Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 13:52)
Taip ir supratau, kad sulydei i visuma atskiras dalis  4u.gif O ant ko tu lituoji? Siaip idomu  rolleyes.gif Pas mane jauciu toks pats degiklis kaip pas tave  biggrin.gif  Arba dar prastesnis  biggrin.gif


As ant spec padeklo. Pradzioje bandziau lituoti ant s plytos, bet ji tikrai daug silumos atima.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 30, 15:24)
As ant spec padeklo. Pradzioje bandziau lituoti ant s plytos, bet ji tikrai daug silumos atima.

O šamotinės plytos netinka (is ju daro židinius ,pečius)?
Atsakyti
Zinau as tas samotines plytas, bet jus man pasakykit kur ju gaut? Seniuose neradau verysad.gif Hm, kas ten per stebuklas tas specialus padeklas? Kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 15:41)
Zinau as tas samotines plytas, bet jus man pasakykit kur ju gaut? Seniuose neradau  verysad.gif Hm, kas ten per stebuklas tas specialus padeklas? Kuo toliau i miska, tuo daugiau medziu  doh.gif  lotuliukas.gif


Jauciu, galesim mainus daryti lotuliukas.gif Vaziuodama namo galesiu plyta atvezti lotuliukas.gif ar bent pusplyte (nezinau, kas pas MB like yra, reikes sestadieni pasiziureti)
Atsakyti
O, butu liuks! lotuliukas.gif Tikrai paimciau plyta ar pusplyte (jei ne labai maza) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 05 30, 14:33)
O šamotinės plytos netinka (is ju daro židinius ,pečius)?


Zinok ir as buvau girdejusi, kad tinka, tai butent ant samotines ir litavau. Manau, jei butu galingesnis degiklis, tai ir ji tiktu.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 30, 06:44)
Ziit, keista, kad rasai, jog 999  nesioksiduoja  g.gif . Is praktikos patyriau, kad labai oksiduojasi, nemaziau uz 925.  Gal turi omeny, kad kaitinant nepabala (gal tai irgi oksidacija vadinasi  doh.gif ), tai tas tiesa .

0.99 pabala, kai kaitinamas, bet tai nereiskia oksidacija, tai tik sidabro kristalai i virsu "subega", kai as kepu savo metal clay , jis visada matinis ir baltas, po to itrini kristalus i vidu. o tai, kad skirtumas tarp 0.99 ir 0.95 nera oksidacijos, tai man labai svarbu, as negaliu naudoti 0.95 su moliu , nes is peciaus viela iseis juoda. oksidacija tai=juodavimas (kai varis iseina i virsu). jeigu tavo 0.99 joduoja, reiskia apgavo, o jeigu 0.95 balsta, tai reiskia tu gavai 0.99 vietoj 0.95, bet kartais, tai irgi nelebai geras dalykas, nes norisi kietesnes vielos, o iseina, gavai minksta.
Atsakyti
Ne, netikiu kad apgavo schmoll.gif Ji kitokia nei 925 ar 930, minkstesne, lankstant nekieteja, lydant susilydo i grazu nepajuodusi burbuliuka. Juolab kad esu pirkusii is ne vienos vietos (ir Angijos rimtos parduotuves). Deja ji stovedama patamsejo (ne kaitinant) . O kaitinant balsta visos, bet 999 zymiai maziau (cia turiu omeny pabalima po rugsties voneles, nes pries tai buna pajuode).
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 30, 12:06)
Ne, netikiu kad apgavo schmoll.gif  Ji kitokia nei 925 ar 930, minkstesne, lankstant nekieteja, lydant susilydo i grazu nepajuodusi burbuliuka. Juolab kad esu pirkusii is ne vienos vietos (ir Angijos rimtos parduotuves). Deja ji stovedama patamsejo (ne kaitinant) . O kaitinant balsta visos, bet 999 zymiai  maziau (cia turiu omeny pabalima po rugsties voneles, nes pries tai buna pajuode).

aaa.. sita oksidacija. nea as kalbejau apie ta, kuri gaunasi po litavimo (eng - firescale) nezinau, kaip lietuviskai blush2.gif o as nenaudoju ruksties voneles 0.99, o kam, jis ir taip baltas, o man kitos vielos nebalsta, o tik juoduoja po kaitinimo, tik 0.99 balta g.gif o ar as vel kazko nesupratau?
Atsakyti
aha, nesupratai biggrin.gif tiesiog po kaitinimo jos pajuoduoja, o po rugsties buna apsinesusios baltom apnasom, kurios nusipoliruoja ax.gif bet tos apnasos ne nuo rugsties, o nuo kaitinimo, tiesiog tik pasimato po rugsties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 30 gegužės 2011 - 20:46
Woho, atrodo radau kur suo pakastas buvo :D (aleliuja)

Buvau as toki issiplojus remeli ir susilitavus gale, tipo maniau aplituosiu ir uzlenkus idesiu akmeni. zodziu, ir kankinau as ji koki menesi (ar daugiau). O siandien pasiemiau sidabra+sidabra ir plius fliusa ir puikiai susilitavo is pirmo karto biggrin.gif Faktas, kad daugiau sveisti reikejo biggrin.gif : D
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 30, 14:45)
aha, nesupratai biggrin.gif  tiesiog po kaitinimo jos pajuoduoja, o po rugsties buna apsinesusios baltom apnasom, kurios nusipoliruoja ax.gif bet tos apnasos ne nuo rugsties, o nuo kaitinimo, tiesiog tik pasimato po rugsties.

issiaiskinom galu gale lotuliukas.gif
Atsakyti