Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(cezi @ 2011 06 07, 17:41)
pavadina rankų darbo juvelyrika mirksiukas.gif
Papildyta:
Nu nu nu, jūs čia ir isivažiavot... aš gi rodos atsakiau, kaip jum nupasakoti kaip dirbau su boru??? brėžinį, schemą sudaryt ar dar kaip doh.gif 

nu taip - ranku darbas biggrin.gif

su boru? doh.gif baisus reikalas, taigi tiek daug grezineti doh.gif as tai galvojau, kad tu per rola prasukai. visdelto molis geras dalykas tuo atveju, iplojai i tekstura ir turi lotuliukas.gif
Atsakyti
va cia ivairiu pamokeliu biggrin.gif tiesa man atrodo reikia uzsiregistruoti, bet tik email ir psw reikalauja.
http://www.jewelryma...spx?PageIndex=1
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 06 08, 06:09)
nu taip - ranku darbas biggrin.gif

su boru? doh.gif baisus reikalas, taigi tiek daug grezineti doh.gif as tai galvojau, kad tu per rola prasukai. visdelto molis geras dalykas tuo atveju, iplojai i tekstura ir turi lotuliukas.gif

jei tik turi tokį rolą biggrin.gif (valcus tokius) tai aišku galima, ir dulkes naudot kaip kažkuri čia sakė galima ir dar bala žino ką prisigalvot, tai tik fantazijos ir išradingumo reikalas (o dažnai rezultatas mažai kuo skiriasi lotuliukas.gif )

kai įpranti, tai su juo "pieši" kaip pieštuku biggrin.gif , bet taip aš tikrai daug su juo dirbu, kolegos juokiasi, kad aš daugiau boruoju, nei lituoju, o jei ką prilituoju, tai tuoj nugriaužiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu bet kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 06 08, 07:37)
va cia ivairiu pamokeliu biggrin.gif  tiesa man atrodo reikia uzsiregistruoti, bet tik email ir psw reikalauja.
http://www.jewelryma...spx?PageIndex=1


Aciu .Isisaugojau kelias knygas.
Atsakyti
yahoo.gif pirmas blynas ir beveik neprisviles lotuliukas.gif cia mano gaminys is MANO bronzos molio biggrin.gif
nusipirkau bronzos milteliu, pridejau cukraus pudros, miltu, krakmolo, aliejaus, distiliuoto vandents, boro ruksties (kaip fluso) ir CMC gum (kazkas panasaus i zelatina) ir iskepiau (kaip visada) lotuliukas.gif
user posted image
va kas isejo, labai nebloga patina (na bet tai daugiau nuo temperaturos ir angliu priklauso), tekstura groboka, nes milteliai ~44nmikronu, o ne 2-20nmikronu, kaip paprastai buna parduodamajame molyje, nu bet vistiek gavosi tongue.gif reiks pabandyti aukstesne temperatura ir paslifuoti (cia visai neslifuoti), gal pavirsius svelnesnis gausis, o svarbiausia, kad kaina dvigubai mazesne, dar reiks paziureti US, ten ir pigiau man atrodo galima gauti.
Atsakyti
Ziit, patentuok, kol nevelu ax.gif Man patiko blynukai wub.gif Ir net tas grubumas patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 06 09, 22:29)
yahoo.gif pirmas blynas ir beveik neprisviles lotuliukas.gif  cia mano gaminys is MANO bronzos molio biggrin.gif


Super thumbup.gif Tik, kai pradėjai skaityti pirmas sudedamąsias dalis, tai kažkodėl apie pyragą pagalvojau hihihi.gif
Atsakyti
ziit labai gražu, tik kaip taip padaryti dirbant su metalu
Atsakyti
ziit , išradėja tu musu biggrin.gif
Atsakyti
ziit, koks receptas blink.gif, ir kokius gerus blynus iškepei biggrin.gif . Man labai patiko su skylutėm ir grubumas jiems tinka thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif aciuks.gif lotuliukas.gif tai, kad tai ne mano isradimas biggrin.gif tas "pyrago" receptas, tai paimtas is interneto. vaikstinejau po ivairius forumus ir pas skulptorius radau. jie pries 5 metus atkakliai bande pritaikyti sidabro molio recepta, tik tada dar nezinojo apie kepima anglyse(kad be deguonies keptu), bet siaip jie naudojo situos miltelius su resin, taip vadiname "cold casting", kai metalo milteliai maisomi su resin (tik ne epoksidine o kazkokia kita) ir isgauna metalini pavirsiu liejamoje skulpturoje. As tik nebuvau tikra, kaip suveiks tos didesmes metalo daleles, kitas dalykas nustebino, kad "susitrauke" tik apie 13%, as skaiciau, kad kuo didesnes detales, tai procentas didesnis, bet man kazkodel maziau isejo biggrin.gif nors bandziau lenkti/lauzti labai tviras metalas gavosi, tu dideliu blynu sonus paslifavau tai ir pavirsius normaliai nusislifuoja iki normalaus blizgejimo g.gif bet man irgi patinka tas grubus pavirsius. taigi dabar galiu, ka nors didelio ispudingo bandyti, ne taip brangiai iseis biggrin.gif Dita as nemanau, kad galima toki pavirsiu isgauti su normaliu metalu, tai man atrodo gaumnasi todel, kad molis akytas, o normalus metalas labai tankus, nebent bandyti kaip tekstura daryti, o spalvos turetu kaitant su degikliu gautis g.gif
Atsakyti
Ziit ,gelbek! Kaip man taisyklingai parasyti prisistatyme? Turiu viena sakini, kurio niekaip negaliu isversti ,nu ne taip skamba kaip reiketu ir viskas .
Sakinys:Juvelyrika mane suzavejo tuo ,kad...
Rasau:Jewelry I was fascinated by the fact that...
Nu kazkaip keistai skamba ,nesuprantamai.Kaip taisyklingai parasyti sita sakini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 11 birželio 2011 - 21:05