Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

Sveiki,kaip manote ar speciau Brussel Charleroi oro uoste persesti per 40min? Aciu
Atsakyti
QUOTE(hash @ 2011 03 19, 11:25)
Sveiki,kaip manote ar speciau Brussel Charleroi oro uoste persesti per 40min? Aciu

sunku pasakyt..tarkim mano tetis skrido per Briuseli i Kauna..tai kai bilieta pirkau, tai persedimui butu buve apie 1h20 min...Bet i Briuseli atskristi ziauriai velavo,tai liko apie 30 min...spejo...bet streso buvo nemazai
Atsakyti
rizikinga su tokiu trumpu persedimu. Jei tik kas netaip,ir viskas. Beje,cia 40min iki kito skrydzio ar iki jo vartu uzdarymo. Jei pirmas variantas,tai kaip ir aishku
del vezimelio infant nepasakysiu. Kiek zinau,iki 2m nemokamai vezimelis priklauso,tad nieko zymet nereik. Juk rankinio nezymi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 20 kovo 2011 - 07:57
Taigi, neseniai suskraidžiau į Berlyną su Ryanair. Keliones pastabėlės dėl kelionės.

1. Kaune sveria rankinį bagažą. Taip kad prieš kelionę pasisverkite. Į saloną aišku griežtai tik vienas tašiukas, jokių rankinukų atskirai...
2. Berlyne rankinį bagažą paprašė įkišti į rėmą, tačiau nesvėrė.

Šiaip tai Ryanair autobusas, ką ir bepasakysi... Bet greitas ir patogus smile.gif . Abu kartus lėktuvas buvo pilnas, gaila tik kad skrydžius į Vokietiją atšaukė... Beje, grįžtant iš Berlyno su mumis skrido Sabonis, taip kad pigiom avialinijom skraido ir įžymybės smile.gif Tiesa, jis buvo užsisakęs pirmenybinį įsodinimą...

Dar dėl įspūdžių - į priekį skrendant lėktuvas vėlavo pakilti, nes darė mažytį remontą lėktuve - išvažiavo į pakilimo taką ir sako sorry techninis gedimas, grįžtame. Mechanikas pataisė vietoje, keleivių neišlaipino smile.gif atskridome su 5 min pavėlavimu. Skrendant iš Berlyno lėktuvas kaune buvo 25 min ankščiau grafiko, niekaip nesuprantu, kaip jie tuos grafikus sustato, kad taip laksto... Anglas irgi skridi į Rygą iš Londono, tia ten 35 min ankščiau laiko nusileido...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Udrius: 20 kovo 2011 - 09:52
Imant vežimėlį vaikui,reikia uždėt varnelę ties:
Please check box if one or more passengers wishes to carry sports equipment, a musical instrument or infant equipment.
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 18, 17:39)
dar vienas klausymas zinovams... kaip pazymet kad mano infantas vaziuoja u vezimeliu? nes jei atskirai pazymiu man prideda 70lt uz ji  g.gif

Kiek skraidau niekada nieko nezymiu del vezimelio, beja jau vaikui 3 metai ir viskas tvarkoj buna
Atsakyti
QUOTE(Punchline @ 2011 03 20, 12:17)
Imant vežimėlį vaikui,reikia uždėt varnelę ties:
Please check box if one or more passengers wishes to carry sports equipment, a musical instrument or infant equipment.

tai va jeigu as cia pazymiu kad reikia tai man uz vezimeli 70lt nori nulupt g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 03 20, 15:11)
tai va jeigu as cia pazymiu kad reikia tai man uz vezimeli 70lt nori nulupt  g.gif

nereikia ten nieko zymet wink.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2011 03 20, 20:36)
nereikia ten nieko zymet wink.gif

dekui
Atsakyti
taip,skraido izymybes su ryanair. kiek man teko matyt,tai buvo linas adomaitis,katunskytes,tautvydas barstys, mikas, yva su zvonkum,ceslovas daugela,gediminas vagnorius su zmona. zodziu,visi moka skaiciuot. ir man tas ryanair 'autobusas' tinka,nes ne toks blogesnis uz kitus, bet pigesnis.kartais nemazai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 20 kovo 2011 - 22:03
QUOTE(whitey @ 2011 03 20, 21:58)
taip,skraido izymybes su ryanair. kiek man teko matyt,tai buvo linas adomaitis,katunskytes,tautvydas barstys, mikas, yva su zvonkum,ceslovas daugela,gediminas vagnorius su zmona. zodziu,visi moka skaiciuot. ir man tas ryanair 'autobusas' tinka,nes ne toks blogesnis uz kitus, bet pigesnis.kartais nemazai


Mano manymu, tai ne tiek mokėjimas skaičiuoti, kiek alternatyvos nebuvimas. Katunskyte su Adomaiciu gal is skaiciuoja, bet Sabas su Barsčiu greičiausiai rinkosi Ryanair'a iš reikalo smile.gif Kaži kiek vietų buvo Sabonis užpirkęs, nes vietos kojoms tai nekaži kiek tarp kėdžių smile.gif
Atsakyti
jam pora galimybiu. arba paciam prieky,arba per vidury.kitur ash jo net neisivaizduoju mirksiukas.gif
Atsakyti