Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 30, 13:13)
Nekuklus klausimas... Gal kas is Vilniaus turi nedideli kieki fliuso parduoti?  ax.gif Viso bbuteliuko nenoriu pirkti, o jis, kiek zinau, ilgiau pastovejes genda...

aš turiu liutovkos,jei nori truputį ipilsiu. Šiaip būna košelių, jos parduodamos nedideliais kiekiais.
Naca labai gražus tavo darbelis, o gintarai kokie nuostabus.
Atsakyti
Dita, aciu labai, bet jau su Chrysocolla susitariau - vis vien penktadieni pro Kauna vaziuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 10:09)
Sakot lydmetalio? Girdejau is juvelyru, kad sidabro viela tinka, as naudoju tolkia plonyte, ji greitai issilydo, bet neprisilituoja  g.gif Ar cia ne tas pats?

ziit, aciu, matai kai ziuri - visada lengvai atrodo  lotuliukas.gif  doh.gif


manau, kad tu tuos juvelyrus netaip supratai biggrin.gif lydmetalis plonos vielos pavidalu, o ne sidabrinė viela mirksiukas.gif
QUOTE(naca @ 2011 05 30, 13:39)
Keista, kad juvelyrai taip galejo patarti  g.gif


nemanau, kad jie taip patarė mirksiukas.gif
QUOTE(ziit @ 2011 05 30, 17:56)
0.99 pabala, kai kaitinamas, bet tai nereiskia oksidacija, tai tik sidabro kristalai i virsu "subega", kai as kepu savo metal clay , jis visada matinis ir baltas, po to itrini kristalus i vidu. o tai, kad skirtumas tarp 0.99 ir 0.95 nera oksidacijos, tai man labai svarbu, as negaliu naudoti 0.95 su moliu , nes is peciaus viela iseis juoda. oksidacija tai=juodavimas (kai varis iseina i virsu). jeigu tavo 0.99 joduoja, reiskia apgavo, o jeigu 0.95 balsta, tai reiskia tu gavai 0.99 vietoj 0.95, bet kartais, tai irgi nelebai geras dalykas, nes norisi kietesnes vielos, o iseina, gavai minksta.


tikrai ne schmoll.gif tai priklauso nuo to kaip paruošiamas metalas, o ne nuo prabos. jei nenori kad tau juoduotų, atkaitink skardą su fliusu ir nurūgštink, daugiau nebejuoduos mirksiukas.gif
QUOTE(ziit @ 2011 05 30, 20:23)
aaa.. sita oksidacija. nea as kalbejau apie ta, kuri gaunasi po litavimo (eng - firescale) nezinau, kaip lietuviskai blush2.gif o as nenaudoju ruksties voneles 0.99, o kam, jis ir taip baltas, o man kitos vielos nebalsta, o tik juoduoja po kaitinimo, tik 0.99 balta g.gif o ar as vel kazko nesupratau?

o leisk paklausk, kaip tu fliusą nuo metalo pašalini jei nerūgštini g.gif g.gif
Atsakyti
Nu dabar jau visai man cia galva susisuko paskaicius... Gal kas zino, koks sidabro procentas yra lydmetaliuose?
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 05 31, 08:34)
Nu dabar jau visai man cia galva susisuko paskaicius... Gal kas zino, koks sidabro procentas yra lydmetaliuose?

dėl ko susisuko??? o kam tau to procento reikia? tu jieškok lydmetalio ir visai nesuk galvos dėl procentų, tai ji ir nesisuks lotuliukas.gif

va tokio
http://www.santimas.lt/1/item/4885/

o čia litavimo lenta (kažkuri klausėt)
http://www.santimas.lt/1/item/3699/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 31 gegužės 2011 - 09:01
cezi, aciu 4u.gif As kaip ir minejau del to patarimo, gal kaip budama zalia, nevisai teisingai supratau 4u.gif
Atsakyti
Santima tai as zinau, bet del gabaliuko lydmetalio neapsimoka siustis, vet ir ieskau, gal kur arciau yra.
Atsakyti
Bent man tai nepatinka kad santimas siuncia tik su kurjeriu. Brangiai gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 21:52)
pasiemiau sidabra+sidabra ir plius fliusa ir puikiai susilitavo is pirmo karto  biggrin.gif Faktas, kad daugiau sveisti reikejo biggrin.gif : D

O tai be lydmetalio?
Sidabra kaitinai iki lydymosi temp.?
----------------------------------------------------


As pastebejau ,kad lituojant kartu 925 ir 999 ,999 pajuoduoja taip pat,bet tik truputi ,apsinesa apnasomis.Bet tai mano galvos neburzgina tuo ' o kodel' biggrin.gif Naturalu ,kad molekules susimaiso karstyje ,jos gi laksto kaip vijurkasi aukstoje temp. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 31 gegužės 2011 - 10:03
Bliamba, vakar is to dziaugsmo lydmetali pamirsau irasyt biggrin.gif Niekas ir nepastebejo biggrin.gif

Taip, sidabra ikaitinau iki lydymosi temperaturos.
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 31, 11:08)
Bliamba, vakar is to dziaugsmo lydmetali pamirsau irasyt  biggrin.gif Niekas ir nepastebejo  biggrin.gif

Taip, sidabra ikaitinau iki lydymosi temperaturos.

Tai jei iki lydymosi temp. ,tai tau tada nei lydmetalio nereikia. g.gif
Raudona sidabro spalva kaitinant ,tai dar nera lydymosi stadija .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 31 gegužės 2011 - 10:19
Pas mane kartais issilydo, kartais tik ikaista, nezinau dar tiksliai nuo ko tai priklauso, manau kad daug plytele sugeria, o vakar ikaito iki lydymosi temp bigsmile.gif
Atsakyti