Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Dar priklauso kokio stiprumo tirpalas .Mano tirpalui jau beveik 3 metai biggrin.gif ,tai ir poveikis jo letesnis .Pastebejau viena dalyka|-kai tirpalas sviezias ,tai palaikius para ar ilgiau galima isgauti matini pavirsiu biggrin.gif . Su manuoju jau taip nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 02 birželio 2011 - 19:17
QUOTE(burbanti @ 2011 06 02, 20:16)
Dar priklauso kokio stiprumo tirpalas .Mano tirpalui jau beveik 3 metai  biggrin.gif  ,tai ir poveikis jo  letesnis .Pastebejau viena dalyka|-kai  tirpalas  sviezias ,tai palaikius para ar ilgiau  galima isgauti matini pavirsiu  biggrin.gif  . Su manuoju jau taip nesigauna  biggrin.gif

matinis baltas paviršius gaunasi visada. Tu gal į šaltą tirpalą dedi???

3 metai blink.gif ir dar tik žaliuja blink.gif pas mus po savaitės - pusantros būna kaip tarchūnas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 06 02, 19:22)
košmaras doh.gif  niekaip nesupranu kokiu tikslu schmoll.gif  aš dirbu kitą syk ryškiai elektrinės spalvos rūgštim ir tam procesui pakanka keliolikos minučių doh.gif

O kodel kosmaras? Nieko cia baisaus ,dar skyliu neisede ne viename gaminyje biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 06 02, 20:22)
matinis baltas paviršius gaunasi visada. Tu gal į šaltą tirpalą dedi???

3 metai blink.gif  ir dar tik žaliuja blink.gif  pas mus po savaitės - pusantros būna kaip tarchūnas lotuliukas.gif

Nezinau kaip tas pavirsius vadinas ,bet buna kaip su stambiu glaspopieriu nuslifuota.Išėsta-vienu zodziu .
Nu cezi ,as gi darau viska tik savo malonumui biggrin.gif ,tai pas mane ir iseigos nedideles
Pas mane dabar ryskiai ryskiai melynas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 02 birželio 2011 - 19:26
QUOTE(burbanti @ 2011 06 02, 20:23)
O kodel kosmaras? Nieko cia baisaus ,dar skyliu neisede ne viename gaminyje  biggrin.gif
Papildyta:

Nezinau kaip tas pavirsius vadinas ,bet buna  kaip su stambiu glaspopieriu nuslifuota.Išėsta-vienu zodziu .
Nu cezi ,as gi darau viska tik savo malonumui  biggrin.gif  ,tai pas mane ir iseigos nedideles
Pas mane dabar ryskiai ryskiai melynas

košmaras tame, kad jei aš mirkyčiau viską po parą, tai algos gaučiau 100 lt (ir tai gal ne) kiekvienas darbas turi savo terminą, juk jei nori virti pupeles nemirkai jų savaitę unsure.gif

gal aš kažko nesuprantu, bet dauguma jūsų labai koncentruoja dėmesį į tai kaip kas vadinasi, niekad dėl to nesukau galvos, apnašos tai apnašos, paviršius tai paviršius juodar ar baltas, negi tai keičia esmę g.gif

viskas suprantama dėl kiekių aš tik palyginimui parašiau mirksiukas.gif o jei jau rūgštis 3 metai, tai patirties jau turi būti, nenaujokė schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 06 02, 19:32)


gal aš kažko nesuprantu, bet dauguma jūsų labai koncentruoja dėmesį į tai kaip kas vadinasi, niekad dėl to nesukau galvos, apnašos tai apnašos, paviršius tai paviršius juodar ar baltas, negi tai keičia esmę g.gif




Mat kai ir be terminu viska ismanai, tai ir nereikia galvos sukti biggrin.gif O mes kai tokios internetines krysos, tai kaip be tu terminu apsieisi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 06 02, 10:37)
Dita, o čia kur? Nežinau nieko apie Žirmūnus  g.gif

Žirmunų 70, tel. 869855360
Atsakyti
Aciu smile.gif O ten parduotuve, ar kas?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 06 02, 22:44)
internetines krysos,

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aciu brangioji .Visokiu epitetu mamkose girdejau savo adresu ,bet tokio dar neteko ... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 06 02, 20:32)

Cezi ,zinok mane sudomino tavo tas autizmo zenkliukas ,tu cia emale naudojai kartu su akmenimis ?
user posted image

Viskas ,reikia daugiau juodo sokolado valgyti...visai buvau uzmirsus apie tavo dienorasti. O ten tokiu darbu tavo pamaciau ... rolleyes.gif
Tu iskelk ji i parasa ,kad nereiktu kiekviena karta eiti i tavo duomenis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 03 birželio 2011 - 10:00
QUOTE(burbanti @ 2011 06 03, 09:49)

Viskas ,reikia daugiau juodo sokolado valgyti...visai buvau uzmirsus apie tavo dienorasti. O ten tokiu darbu tavo pamaciau ...  rolleyes.gif 
Tu iskelk ji i parasa  ,kad nereiktu kiekviena karta eiti i tavo duomenis  ax.gif


O as kazkaip prisimenu, kad ,Cezi, buvai isemusi darbus is ten, tai ir nebelandziojau rolleyes.gif Imesk nuoroda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 06 03, 10:49)
:
Viskas ,reikia daugiau juodo sokolado valgyti...visai buvau uzmirsus apie tavo dienorasti. O ten tokiu darbu tavo pamaciau ...  rolleyes.gif 
Tu iskelk ji i parasa  ,kad nereiktu kiekviena karta eiti i tavo duomenis  ax.gif

Net pati pažiūrėjau ko ten yra lotuliukas.gif
ne čia ne emalė, čia specialus "modelinas" kažkoks ir svarovski kristalai
nustebinai blink.gif net žaktelėjau pamačius savo fotkę, nesupratau nei kurioj temoj randuos lotuliukas.gif pirma mintis buvo - iškur ji ją ištraukė lotuliukas.gif



QUOTE(naca @ 2011 06 03, 17:06)
O as kazkaip prisimenu, kad ,Cezi, buvai isemusi darbus is ten, tai ir nebelandziojau rolleyes.gif  Imesk nuoroda  ax.gif

tai kad juo naudojuosi tik tam, kad fotkes įkelt į postus mirksiukas.gif ir pridėta ten visokios bileberdos doh.gif
http://cezi-cezi.blo...01_archive.html

Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 06 04, 10:31)

nustebinai blink.gif  net žaktelėjau pamačius savo fotkę, nesupratau nei kurioj temoj randuos lotuliukas.gif pirma mintis buvo - iškur ji ją ištraukė lotuliukas.gif


As -seklys morka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 06 02, 20:15)
Nu taip , jau melynuoja  ji ,reikiasi vario jau daug joje ir veikimas prasteja. Reikia nauja misini pasigaminti ,bet kol neuzplauke meistravojimo  banga  biggrin.gif , tol nekeiciu .

biggrin.gif biggrin.gif nurūgštint pakanka keletos sekundzių
Atsakyti