Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 21, 16:40)
tai zinok jauciu daugiau vargo bus nei naudos nes sutaupysiu tik apoe 30lt  biggrin.gif  o kas dar per mokestis kur cia kalbeta 5eurai kiekvienam i viena puse? cia tas pats ir yra ar ne?
nu zodziu...lauksiu vakaro  ax.gif

Taip, su kreditine kortele perkant 5 eurai asmeniui uz kiekviena skrydi.Infantams sitas mokestis netaikomas (pati neseniai pirkau bilietus). ax.gif

Nebijok Ryanairo, ne toks sis baubas baisus kaip visi ji piesia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 21, 15:40)
tai zinok jauciu daugiau vargo bus nei naudos nes sutaupysiu tik apoe 30lt  biggrin.gif  o kas dar per mokestis kur cia kalbeta 5eurai kiekvienam i viena puse? cia tas pats ir yra ar ne?
nu zodziu...lauksiu vakaro  ax.gif



QUOTE(MAMICY @ 2011 03 21, 15:43)
kodel 30?

4 zmogelai po 21 lt į vieną pusę = 84 Lt * 2 pusės = 168 lt


Mjo, sumeciau mazdaug 2 suauge + vaikas + kudikis. Korteles mokestis gaunasi 126 litai. Tai jeigu atmesti prepaido papildymo mokesti, ~90 litu ekonomija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 21, 16:43)
kodel 30?

4 zmogelai po 21 lt į vieną pusę = 84 Lt * 2 pusės = 168 lt

as nematau isvis man kur skaiciuoja po ta 21lt biggrin.gif

QUOTE(Caca* @ 2011 03 21, 16:45)

Nebijok Ryanairo, ne toks sis baubas baisus kaip visi ji piesia. biggrin.gif

tuoj vidurius paleis man nuo ju biggrin.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 21, 16:59)
Mjo, sumeciau mazdaug 2 suauge + vaikas + kudikis. Korteles mokestis gaunasi 126 litai. Tai jeigu atmesti prepaido papildymo mokesti, ~90 litu ekonomija biggrin.gif

vienu zodziu laukiu vakaro, tada viska suvesi pamatysi kas man gaunasi ri ar man ten apsimoka ar ne biggrin.gif
Atsakyti
Pervedus pinigus po kiek laiko rodo, kad jie pervesti ir viskas gerai?
Atsakyti
ar viskas gerai,reik ziuret per my bookings ryanair.com. suvedi duomenis ir matai- jei "ieini" I bilieta,viskas ok; jei meta klaida,kazkas netaip
Atsakyti
Vienas mažytis klausimėlis biggrin.gif Ar priima Ryanair apmokėjimą už bilietus nuo VISA electron kortelės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2011 03 22, 13:05)
Vienas mažytis klausimėlis  biggrin.gif  Ar priima Ryanair apmokėjimą už bilietus nuo VISA electron kortelės?  ax.gif

nuo debetinių man atrodo nepriima. reik kreditinės. Seniau aš pirkdavau su Visa Virtuonu.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 22, 14:45)
nuo debetinių man atrodo nepriima.  reik kreditinės. Seniau aš pirkdavau su Visa Virtuonu.



Dėkui už atsakymą 4u.gif vat šito aš ir bijojau. Tai ką man dabar daryti? Eiti į banką ir kitą kortelę išsiiminėti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2011 03 22, 13:52)
Dėkui už atsakymą  4u.gif  vat šito aš ir bijojau. Tai ką man dabar daryti? Eiti į banką ir kitą kortelę išsiiminėti  doh.gif

tai gal jusu drauge turi, ar cia gi temoj skelbiasi kas gali padeti.
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2011 03 22, 13:52)
Dėkui už atsakymą  4u.gif  vat šito aš ir bijojau. Tai ką man dabar daryti? Eiti į banką ir kitą kortelę išsiiminėti  doh.gif

taip greit neišduos smile.gif

ateičiai, jei jos tereik internetiniams apsipirkimams, bilietams ir pan. tai labai neblogai būdavo Virtuonas. Ja gali atsiskaitinėti tik internete. Bet ji pigesnė nei kreditinės...
Atsakyti
QUOTE(Agnytė @ 2011 03 19, 09:05)
Sveiki,
Gal galite patarti, kaip nupirktuose bilietuose pakeisti neteisingai nurodytą emeilo adresą? Nedaryčiau problemos, bet pakeitė skrydžio laikus ir reikia juos patvirtinti, vieniems bilietams, kuriems gerai nurodžiau, jau patvirtinau, o kiti taip ir kabo nepatvirtinti... Ar kai darysiu check-in, taip tuo pačiu ir pasitvirtins?  g.gif
Ačiū

Gal žinote kas nors? g.gif
Atsakyti
Ar tu ta bloga emaila zinai?gali ieit i My bookings??
Atsakyti