Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 16, 19:32)
Nebezinau prie kurios temos isipaisyti su tokiu klausimu smile.gif Sakykit,kaip vezates vyna ar kitoki alkoholi,pvz., lauktuviu is kokios keliones, ar i kelione.Gal zinote kokiu nors budu, kaip supakuoti saugiai ir pan.


As vyniojau i spoguota plevele, po to sukau i ranksluosti ir i kelis maisiukus. Dejau i lagamino viduri smile.gif Putojancio vyno nebandziau, baisoka, kad neissautu smile.gif
Atsakyti
Visada važiuodama vežuos ką nors, o parsivežu šampano, niekada nebuvo kad būtų kas nutikę. o susuku paprasčiausiai, pirmiausiai į laikraštį, tada į maišą, užrišu gerai, ir tada į rūbus kokius kur negaila būtų, jei ką. ir viskas. tarp kitų rūbų padedu ir viskas. arba dar geriausiai tuos pačius rūbus į maišą didesnį, ir ten butelį, kad tie rūbai nesiblaškytų po lagaminą (jei jis nepilnas).
Atsakyti
Labas
Savaitgalį padariau "check in"
Duomenis suvedžiau, paspaudžiau toliau, tai suformavo man bilietą, bet kaip įsitikinti, kad duomenys suvesti teisingai (gimimo data, paso Nr. ir galiojimo laikas?)
O jei pasų kontrolėj oro uoste paaiškės, kad kokius du skaičius sukeičiau vietom, t.y. duomenis suvesdama padariau žioplumo klaidų??? Skrydis šį šeštadienį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 16 kovo 2011 - 21:48
QUOTE(Gitusia @ 2011 03 16, 21:46)
Labas
Savaitgalį padariau "check in"
Duomenis suvedžiau, paspaudžiau toliau, tai suformavo man bilietą, bet kaip įsitikinti, kad duomenys suvesti teisingai (gimimo data, paso Nr. ir galiojimo laikas?)
O jei pasų kontrolėj oro uoste paaiškės, kad kokius du skaičius sukeičiau vietom, t.y. duomenis suvesdama padariau žioplumo klaidų??? Skrydis šį šeštadienį...


Kiek ziurejau, tai niekaip. Bet Ryanair'o darbuotojai į tuos pasus ilgai nežiūri, tai vargu ar pastebėtu numeriuose klaidas. Vardas ir Pavardė svarbiau
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2011 03 16, 21:06)
Skraidinsiu pirmą kartą kelis butelius trauktinės, tai būtų įdomu irgi išgirsti kokių patarimų. Kol kas planas toks: turiu "spoguotos" plėvelės, dar gal panaudosiu kiaušinių dėklus, tie kur iš putplasčio, įvyniosiu į plėvelę ir kišiu kuo labiau į viduriuką, tarp drabužių.

Gana nebloga mintis, panaudoti deklus nuo kiausiniu smile.gif
Dekui,uz pasidalijima. smile.gif
Atsakyti
Gal jau kas gavote pinigu grazinimus ar bent jau kazkokia konkretesne info po oro uosto ir datos (cia gal daugiau Gironos krypciai) keitimo?
Nes man tai vos ne kasdien tuos ispejimus siuntineja, o konkretaus nieko neparaso. g.gif Gal as kazko nepazymiu? g.gif Nors savaite dar nepraejo.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 17, 08:24)
Kiek ziurejau, tai niekaip. Bet Ryanair'o darbuotojai į tuos pasus ilgai nežiūri, tai vargu ar pastebėtu numeriuose klaidas. Vardas ir Pavardė svarbiau

Kiek skridau visada idemiai viska tikrino... 4u.gif Buvau raide vardo pavadinime praleidus, tai buvo nepatenkinta darbuotoja.
Gal dar nuo zmogaus priklauso. Jei pastebejot klaida, siulyciau atskirame lape parasyt taisyklinga varianta, priklijuot ant bilieto, nukopijuot ir viskas turetu buti gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveiki norėjau paklaust. O kai jau pereinį tą saugumo patikrą, ten iš tų oro uosto pardotuvėlių galiu nusipirkt alkoholinių gėrimų ir dėt i rankinį bagažą, ar man nieko dėl to jau nebesakys? O butelių skaičius ar ribojimas, pvz jei norėčiau kokius 2gėrimus nusipirkt. Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2011 03 17, 11:40)
Sveiki norėjau paklaust. O kai jau pereinį tą saugumo patikrą, ten iš tų oro uosto pardotuvėlių galiu nusipirkt alkoholinių gėrimų ir dėt i rankinį bagažą, ar man nieko dėl to jau nebesakys? O butelių skaičius ar ribojimas, pvz jei norėčiau kokius 2gėrimus nusipirkt.  Ačiū

Dutyfree galesit nusipirkt ir veztis kiek norit, tik kad viskas tilptu i rankini lagamina.
Atsakyti
QUOTE(Margarita 25 @ 2011 03 17, 12:40)
Sveiki norėjau paklaust. O kai jau pereinį tą saugumo patikrą, ten iš tų oro uosto pardotuvėlių galiu nusipirkt alkoholinių gėrimų ir dėt i rankinį bagažą, ar man nieko dėl to jau nebesakys? O butelių skaičius ar ribojimas, pvz jei norėčiau kokius 2gėrimus nusipirkt.  Ačiū


Buteliu vienam zmogui skaicius ribojamas tiek, kiek leidziama alkoholio isivezti i sali, kuria vyksti, manau.
Du butelius df gali nusipirkti. Tik jie turi sutilpti i ta vieninteli bagaza ir visas bagazas nevirsyti svorio. Nes kaip zmones raso, dabar Ryanairas megsta patikrinti ir persverti lagaminus prie pat vartu. Nes cia yra Ryanair taisykles tokios.

Atsakyti
Sveikos keliauninkes, ryt skrendu ir noriu suzinoti ar rankiniame bagaze galiu vezti laptopo pakroveja, telefonu pakrovejus, laptopo ausintuva, foroaparato laida, ausines? g.gif aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marsule: 17 kovo 2011 - 11:59
QUOTE(marsule @ 2011 03 17, 11:59)
Sveikos keliauninkes, ryt skrendu ir noriu suzinoti ar rankiniame bagaze galiu vezti laptopo pakroveja, telefonu pakrovejus, laptopo ausintuva, foroaparato laida, ausines? g.gif  aciu uz pagalba 4u.gif

galit
Atsakyti