Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(linole @ 2011 03 10, 13:07)
Aciu, Jau ir paciai "dasilo", kad kita data reik vesti.

Dar nors ankstyvas sekmadienio skrydis butu.  O cia dvi dienos nuplaukia. doh.gif bandysiu Wizzair ziureti dar. Bent i viena puse. Tik kad jie neveikia ko tai.

veikia man
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 03 10, 14:07)
Aciu, Jau ir paciai "dasilo", kad kita data reik vesti.

Dar nors ankstyvas sekmadienio skrydis butu.  O cia dvi dienos nuplaukia. doh.gif bandysiu Wizzair ziureti dar. Bent i viena puse. Tik kad jie neveikia ko tai.


esu pasipiktinus nerealiai schmoll.gif ir kaip gi reik tuomet planuot tas atostogas? Vila uzsakyta, avansas sumoketas. Skustis turbut ner kam verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*MARY @ 2011 03 10, 13:12)
esu pasipiktinus nerealiai schmoll.gif ir kaip gi reik tuomet planuot tas atostogas? Vila uzsakyta, avansas sumoketas. Skustis turbut ner kam verysad.gif

tai aisku kad yr, buvo gi cia straipsnis is verslo ziniu kaip susigrazino pinigus uz nuostolius. pasieiskokit
Atsakyti
kazin,kaip seksis su ryanair aiskintis del tokiu dalyku.vienaip ar kitaip,sekmes bei pasidalinkit info,jei pavyks viena kita kompensacija is ju gaut
Atsakyti
g.gif koki cia jums skridi nukele??
reik ir man apsiziureti bigsmile.gif o cia dar reikia kazkur pries skrydi pasitikslinti??
as planavau vaziuoti nustatytu laiko i oro uosta ir viskas...
Atsakyti
kai darysi online check-in ir bilieta spausdinsi,tada ir paaishkes,kas ir kaip
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 09, 19:45)
lyg buvo akcija alitai oro uosto viduj. jei iki skrydzio laiko yra,o svoris neleidzia,tai galima kur ir paskanaut

mums taip buvo frankfurte. skridom is porto i kauna per frankfurta... porto DF prisipirkom portų... netgi litriniais įpokavimais. stikliniais... Porte praėjom kaip niekur nieko. o frankfurte kad užraukė liepė viską susidėti į krepšį + tilpti į 10 kg doh.gif ot turėjom vargo... biggrin.gif

QUOTE(Forgete @ 2011 03 10, 12:50)
ot shudziai, musu buvo rugsejo 3 diena. tai dabar pakeista.

From Vilnius (VNO) to Girona (Barcelona) (GRO)No Taxes
04 Sep 11 Flight  2743
Depart Vilnius (VNO)      21:10
Arrive Girona (Barcelona) (GRO)      23:25

devil.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 10, 13:56)
nera dar emeilu, tikriausiai atsius. Per my bookings jau rodo naujienas. Mano atostogos sutrumpejo dviem dienom  doh.gif


Parasykit, kai pradesite gauti mailus apie pakeistus laikus. 4u.gif

Kazkaip nekyla ranka pirkti nauju bilietu, kol neatsaukiau dabartiniu.

Jei skrydis yra Vilniu-Girona_Vilnius, tai galima arba keisti datas arba nukancelinti gavus laiska bus, as suprantu?
Pvz., man grizimo data tinka. Tai atsaukti tik skrydzio pirmyn segmento negalesiu greiciausiai? Reiks atsaukineti visa ir pirkti naujus grizimui?
Pirmyn vis tik bandysim imti su Wizzairu. Nes gaila prarasti atostogu dienu. Ir melsiuosi, kad meskeriu nesusivyniotu Wizzairas iki rudens. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 03 10, 16:53)
mums taip buvo frankfurte. skridom is porto i kauna per frankfurta... porto DF prisipirkom portų... netgi litriniais įpokavimais. stikliniais... Porte praėjom kaip niekur nieko.  o frankfurte kad užraukė liepė viską susidėti į krepšį + tilpti į 10 kg  doh.gif   ot turėjom vargo... biggrin.gif


t.y. turejot isgerti pertekliu ?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 10, 18:41)
t.y. turejot isgerti pertekliu ?

pasiūlymas toks buvo biggrin.gif bet po tokio kiekio jau iki lėktuvo butume nedaėję... buvom 5, tai pakavom-perpakavom. susirengėm ant savęs sunkiuosius drabužius, drabužių kišenes prisikišom... nes alkoholio tai gaila buvo cool.gif
Atsakyti
dalinuosi informacija smile.gif gal kazkas dar nemate smile.gif ipatingai patogus laikai studentams ir tiems kas niekur neskuba smile.gif Pamatyk Londona uz 100 lt
Atsakyti
dekui uz info.na kai kurie 'jungiamieji' ant garbes zodzio pakabinti,per mazas laikas persedimui,nors ideju neblogu pateikta
mamicy,pirma karta girdziu,kad skrendant per tarpini oro uosta,jame galima prasinest ishskrendant df pirktus gerimus. isimtis is taisykles,ir niekam to nesiulau pakartot.nes teks gert
Atsakyti