Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(whitey @ 2011 03 13, 10:53)
na, 'begimas' londone(stansted),dar suprantamas. ypac jei vartai 19-39, cia tik traukinukas jau veza,tad uzima laiko. aishku, 40-59 vartai yra toliausia pesciom kulniuot.gal del to


O negali buti, kad GB krypciu kontingente dominuoja emigrantai, kuriu deja nepavadinsim tautos ziedu smile.gif Is karto atsiprasau, padoriu zmoniu 4u.gif Bet kiek maciau laukianciu lektuvu i Dublina ar Londona, tai treningiukai, svenciu liekanos veiduose ir alsavime... Zinoma, su isimtimis. Tai vat ir begioja tokie greiciau vietas uzsiimti. Kiek teko stebeti kitas kryptis, tai kaip sustojo eilen, tai praktiskai taip vorele ir nuejo iki lektuvo neskubedami
Atsakyti
atsiprashymas priimtas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2011 03 13, 11:43)
as vaziuosiu pirma karta aplamai su ryanair'u. tai man irgi nelabai aisku , kodel vis skaitau , kad zmones bega i ta lektuva, eilej stovi - tik del geros vietos?
manau eisiu paskutine ir visvien kazkur gi pasodins mane, nestovesiu gal lektuve biggrin.gif?

Tikrai ne visada zmones bega. Kartais visai tvarkingai is eiles nueina. O jei ilipsit paskutine tai tik prie lango gali nelikti vietos arba nesedesit trise kartu.Jei skrendat viena tai is vis jokios problemos, vieta vis tiek bus, tikrai nestovesit. smile.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt paaiškinti praktiškai kaip daryti su skysčiais į lėktuvą? Suprantu, kad skysčių turi būti ne daugiau 100 ml, galima iki 10 vnt vienam žmogui. O kaip praktiškai? Naudojat paprastus permatomus maišelius? Imti kremo indelį, įdėti į maišelį, jį užrišti, imti šampūno indelį, ir taip toliau. Ir po to visus užrištus maišelius sudėti į vieną maišelį ir vėl užrišti? Atsiprašau už tokius klausimus, blush2.gif bet niekad neskridau tik su rankiniu bagažu..
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 13, 11:59)
O negali buti, kad GB krypciu kontingente dominuoja emigrantai, kuriu deja nepavadinsim tautos ziedu smile.gif Is karto atsiprasau, padoriu zmoniu  4u.gif  Bet kiek maciau laukianciu lektuvu i Dublina ar Londona, tai treningiukai, svenciu liekanos veiduose ir alsavime... Zinoma, su isimtimis. Tai vat ir begioja tokie greiciau vietas uzsiimti. Kiek teko stebeti kitas kryptis, tai kaip sustojo eilen, tai praktiskai taip vorele ir nuejo iki lektuvo neskubedami

drinks_cheers.gif thumbup.gif As maciau tokia "kulturinga" eilute tik kai skraidinausi i Briuseli , Berlyna ir t.t. , bet jau i Dublina tai dauguma doh.gif
Atsakyti
mika,viskas paprasta. maishiuka perki oro uoste(gal tinka ir savo,bet iki 1ltr turio,'uzsidarantis'(kaip prieskoniu)) ir susidedi,ka turi I ji. indeliai negali buti didesni,nei 100ml(200ml buteliukas,nupiltas perpus,netinka ir t.t.) ish patirties,ne tiek ten daug ir telpa tu indeliu. vienam zmogui- vienas toks maishelis. visa kita,geriausiu atveju, paliksit ishlydintiems,blogiausiu- saugumui.ir dar,tas maishelis turi sandariai uzsidaryt,tad prikraut su kaupu,nepavyks. aishku,esu mates,kaip praslystama,bet rashau,kaip daryt,nenorint nemalonumu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 13 kovo 2011 - 15:00
QUOTE(whitey @ 2011 03 13, 15:56)
mika,viskas paprasta.


Aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 13, 15:56)
mika,viskas paprasta. maishiuka perki oro uoste(gal tinka ir savo,bet iki 1ltr turio,'uzsidarantis'(kaip prieskoniu)) ir susidedi,ka turi I ji.


Maiselio talpa nedidesne kaip vienas litras. 20x20 cm ismatavimai, nors Kaune, man atrodo, jie mazesni. bigsmile.gif
Esu vaziavusi su paprastu, nuo kazkokios kompo dalies, uzsegamu maiseliu. Niekur neuzkliuvau. O vieni zmones pasakojo, kad teko eiti atgal ir pirktis maisiuka is automato.
Cia turbut kaip su bagazu: daug kur netikrina, o va, kazkur ima ir patikrina.

As "begu" i lektuva (t.y. stengiuosi anksciau i eile atsistoti) dar ir del to, kad anksciau nuejus, dar buna kur daiktai pasideti. Nors aisku, nebeda butu. Ale tikrai uzkrecia bandos jausmas. doh.gif
Prisimenu, skridau is Palmos su BMI, vietos duotos registruojantis, bagazas registruotas nemokamas. Atidare vartus, o keleiviai visi sedi ir niekas i lektuva neina. bigsmile.gif Gal po 5 minuciu pirmasis zmogelis nuejo. O po to neskubedami ir kiti. Buvau labai nustebusi. smile.gif
Atsakyti
na taip,keistai cia su tais maishiuku dydziais. pamenu,kopenhagoj jie didziausi budavo. nors oficialiai dave,bet londone nepraleido ir liepe pasikeist I 'normalu'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 13 kovo 2011 - 16:29
o tas maiselis skysciams gali buti maziukas? nes pas mane tik skysta pudra bus ir viskas. g.gif
jei ne reik ieskotis , kur ten oro uoste parduoda tuos maisus.
Atsakyti
bandyk eit su mazu sandariu maisheliu.jei kam netiks,pasikeisi ten vietoj
Atsakyti
QUOTE(Diana_B_K @ 2011 03 13, 17:31)
o tas maiselis skysciams gali buti maziukas? nes pas mane tik skysta pudra bus ir viskas.  g.gif
jei ne reik ieskotis , kur ten oro uoste parduoda tuos maisus.

Rankinio bagazo temoje,buvo kalbeta.Maisiuko matmenys, 22x15 cm.
Atsakyti