Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

kiek ash zinau,tai jie atsitiktinia tvarka bilietu kainas kaitalioja.aisku,dar turi ziuret,kada ju akcijos baiginejas/prasideda.tada lengviausia kazka ishtaikyt. bet gan senokai jie jau kauno kryptis 'skriaudzia',nera tokiu super geru kainu/akciju,kaip budavo anksciau.tikiuosi,konkurencija su wizzair pagerins 'vaizdeli' mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo whitey: 12 kovo 2011 - 08:44
Sveiki 4u.gif prieš kelias dienas apturėjom skrydį Stansted-Kaunas, tai galiu pasidalinti įspūdžiais tongue.gif Skridau su pusantrų metų vaiku, pirkau priority bilietą ir laaaabai džiaugiuosi, nes kas buvo su vaikais ir paprastais bilietais, į lėktuvą lipo paskutiniai, nes žmonės tiesiog bėgte bėgo ir su vaikais nei darbuotojai, nei kiti keleiviai nepraleido verysad.gif netikrino nei bagažo dydžio, nei svorio, nieko žodžiu. Kiti nešėsi ir gerokai per didelius rankiniui bagažui krepšius ir niekas nežiūrėjo.
Atsakyti
buvau minejes,jog tik ish kauno skrendant I mamas su vaikais atlaidziau ziuri,Dar lyg ish girona,bet tikrai ne ish stansted. ten jau laukiniai vakarai mirksiukas.gif toks vaizdas,kad lektuvas ka nors uz borto paliks ir nevisi spes. na bet nieko nepadarysi
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 12, 20:16)
buvau minejes,jog tik ish kauno skrendant I mamas su vaikais atlaidziau ziuri,Dar lyg ish girona,bet tikrai ne ish stansted. ten jau laukiniai vakarai mirksiukas.gif toks vaizdas,kad lektuvas ka nors uz borto paliks ir nevisi spes. na bet nieko nepadarysi

Nors is Kauno teko skristi tik 2 kartus, bet ne viena karta nepraleido be eiles mamu su mazais vaikais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 03 12, 23:49)
Nors is Kauno teko skristi tik 2 kartus, bet ne viena karta nepraleido be eiles mamu su mazais vaikais  schmoll.gif


ir teisingai 4u.gif kodel turetu g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galėtumėte skubiai kas pagelbėti..
kaip ten yra dėl to check-in mokesčio.
Jis apeinamas su "stebuklingąją" kortele, ar nuo jo nepabėgsi..?
Dėkui labai.
Atsakyti
nuo check in,manau, nepabegsi,o tik nuo korteles mokesciu
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2011 03 12, 23:49)
Nors is Kauno teko skristi tik 2 kartus, bet ne viena karta nepraleido be eiles mamu su mazais vaikais  schmoll.gif

Manau tai ne taisykle,gal nuo darbuotoju geranoriskumo priklauso.Kai as stovejau eileje, pries mane stovejo jauna mamyte su mazyliu vezimelyje,tai greit atsirado darbuotoja,kuri paprase praeiti jauna mamyte su leliuku be eiles, tiesiog nuvede ja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2011 03 13, 10:59)
Manau tai ne taisykle,gal nuo darbuotoju geranoriskumo priklauso.Kai as stovejau eileje, pries mane stovejo jauna mamyte su mazyliu vezimelyje,tai greit atsirado darbuotoja,kuri paprase praeiti jauna mamyte su leliuku be eiles, tiesiog nuvede ja. smile.gif

thumbup.gif vadinasi "zmogiskumo" ir su ryanairais buna ax.gif
Atsakyti
na cia lietuviu zmogishkumas,ne ryanair. ta reiketu atsimint. kartais tenka matyt mamas londone,pasakojancias visiems aplinkui, jog joms priklauso tas pats, kas kaune buvo. londone viskas jau pagal taisykles, kuriose apie mamu su vaikais pirmuma nieko neparashyta
Papildyta:
beje,pasidalinkit mintimis, kodel nesant lektuvo/darbuotoju stojat I eile prie ilaipinimo kaune? baime, kad 'paliks'? 'visi stoja,tai ir ash'? ar cia ta sovietine prigimtis eilese pasimalt? siaip, idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
as vaziuosiu pirma karta aplamai su ryanair'u. tai man irgi nelabai aisku , kodel vis skaitau , kad zmones bega i ta lektuva, eilej stovi - tik del geros vietos?
manau eisiu paskutine ir visvien kazkur gi pasodins mane, nestovesiu gal lektuve biggrin.gif?

Atsakyti
na, 'begimas' londone(stansted),dar suprantamas. ypac jei vartai 19-39, cia tik traukinukas jau veza,tad uzima laiko. aishku, 40-59 vartai yra toliausia pesciom kulniuot.gal del to
Atsakyti