Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

Na, Rainius tai maza uzmust. doh.gif doh.gif doh.gif
Penktadieni gavau pranesima apie pakeista skrydzio data. Atsaukiau ir ussiprasiau refundo. Siandien vel gaunu toki pati laiska su pasiulymu arba acceptinti arba kreiptis refundui. doh.gif

Gal kas galite pasakyti, jei kreipiesi refundo, prie may bookings iskart turi nebesimatyti duomenu apie skrydi? Nes iki siol tai savaji maciau, nors ir nucancelinau.
Gal cia man jau skambinti reikia kazkur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 03 14, 15:20)
Na, Rainius tai maza uzmust.  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Penktadieni gavau  pranesima apie pakeista skrydzio data. Atsaukiau ir ussiprasiau refundo. Siandien vel gaunu toki pati laiska su pasiulymu arba acceptinti arba kreiptis refundui.  doh.gif

Gal kas galite pasakyti, jei kreipiesi refundo, prie may bookings iskart turi nebesimatyti duomenu apie skrydi? Nes iki siol tai savaji maciau, nors ir nucancelinau.
Gal cia man jau skambinti reikia kazkur?  g.gif

tai jie visada siuncia pora pranesimu, gal apsigalvojot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 03 14, 15:20)
Na, Rainius tai maza uzmust.  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Penktadieni gavau  pranesima apie pakeista skrydzio data. Atsaukiau ir ussiprasiau refundo. Siandien vel gaunu toki pati laiska su pasiulymu arba acceptinti arba kreiptis refundui.  doh.gif

Gal kas galite pasakyti, jei kreipiesi refundo, prie may bookings iskart turi nebesimatyti duomenu apie skrydi? Nes iki siol tai savaji maciau, nors ir nucancelinau.
Gal cia man jau skambinti reikia kazkur?  g.gif


Ta jų sistema internete manau ne iš kato parodo. Mums buvo atšaukę skrydį, tai jį dar po to vis tiek rodė kelias dienas kol nepakeitėm jo kitu jų siūlomu, skambindami į Angliją, mokama linija. Kaip yra su refundinimu, nežinau, manau galit palaukt arba dar užpildyt kartą formą, na o jei nepadėtų, tada gal net bandyčiau skambinti kad ir mokama linija nors nemanau, kad reikėtų, atsisakymas ten pas juos lyg ir normaliai turėtų suveikt, nes internetu yra numatytas.
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2011 03 14, 12:22)
I Roma pigus bilietai... galkima surast po 70 LT+21 Online check-in, be mokesciu.
Mes nusipirkom, rugseji skrisim bigsmile.gif

O kur jus radot tokiom kainom i Roma? Dabar vat ziuriu- nematau tokiu kainu nei Ryanaire, nei Wizz unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 14, 16:35)
tai jie visada siuncia pora pranesimu, gal apsigalvojot  lotuliukas.gif

O mes sutikom su pakeistu skrydziu i Milana, tai jau trys kartus vel siuncia e-mailus: ar sutinkas keisti ir refund'a imsit . Nors dabar jau noriu ta refund'a pasiimti, nes radau pigesnius bilietus, bet jauciu pirma karta uzfiksavo musu sutikima ir atgauti pinigus jau be sansu.....
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2011 03 14, 15:54)
O kur jus radot tokiom kainom i Roma? Dabar vat ziuriu- nematau tokiu kainu nei Ryanaire, nei Wizz  unsure.gif

Is Vilniaus rugsejo 22-29d
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 03 14, 17:00)
O mes sutikom su pakeistu skrydziu i Milana, tai jau trys kartus vel siuncia e-mailus: ar sutinkas keisti ir refund'a imsit . Nors dabar jau noriu ta refund'a pasiimti, nes radau pigesnius bilietus, bet jauciu pirma karta uzfiksavo musu sutikima ir atgauti pinigus jau be sansu.....


Tai lauksim kartu. friends.gif Nes as irgi penktadieni ir siandien paspaudziau, kad noriu refund viskam. O po to ziuriu, kad galima atsisakyti ir po viena segmenta. bigsmile.gif Tai pakartotinai pazymejau pirmaji segmenta, kuris mums netinka. O grizima palikau. Tai ziuresim, kas bus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 14, 13:21)
is Lietuvos ?

Taip. Kaunas- Frankfurt hahn- Bari ir atgal.Akcija tetruko pusvalandi (Visomis kryptimis buvo uz dyka, net korteles mokescio neeme). ax.gif
Bet nuo tada tokiu fintu nebebuna. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 14, 13:18)
Siulyciau neisisvajoti biggrin.gif Pas Ryanair'a pastaruoju metu nesimato is Lietuvos i poilsines kryptis kainu uz keliasdesimt litu. Kaip ir Wizzair'as man neatrodo labai pigus i Barselona ar Roma

Praeita pirmadieni pirkau i Alikante bilietus balandzio men 11 d su visais mokesciais i abi puses 350 lt. Manau nera daug aisku ne 10 eu. smile.gif .O dar pries savaite buvo 220lt, bet nespejau,nes neturejau korteles.Taip kad reikia ieskot daznai ,nes tokios kainos buvo tik keleta valandu.
Atsakyti
QUOTE(onsa @ 2011 03 14, 19:02)
Praeita pirmadieni pirkau i Alikante bilietus balandzio men 11 d su visais mokesciais i abi puses 350 lt. Manau nera daug aisku ne 10 eu. smile.gif .O dar pries savaite buvo 220lt, bet nespejau,nes neturejau korteles.Taip kad reikia ieskot daznai ,nes tokios kainos buvo tik keleta valandu.


350 ar 220 lt tai ne 10 svaru smile.gif Ypac skirtumas jauciasi, kai skrendi ne vienas
Atsakyti
nespejo konkurentai pradet skraidyt,jus jau norit pigumos.palaukit,praeis kiek laiko,gal ir rezultatas pasimatis.
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2011 03 14, 08:14)
o dar i briuseli skrendu, ai komentaras buvo, kad ten mandagesni zmones vaziuoja biggrin.gif

Aš ir pastebėjus iš kelių kartų (užteko), kad kitaip viskas atrodo..
o dar pirmą kart skrendant, iš Kauno, nemačiau, kad yra šone kiti vartai, kur į BXL ir dar kažkur ten leidžia, atsistojau prie visų, eilė šimtinė, iki durų wacko.gif prastovėjus ~15 min. ir prisklausius dejavimų, kokia nesąmonė, kad už maišelius reikia mokėti 2 lt, o uk tai duoda free, ir vienai moteriai nepaklausus ar čia ir į BXL, kai pamojo kad ne, tai labiausiai persiutau (ant savęs) doh.gif anuose eilės nebuvo, trys žmonės prieš mane be grūdimosi praėjom... o ir į lėktuvą niekas nėlėkė..

QUOTE(MAMICY @ 2011 03 14, 10:09)
kas skrenda vienas, tai nelabai suprantu ko ten griūti per galvas ir eilese stovėti.

aš tai stengiuos atsisėst salėj, kur arčiau prie praėjimo, o kai jau ateina pradėt leist visi normaliai atsistoja,ir į eilutę išsirikiuoja. jei yra galimybė, nelekiant ir nesiveržiant, tai paprastai sėduos ten, kur avarinis išėjimas.. dėl dviejų priežasčių - kojoms daugiau vietos, kas man aktualu, ir psichologiškai aš geriau jaučiuos ten (nors kitiems atvirkščiai), taip pat visada sėduos tik kairėj pusėj (ne tik įlipus kairėj, bet kai skrendi,kad būt kairėj pusėj) cool.gif , niekada nesisėdu paskutinėj eilėj ir dar poroj eilių (bet čia vėl,daugiau psichologiniais sumetimais + pridėjo istorijos, kai b dirbo orouoste).. paprastai gaunu atsisėst kur noriu, tai nepanikuoju cool.gif
taigi, kiekvienas su skirtingais poreikiais ir prioritetais..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 14 kovo 2011 - 22:09