Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2011 03 13, 14:50)
Duzgas ten tiesiog buvo pritvirtines indeli prie rankines dreles, kad galetu sukti. As prisitvirtinau prie tokio rankinio siulu vinioklio. Bet vistiek dabar poliruoju su pasta, nes man kazkaip nepasiekdavo visu kampeliu anas budas.

as nezinau, kaip tu gali visai ka nors nupoliruoti, cia gi principe ranku darbas gaunasi doh.gif . As neatsimenu Duzgo irengimo, bet mano supratimu drele labai greitai sukasi, ar nepergreitai g.gif o gal ir gerai, greiciau nusipoliruoja g.gif
As labai patenkinta savo "rock tumbler", idedu darbus ir uzmirstu pusei dienos (arba valandoms). tiesa, dita, kaip baigesi tada ta epopeja su neveikenciu tumbler?
Atsakyti
lėtai sukasi smile.gif
Atsakyti
Jei suksi greitai, tai greitai ir suksis, bet tada nepoliruos, nes nejudes tie sratai viduje.

Duzgai, o tau ar prieina visas vietas nupoliruot?
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 03 14, 05:03)
as nezinau, kaip tu gali visai ka nors nupoliruoti, cia gi principe ranku darbas gaunasi doh.gif . As neatsimenu Duzgo irengimo, bet mano supratimu drele labai greitai sukasi, ar nepergreitai g.gif o gal ir gerai, greiciau nusipoliruoja g.gif
As labai patenkinta savo "rock tumbler", idedu darbus ir uzmirstu pusei dienos (arba valandoms). tiesa, dita, kaip baigesi tada ta epopeja su neveikenciu tumbler?

kadangi pakeisti man neturėjo tai gražino pinigus,bet vyras man padarė šiokį tokį poliruoklį
Atsakyti
Dita, papasakok apie ta vyro padaryta poliruokli ax.gif
Atsakyti
Jei kas ieškote degiklio tai senukuose vilniuje, banginije yra už 400lt deguonies ir dujų degiklis
http://www.hisltd.co...ng-Kit-110.html
Visas ten komplektas ko reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orb: 15 kovo 2011 - 19:17
QUOTE(naca @ 2011 03 15, 18:41)
Dita, papasakok apie ta vyro padaryta poliruokli  ax.gif

na ką čia pasakoti padarė laikinai, o vėliau žiūrėsiu smile.gif . Paėmė variklį,padarė tokį lovelį su dviem strypeliais, tie strypeliai sukasi, o ant jų dedu indą su šratais. Labai jau didelis garsas kai sukasi,bet ką padarysi,pastačiau garaže, kad galva nuo to garso nepradėtų skaudėti.
orb tas dergiklis senukuose labai brangus varijantas neapsimoka pirkti. Aplamai senukuose niekas netinka juvelyrikai, nebent švitrinis popierius smile.gif ar dar kokia smulkmenėlė
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 15, 17:31)
na ką čia pasakoti padarė laikinai, o vėliau žiūrėsiu smile.gif . Paėmė variklį,padarė tokį lovelį su dviem strypeliais, tie strypeliai sukasi, o ant jų dedu indą su šratais. Labai jau didelis garsas kai sukasi,bet ką padarysi,pastačiau garaže, kad galva nuo to garso nepradėtų skaudėti.


o tas garsas nuo variklio ar nuo sratu? pas mane taip pat garsus (indas plastmasinis), bet as nusipirkau gumine(ne gumine bet ta "silikoninii" padekla kepimui) iskirpau indo aukscio juosta, susuku i vidu ir garsas labai sumazeja lotuliukas.gif taigi gaunasi principe kaip tumbler(jo vidui gi irgi guma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 15, 23:31)
orb tas dergiklis senukuose labai brangus varijantas neapsimoka pirkti. Aplamai senukuose niekas netinka juvelyrikai, nebent švitrinis popierius smile.gif  ar dar kokia smulkmenėlė

Na nepasakyčiau kad labai brangus, santime toks tik su šlangomis, antgaliais 960lt kainuoja, o propano 415 tai nemanau palyginus su jų kainomis. Nebent pačiam viską atskirai pirktis ir montuotis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orb: 16 kovo 2011 - 08:39
QUOTE(dita0506 @ 2011 03 15, 23:31)
na ką čia pasakoti padarė laikinai, o vėliau žiūrėsiu smile.gif . Paėmė variklį,padarė tokį lovelį su dviem strypeliais, tie strypeliai sukasi, o ant jų dedu indą su šratais. Labai jau didelis garsas kai sukasi,bet ką padarysi,pastačiau garaže, kad galva nuo to garso nepradėtų skaudėti.



O tas indar sukasi ar tik vibruoja?


Orb, o tu turi ta degikli, naudoji?
Atsakyti
Sveiki,gal žinote kas čia per programa?Arba panašia į šia?Būčiau labai dėkinga smile.gif
Programa
Atsakyti
Tai vat naca, nusipirkau, savaitgalį bandysiu. smile.gif
Atsakyti