausiai shengeno skrydziai buna mazai apkrauti. taip kad laiko bus I valias. man asmenishkai kauno oro uoste viskas lb lb paprasta bei organizuota.

beje, gal milane planuojat drabuziu outletus aplankyt? shiaip idomu



Na va, matote kaip skiriasi nuomones. O man baisiau uz Kauno oro uosta nieko nera. As esu ne syki is ten skridus - skrydziu turi jeigu kokius 3 vienu metu, tai sakes oro uostui biggrin.gif Pirmiausia atstovi eile kokiu 20 minuciu, kad priduotum bagaza, tada dar 20 minuciu patekti i isvykimo sale, o ten vel ilgiausia eile i lektuva. Zodziu nuolatinis stovejimas eilese. Oro uostas kaimo, o eiles kaip Gatwicke kokiam biggrin.gif Nezinau, gal man cia taip pakliuvo, nes as skristdavau i UK dazniausiai, su Sengeno zonos skrydziais gal paprasciau?

O tas laiko i valias tai 15 minuciu biggrin.gif Tai nezinau, ar cia i valias, su mazu vaiku ir kruva lagaminu biggrin.gif

Ne, Milanas tik musu persedimo taskas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mariposa: 23 kovo 2011 - 14:00
QUOTE(whitey @ 2011 03 23, 00:45)
per my bookings neisheina pasikeist? paziurek,gal bus kokia free opcija. pabandyk eit I ta data/laika,matysi,ka siulo

Nea, emeilo pakeitimo nėra niekur verysad.gif. Jau pakeitė, paskambinau į Kauno oro uostą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnytė: 23 kovo 2011 - 15:32
ne email,o apie skrydzio keitima kalbejau

mariposa, palauk,prades ryanair ish viln skrist. pamatysi ta pati vaizda. aishku,laikas nekoks,tad tai kazkiek stabdys mases,bet grizimui-bus eiles,Dar ir kokios. ne oro uosto cia beda
Atsakyti
gal turi kas nors savo kūne kokių metalų? pvz kokių kaulų sutvirtinimų? ar nuo jų necypia metalo detektoriai? Jei cypia, gal reik kažką turėt? kokį raštą pvz?

Man lyg ir žadėjo, kad necypia... ale vat įdomu pasidarė, kas bus, jei cyps biggrin.gif
Atsakyti
skrendu jau ne pirmakart su ryanair, bet emiau ir susibalamutinau..
GOING OUT Sat, 26Mar departure - 11:30 arrive - 12:35
COMING BACK Tue, 29Mar Depart 13:20 arrive - 16:35

belgijoj bus -1 valanda, tai nuskrisiu ir tuo metu ten bus 11,35 valandos
dabar durniausias klausimas, o grizimo laikas belgiskas ar lietuviskas cia parasytas? kaip tik ta savaitgali Lietuvoj reieks pasukti laikrodi valanda i prieki ( jei neklystu) .. kaip man cia susigaudyt kada i oro uosta vaziuoti biggrin.gif

na grizimo laikas jauciu aisku kad lietuviskas, tik reikia nepamirsti laikrodi pasukti kaip suks visi lietuviai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslydau: 23 kovo 2011 - 17:48
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 23, 17:16)
gal turi kas nors savo kūne kokių metalų? pvz kokių kaulų sutvirtinimų? ar nuo jų necypia metalo detektoriai? Jei cypia, gal reik kažką turėt? kokį raštą pvz?

Man lyg ir žadėjo, kad necypia... ale vat įdomu pasidarė, kas bus, jei cyps biggrin.gif

Skridau su breketais - necypė, mama turi širdies stimuliatorių - irgi necypė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2011 03 23, 17:46)
skrendu jau ne pirmakart su ryanair, bet emiau ir susibalamutinau..
GOING OUT  Sat, 26Mar  departure - 11:30 arrive - 12:35
COMING BACK  Tue, 29Mar Depart 13:20  arrive - 16:35

belgijoj bus -1 valanda, tai nuskrisiu ir tuo metu ten bus 11,35 valandos
dabar durniausias klausimas, o grizimo laikas belgiskas ar lietuviskas cia parasytas? kaip tik ta savaitgali Lietuvoj reieks pasukti laikrodi valanda i prieki ( jei neklystu) .. kaip man cia susigaudyt kada i oro uosta vaziuoti biggrin.gif

paprastai visi laikai nurodomi vietos laiku. reiškias nuskrisi į kažkur, kai ten bus 12:35 vietos laiku.
Atsakyti