Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 31, 11:27)
Pas mane kartais issilydo, kartais tik ikaista, nezinau dar tiksliai nuo ko tai priklauso, manau kad daug plytele sugeria, o vakar ikaito iki lydymosi temp  bigsmile.gif

Priklauso nuo to kada susidraugausi su liepsna ,kada tu ja perprasi
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2011 05 31, 07:29)

tikrai ne schmoll.gif tai priklauso nuo to kaip paruošiamas metalas, o ne nuo prabos. jei nenori kad tau juoduotų, atkaitink skardą su fliusu ir nurūgštink, daugiau nebejuoduos mirksiukas.gif



gal placiau galetum? O tai gatava daikta ar galima padaryti, kad nejuoduotu?
Papildyta:
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 31, 10:27)
Pas mane kartais issilydo, kartais tik ikaista, nezinau dar tiksliai nuo ko tai priklauso, manau kad daug plytele sugeria, o vakar ikaito iki lydymosi temp  bigsmile.gif


ir nuo aplinkos temperaturos priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
as nezinau, as skaiciau, kad reikia ta viela deti i rugsti g.gif
zodziu, naca, principas, kad is sterlingo pavirsizus "isimti" vari. t.y. kaitini ,dedi i rugsti, vandeni, vel kaitini, vel rugsti ,vandeni; po keliu tokiu apdirbimu ir nebereikes rugsties, nes visas pavirsiu bus gana solidus sidabras be vario priemaisos.
p.s. taip as skaiciau, bet gal nereikia ruksties , kaip cezi sako, tik nupiliruoti ir vel sildyti g.gif problema, kas tuo uzsiimines lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 31, 13:57)
gal placiau galetum? O tai gatava daikta ar galima padaryti, kad nejuoduotu?

o ką tu turi omenį "gatavas daiktas"? kad gaminys nesioksiduotų laikui bėgant, nešiojant, o išliktų toks pats (kaip auksas) ? taip neįmanoma, tokia jau šio metalo savybė.
Papildyta:
QUOTE(ziit @ 2011 05 31, 16:15)
p.s. taip as skaiciau, bet gal nereikia ruksties , kaip cezi sako, tik nupiliruoti ir vel sildyti g.gif  problema, kas tuo uzsiimines lotuliukas.gif

aš taip nesakiau schmoll.gif rūgštint reikia, o poliruot tik po rūgštinimo, ir poliruotas gaminys jau "gatavas" jo daugiau kaitint nereikia schmoll.gif
Papildyta:
tiesa sakant aš gal nelabai suprantu kokias jūs vario ar dar kokias apnašas norit nuimt, jei įkeltumėt "problemos" nuotraukas tai gal būtų lengviau išsiaiškint g.gif nes man joks varis neišlenda lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 31 gegužės 2011 - 16:27
QUOTE(cezi @ 2011 05 31, 10:27)
tiesa sakant aš gal nelabai suprantu kokias jūs vario ar dar kokias apnašas norit nuimt, jei įkeltumėt "problemos" nuotraukas tai gal būtų lengviau išsiaiškint g.gif nes man joks varis neišlenda lotuliukas.gif

ne, tu teisingai supratai, as kalbejau apie tas "apnasas" (firescale) po kaitinimo. sterling (0.95) sidabro ir vario misinys, tai kai pakaitini, tos apnasos, tai vario itaka (taip as skaiciau teorijoje biggrin.gif ) tu sakai,kad uztenka pakaitinti viena karta ir uzteks, kad daugiau to nebutu, as skaiciau, kad min 2-3 kartus arba, kol nebeluoduos, t.y. kol 0.95 sidabro pavirsiu principe pasidarys 0.99, o varis liks tik vidiniuose sluoksniuose.. kadangi pati tuo nezaidziau biggrin.gif tai kalbu tik is teorines puses
as suprantu, kad naca kalbejo apie laiko oksidacija
Atsakyti
Atsimenat ta mano pakabuka ,kur vis ant akmens gfotografavau ,su melsvai zaliu akmeniu ,tai va ten ir yra 999 sluoksnis ,bet galiu pasakyti ,kad po metu laiko ,netgi daugiau ,jei gerai atsimenu ,spalva visiskai nepasikeite-kaip buvo balta taip ir liko .Kai tuo tarpu kitus gaminius jau po kelis kartus valiau nuo oksidacijos.
Atsakyti
Siandien ziurinejau nete knygas ir vienoj radau, kad vietoj fliuso galima naudoti naturalu medu blink.gif Kaip supratau, jis naudojamas detalems sujungti... Ten kur perziura, 4 psl.

http://www.interweav...o...&a=be110601

Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 06 01, 17:15)
Siandien ziurinejau nete knygas ir vienoj radau, kad vietoj fliuso galima naudoti naturalu medu  blink.gif Kaip supratau, jis naudojamas detalems sujungti...  Ten kur perziura, 4 psl.

http://www.interweav...o...&a=be110601

Rimtai ?Einu bandyti biggrin.gif
Nu ka ,pirma klaida -per daug medaus uzdejau user posted image

Labai medus isputojo ir ilgai teko kaitinti ,kol pradejo dingineti juoda mase user posted image

Bet prisilitavo ,tik nezinau kieno deka :ar kad medus tinka kaip fliusas , ar kad 'perkaitinau' sidabra biggrin.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 birželio 2011 - 18:44
Oi, medaus ryskiai per daug uztepei blink.gif Toj nuorodoj fotkej matosi, kad po truputuka patepta medaus. Gaila neturiu medaus, pati isbandyciau ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif Tai jau tikrai kad iskepe biggrin.gif
Atsakyti
Pabandžiau ir aš su medum, bet man neprikibo biggrin.gif. Burbanti, taip gražiai išpjaustei detalę ir ką padirbai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 06 01, 01:10)
ne, tu teisingai supratai, as kalbejau apie tas "apnasas" (firescale) po kaitinimo. sterling (0.95) sidabro ir vario misinys, tai kai  pakaitini, tos apnasos, tai vario itaka (taip as skaiciau teorijoje biggrin.gif ) tu sakai,kad uztenka pakaitinti  viena karta ir uzteks, kad daugiau to nebutu, as skaiciau, kad min 2-3 kartus arba, kol nebeluoduos, t.y. kol 0.95 sidabro pavirsiu principe pasidarys 0.99, o varis liks tik vidiniuose sluoksniuose.. kadangi pati tuo nezaidziau biggrin.gif tai kalbu tik is teorines puses
as suprantu, kad naca kalbejo apie laiko oksidacija

nu tu angliškų terminų gali man nerašyt nes aš jų visai nesuprantu ir nesidomiu lotuliukas.gif aš pripratus prie senų juvelyrų žargonų lotuliukas.gif bet vistiek nesuprantu kas kur išlenda schmoll.gif matyt mano sidabras be vario lotuliukas.gif tu pafotkink kada tą procesą, mqan net įdomu, kokios čia jum problemos kyla g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bjauruska @ 2011 06 01, 17:15)
Siandien ziurinejau nete knygas ir vienoj radau, kad vietoj fliuso galima naudoti naturalu medu  blink.gif Kaip supratau, jis naudojamas detalems sujungti...  Ten kur perziura, 4 psl.

http://www.interweav...o...&a=be110601

geras, gaila medaus dabar neturiu g.gif išbandyčiau blink.gif
Atsakyti