Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(joanellea @ 2011 03 15, 17:50)
Gal žinot kas norėtų iš Londono į Kauną, kovo 30 dieną? 150 Lt su visais mokesčiais 4u.gif

Ir dar čia tikrai 100 eurų kainuoja pavardės keitimas jei dar nepadarytas Online Check-In?


Taip tikrai, o jei padarytas check-in, tada is viso nieko keisti nebegalima smile.gif
Atsakyti
„Ryanair“ atidaro maršrutą iš Vilniaus į Brėmeną
Atsakyti
Pirkau bilietus vasarai į Londoną,niekad neskridau su raynairu,tai už bagažą buvo įskaičiuotas 70 litų mokestis.Dabar radau pranešimų, kad vasaros sezonui didina kainas bagažo mokesčio.Tai ką,man dar reikės primokėt,ar ne.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2011 03 16, 14:13)
Pirkau bilietus vasarai į Londoną,niekad neskridau su raynairu,tai už bagažą buvo įskaičiuotas 70 litų mokestis.Dabar radau pranešimų, kad vasaros sezonui didina kainas bagažo mokesčio.Tai ką,man dar reikės primokėt,ar ne.? g.gif



Tai man atrodo kad jau paskaičiuota didesnė kaina. Aš į Londoną skridau vasarį, tai už 15 kg bagažą mokėjau berods 56 Lt į vieną pusę.
Atsakyti
Tikrai jau paskaičiuotas didesnis 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
ar galima dasipirkti bagaza, jieigu dar nepadarytas Check-In?
Atsakyti
QUOTE(Irenute @ 2011 03 16, 15:25)
Sveiki,
ar galima dasipirkti bagaza, jieigu dar nepadarytas Check-In?

galima
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2011 03 15, 18:07)
Is Termini stoties uz 4 EUR yra autobusas iki oro uosto, paziurejau tvarkarasti-laikas geras. Berods ir nakti autikas kursuoja i oro uosta. smile.gif
Dar nieko neziurejau, laukiu pazistamo pasiulymo, jis su italais turi bendru reikalu. Gal pigiai prasisuksiu ax.gif

tai jums pasiseke, nes šalia termini soties man viešbučiai pasirodę brangoki
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 16, 15:27)

aciu 4u.gif
Atsakyti
Nebezinau prie kurios temos isipaisyti su tokiu klausimu smile.gif Sakykit,kaip vezates vyna ar kitoki alkoholi,pvz., lauktuviu is kokios keliones, ar i kelione.Gal zinote kokiu nors budu, kaip supakuoti saugiai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 16, 19:32)
Nebezinau prie kurios temos isipaisyti su tokiu klausimu smile.gif Sakykit,kaip vezates vyna ar kitoki alkoholi,pvz., lauktuviu is kokios keliones, ar i kelione.Gal zinote kokiu nors budu, kaip supakuoti saugiai ir pan.

Skraidinsiu pirmą kartą kelis butelius trauktinės, tai būtų įdomu irgi išgirsti kokių patarimų. Kol kas planas toks: turiu "spoguotos" plėvelės, dar gal panaudosiu kiaušinių dėklus, tie kur iš putplasčio, įvyniosiu į plėvelę ir kišiu kuo labiau į viduriuką, tarp drabužių.
Atsakyti
QUOTE(kristinap @ 2011 03 16, 21:06)
Skraidinsiu pirmą kartą kelis butelius trauktinės, tai būtų įdomu irgi išgirsti kokių patarimų. Kol kas planas toks: turiu "spoguotos" plėvelės, dar gal panaudosiu kiaušinių dėklus, tie kur iš putplasčio, įvyniosiu į plėvelę ir kišiu kuo labiau į viduriuką, tarp drabužių.

Keleta kartu veziau butelius, tai irgi i tokia plevele,ir po to svarbiausia i keleta maiseliu dar sudet ir gerai uzrist, kad butu keli sluoksniai ir jei suduz tai nors drabuziu nesupils.Ir tada tarp minkstu drabuziu sudedavau ir kad ne prie lagamino krasto butu. Ne karto nesuduzo.
Atsakyti