Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(orb @ 2011 03 19, 19:46)
Man įdomu kaip jūs paruošete tas formas iš sepijos kaulo, kad jomis galėtų tekėti sidabras, nes man jis užstringa pradžioje ir neteka. Gal boraksu ištepate?

Nu ziurek .Vakar lietas .user posted image


Reikia nemazai oro tarpu padaryti ,kad sidabras nubegtu kaip reikiant .Ir anga per kuria liejama ,turi buti isskaptuota nemaza .Sidabras turi buti takus kaip vanduo ir ugnis nukreipta (kai pili ) ne i inda ,o i tarpa tarp indo ir sepijos. Liejimas turi ivykti akimirksniu ,o ne po truputi .
Atsakyti
Tai plono žiedo neįmanoma išlieti su sepijos kaulu kaip suprantu?
Atsakyti
as cia ne i tema, bet pora nuorodu akims paganyti ir siaip ikvepimui. tiesa tai vis molis, bet visgi lotuliukas.gif
http://www.metalclay...ack_issues.html

cia as nusipirkau ta leidima, tikiuosi, kad galesit atidaryti, jei atsidarys ir noresit sau i kompjuteri parsisiusti, spausi ant "File" ir "download original"
https://docs.google....=...0vsUL&pli=1
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 03 20, 17:56)
as cia ne i tema, bet pora nuorodu akims paganyti ir siaip ikvepimui. tiesa tai vis molis, bet visgi lotuliukas.gif
http://www.metalclay...ack_issues.html

cia as nusipirkau ta leidima, tikiuosi, kad galesit atidaryti, jei atsidarys ir noresit sau i kompjuteri parsisiusti, spausi ant "File" ir "download original"
https://docs.google....=...0vsUL&pli=1



Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Pas mane degiklis be antgalių, tai kaip ir neturiu ką komentuoti cool.gif
ziit, ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Naca, as pasirinkau benzinini, nes benzinas duoda aukstesne temperatura. Raso, kad 100 laipsniu daugiau, nei dujos.

Mano degiklis atrodo taip:
user posted image

Skirtas auksto sudetingumo litavimui ir nedidelio kiekio metalo (iki 250 gramu) lydimui. Liepsna reguliuojasi.

Paskaiciau apie benzininiu degikliu kenksminguma. Pasirodo, jei naudoti tik svaru specialu benzina, tai nebus jokio kenksmingumo, kvapo ir nereiks is bakelio laikas nuo laiko ispilineti skysti (nuo paprasto benzino is koloneles ten buna "atidirbusio" benzino likuciai).
Atsakyti
QUOTE(orb @ 2011 03 20, 15:37)
Tai plono žiedo neįmanoma išlieti su sepijos kaulu kaip suprantu?

Nezinau kaip kitiems, bet man su sepija neiseina (kol kas ) islieti apvaliu formu .
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2011 03 20, 23:31)
Labas  4u.gif
Pas mane degiklis be antgalių, tai kaip ir neturiu ką komentuoti  cool.gif
ziit, ačiū  smile.gif  4u.gif

tai vistiek papasakok apie jį ir idėk nuotrauką, nacai bus lengviau išsirinkti
Atsakyti
Aš tai siulau nacai neskubėti. palauk kol man baigsis dujų balionai ir tada papasakosiu kaip sekėsi ieškoti perėjimų biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(orb @ 2011 03 21, 16:20)
Aš tai siulau nacai neskubėti. palauk kol man baigsis dujų balionai ir tada papasakosiu kaip sekėsi ieškoti perėjimų  biggrin.gif

tai tu dabar pradėk ieškotis smile.gif ,taigi nueisi į senius ir nusipirksi smile.gif
Naca kiek suprantu visai neskuba, nes ji jau sena smile.gif šioje srityje,pažiūrėk kiek ji gražių darbelių padarė smile.gif
gal iš mūsų dar niekas tiek neturi
Invisible o tai kur tas benzinas pilasi tavo degiklyje?

Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2011 03 21, 13:59)
Nezinau kaip kitiems, bet man su sepija neiseina (kol kas ) islieti apvaliu  formu .
user posted image

o tu pabarstai talko?
Atsakyti
senoka jau gal ne tik sioje srityje lotuliukas.gif Aciu, Dita bigsmile.gif

Is tiesu ir noriu, ir nenoriu as to rimtesnio degiklio rolleyes.gif . Nesinori pradet didesnius daiktus is sidabro daryt g.gif Bet is zalvario, vario tai kodel gi ne ax.gif Su tuo zalvariu tai ir sunkiausia- jo nebandai taupyt kurdama, bet didesnio daikto su savo degikliuku neiseina sulituot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 21, 22:07)


o tu pabarstai talko?

Ui ..ne ,ne ..talkas barstomas ant molio ,kai liejama zieduose .Jis barstomas tam ,kad nesuliptu molis ,nes po spaudimo reikia isimti gaminio forma .Ir kad tie ziedai gerai atsiskirtu ,be jokio molio isbyrejimo ar sukibimo ,tam tas talkas ir paskleidziamas pavirsiuje .
Atsakyti