Įkraunama...
Įkraunama...

"RYANAIR" - bilietų paieškos, akcijos, info..

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 03 10, 12:22)
Iki siol jums tik sekesi ir nedaugiau

pritariu, nes tikrai ir man ir kitiem draugam liepdavo oso ruoste prie ilaipinimo vartu susideti i viena pagaza visus pirkinius is df ir dar tikrindavo svori ar nevirsija smile.gif aisku, macius ir tokiu atveju, kad praeina su pirkiniais is df atskirai....
isvada: priklauso nuo oro uoste dirbanciu darbuotoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackdreamer @ 2011 03 10, 11:38)
isvada: priklauso nuo oro uoste dirbanciu darbuotoju  smile.gif

drinks_cheers.gif
maciau savo akim, kaip mergaite verkdama arde df pirktas pakuotes ir viska bande sutalpinti i savo nedidele tasyte doh.gif paskui kazkas jai atnese didesni pirkiniu maisa ir jau tada ja praleido, kai viskas buvo sudeta i VIENA maisa.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 10, 12:00)
tai i vilniu turbut perkele


Tai, kad perkele tai zinau. Patvirtinau tuos perkeltus bilietus. Ir buvo tas skrydis iki sios dienos. Siandien jo neliko. Tai vat ir esu pasimetusi dabar.
Atsakyti
QUOTE(*MARY @ 2011 03 10, 12:58)
Tai, kad perkele tai zinau. Patvirtinau tuos perkeltus bilietus. Ir buvo tas skrydis iki sios dienos.  Siandien jo neliko. Tai vat ir esu pasimetusi dabar.


Pasitikrinau ir as. Pas mane lygiai tokia pati situacija.... doh.gif doh.gif doh.gif Vedziau tiek per tracia buda, tiek per antra ir abu rodo, kad rezervacijos nera. doh.gif doh.gif
Tik mano skrydis dar ne tuoj.

Siunte informacija su prasymu patvirtinti oro uosto pakeitima net du kartus, gal su sistema kas netaip? g.gif Nebandete skambinti i Litcarga?

Aha, tai ko gero is triju zadetu savaitiniu skrydziu i Girona liks tik du. doh.gif Tai del to turbut ir rezervacija nauliavo. Lauksim laisku.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 10 kovo 2011 - 12:49
ot shudziai, musu buvo rugsejo 3 diena. tai dabar pakeista.

From Vilnius (VNO) to Girona (Barcelona) (GRO)No Taxes
04 Sep 11 Flight 2743
Depart Vilnius (VNO) 21:10
Arrive Girona (Barcelona) (GRO) 23:25
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 03 10, 13:41)
Pasitikrinau ir as. Pas mane lygiai tokia pati situacija....  doh.gif  doh.gif  doh.gif Vedziau tiek per tracia buda, tiek per antra ir abu rodo, kad rezervacijos nera.  doh.gif  doh.gif
Tik mano skrydis dar ne tuoj.

Siunte informacija su prasymu patvirtinti oro uosto pakeitima net du kartus, gal su sistema kas netaip?  g.gif Nebandete skambinti i Litcarga?


Nu ne, nebandziau. Bet negaliu patiket, kad taip gali buti. Tai miesta pakeicia, tai skrydi naikina. Reik bandyt skambint.
Atsakyti
pasitikrink email,ar negavai pranesimo del laiko/datos pakeitimo bei my bookings ryanair.com
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 10, 12:53)
pasitikrink email,ar negavai pranesimo del laiko/datos pakeitimo bei my bookings ryanair.com

nera dar emeilu, tikriausiai atsius. Per my bookings jau rodo naujienas. Mano atostogos sutrumpejo dviem dienom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(whitey @ 2011 03 10, 13:53)
pasitikrink email,ar negavai pranesimo del laiko/datos pakeitimo bei my bookings ryanair.com


Dar negavau mail. verysad.gif

O prie my booking neleidzia prisijungti, sakiau, bandziau keliais budais. Visais meta, kad nera duomenu.

Wizzair irgi kaip tycia puslapis neveikia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2011 03 10, 12:57)
Dar negavau mail.  verysad.gif

O prie my booking neleidzia prisijungti, sakiau, bandziau keliais budais. Visais meta, kad nera duomenu.

Wizzair irgi kaip tycia puslapis neveikia.  doh.gif

junkites virsutiniu budu, o jeigu jusu skrydis buvo 6dieni, tai veskit ne 6dienio data o artimiausio 7dienio. 6dienio skrydzius panaikino, perkele i 7dienio, o koks velus skridimo laikas doh.gif
Atsakyti
milaaa,o darbuotojai nusiplaus,kai pradesi aiskintis ir istrauks zilvinas75 taisykles
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 03 10, 13:59)
junkites virsutiniu budu, o jeigu jusu skrydis buvo 6dieni, tai veskit ne 6dienio data o artimiausio 7dienio. 6dienio skrydzius panaikino, perkele i 7dienio, o koks velus skridimo laikas  doh.gif


Aciu, Jau ir paciai "dasilo", kad kita data reik vesti.

Dar nors ankstyvas sekmadienio skrydis butu. O cia dvi dienos nuplaukia. doh.gif bandysiu Wizzair ziureti dar. Bent i viena puse. Tik kad jie neveikia ko tai.
Atsakyti