Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

kas ten saket kad turit koretele prepayd ar kokia ten ir galit pagelbet? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 21, 13:37)
kas ten saket kad turit koretele prepayd ar kokia ten ir galit pagelbet?  ax.gif


didelėm sumom reikia gerai paskaiciuoti, ar apsimoka ta kortelė mirksiukas.gif Nes vien tik jos papildymas kainuoja apie 4%, plius konvertavimas. Finale nieko nesusitaupo biggrin.gif Tik, kai bilietas kainuoja keliasdesimt litu, tai tada tikrai verta.
Jeigu noras nepraeis ir nieks iki vakaro neatsisauks, gali mane Skype pakalbinti, nes namie laikau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 21 kovo 2011 - 13:45
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 21, 13:44)
didelėm sumom reikia gerai paskaiciuoti, ar apsimoka ta kortelė  mirksiukas.gif Nes vien tik jos papildymas kainuoja apie 4%, plius konvertavimas. Finale nieko nesusitaupo biggrin.gif Tik, kai bilietas kainuoja keliasdesimt litu, tai tada tikrai verta.
Jeigu noras nepraeis ir nieks iki vakaro neatsisauks, gali mane Skype pakalbinti, nes namie laikau smile.gif

o toj kortelėj yra galimybė papildyti iš "debit card". Gal kam yra pavykę?

ir beje konvertuoja žiauriu kursu... vien papildant man suskaičiavo 3,57 euro kursu. o dar poto jei moki už bilietus litais, tai ŽIAURIAI neapsimoka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 21 kovo 2011 - 14:55
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 02, 10:01)
baisus kursas biggrin.gif labai aiskiai cia parodyta/paaiskinta kaip isvengti tokio nesamoningo kurso



QUOTE(MAMICY @ 2011 03 21, 14:54)
o dar poto jei moki už bilietus litais, tai ŽIAURIAI neapsimoka smile.gif


Nuemet varnele, kaip nuorodoj virsuj paaiskinta ?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 21, 14:44)
didelėm sumom reikia gerai paskaiciuoti, ar apsimoka ta kortelė  mirksiukas.gif Nes vien tik jos papildymas kainuoja apie 4%, plius konvertavimas. Finale nieko nesusitaupo biggrin.gif Tik, kai bilietas kainuoja keliasdesimt litu, tai tada tikrai verta.
Jeigu noras nepraeis ir nieks iki vakaro neatsisauks, gali mane Skype pakalbinti, nes namie laikau smile.gif

tai dabar nieko nebesuprantu jinai yra gerai ar ne? biggrin.gif jei pvz mano bilietu suma apie 1800lt?
tai geriau kai tu grysi namo man pamirksek skypej ok? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 21, 15:06)
Nuemet varnele, kaip nuorodoj virsuj paaiskinta ?

tai ai6ku kad ne doh.gif

ačiū. ateičiai žinosiu
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 03 20, 09:40)
Kiek skraidau niekada nieko nezymiu del vezimelio, beja jau vaikui 3 metai ir viskas tvarkoj buna

Mes skridom preita savaite i Bergama, irgi nieko nezymejau nors vezemes vezimeli. Tik reikia nueiti i registracija (check-in), kad ant vezimelio uzklijuotu name-tagus (lipdukus).
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 21, 15:12)
tai dabar nieko nebesuprantu jinai yra gerai ar ne? biggrin.gif jei pvz mano bilietu suma apie 1800lt?
tai geriau kai tu grysi namo man pamirksek skypej ok?  ax.gif

jei ten daug žmogeliukų po tuo 1800 tai gal ir apsimoka...

Man atrodo man prepaid'ą pakrauti kainuoja 1,9 proc (neskaitant konvertavimo)
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 21, 16:22)
jei ten daug žmogeliukų po tuo 1800 tai gal ir apsimoka...

Man atrodo man prepaid'ą pakrauti kainuoja 1,9 proc (neskaitant konvertavimo)

4zmogai +2lagaminai... nezinau daug ar nedaug, tiek mums gaunasi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 21, 15:26)
4zmogai +2lagaminai... nezinau daug ar nedaug, tiek mums gaunasi...  biggrin.gif


Net pasimeciau mazumele biggrin.gif Mano korteles saskaita litais, tai ja papildyti 1800 litu kainuos 1.90 proc t.y. 34.20 litu. O jau kokiu kursu Ryanairas parduos bilietus, tai jokio skirtumo, ar su prepaid, ar su paprasta kortele atsiskaitineti. Taip iseitu, kad turetu apsimoketi g.gif
Pamirksesiu grizes mirksiukas.gif Tu ten vardus pavardes pasiruosk, nu ir visa kita info, nes as nepirkes su infantais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 21, 16:37)
Net pasimeciau mazumele biggrin.gif Mano korteles saskaita litais, tai ja papildyti 1800 litu kainuos 1.90 proc t.y. 34.20 litu. O jau kokiu kursu Ryanairas parduos bilietus, tai jokio skirtumo, ar su prepaid, ar su paprasta kortele atsiskaitineti. Taip iseitu, kad turetu apsimoketi  g.gif
Pamirksesiu grizes  mirksiukas.gif  Tu ten vardus pavardes pasiruosk, nu ir visa kita info, nes as nepirkes su infantais smile.gif

tai zinok jauciu daugiau vargo bus nei naudos nes sutaupysiu tik apoe 30lt biggrin.gif o kas dar per mokestis kur cia kalbeta 5eurai kiekvienam i viena puse? cia tas pats ir yra ar ne?
nu zodziu...lauksiu vakaro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 21, 15:40)
tai zinok jauciu daugiau vargo bus nei naudos nes sutaupysiu tik apoe 30lt  biggrin.gif  o kas dar per mokestis kur cia kalbeta 5eurai kiekvienam i viena puse? cia tas pats ir yra ar ne?
nu zodziu...lauksiu vakaro  ax.gif


kodel 30?

4 zmogelai po 21 lt į vieną pusę = 84 Lt * 2 pusės = 168 lt
Atsakyti