Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 10:09)
Sakot lydmetalio? Girdejau is juvelyru, kad sidabro viela tinka, as naudoju tolkia plonyte, ji greitai issilydo, bet neprisilituoja  g.gif Ar cia ne tas pats?

Ties čia mano teorinės žinios ir pasibaigia lotuliukas.gif
Pas pačią spintelėj guli lydmetalis ir skystas fliusas, laukia kol degiklį susiveiksiu doh.gif
Atsakyti
ilja, as irgi nuo fliuso pradejau lotuliukas.gif Reiks pas drauga prasyt lydmetalio, jauciu kad jo ir truko man doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 03:27)
ilja, as irgi nuo fliuso pradejau  lotuliukas.gif Reiks pas drauga prasyt lydmetalio, jauciu kad jo ir truko man  doh.gif  lotuliukas.gif

fine silver (0.99) prabos , issilydo ir tarpusavyje susilituos(jis neoksiduojasi),gal ir galima ji prilyditi prie prie kito metalo g.gif , bet man atrodo tada reikalingas fluxsas (pries kaitinima, o ne po to ), kad neleistu tam metalui oksiduotis (pati nebandziau)oksidacija neleis susilituoti net ir su lydmetaliu. ten kur dejau video, kaip tik rodo visa eiga.
Atsakyti
Nekuklus klausimas... Gal kas is Vilniaus turi nedideli kieki fliuso parduoti? ax.gif Viso bbuteliuko nenoriu pirkti, o jis, kiek zinau, ilgiau pastovejes genda...
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2011 05 30, 13:11)
fine silver (0.99) prabos , issilydo ir tarpusavyje susilituos(jis neoksiduojasi),gal ir galima ji prilyditi prie  prie kito metalo g.gif  , bet man atrodo tada reikalingas fluxsas (pries kaitinima, o ne po to ), kad neleistu tam metalui oksiduotis (pati nebandziau)oksidacija neleis susilituoti net ir su lydmetaliu.  ten kur dejau video, kaip tik rodo visa eiga.



jasna, pas mane manau tik 0.95 blush2.gif O isties, reikia daznai sveisti, nes oksiduojasi (tepu fliusa visada pries kaitindama). Dekui kad paaiskinot, nes buvau pagatava nagus nusigrauzti, o pasirodo reikejo tik lydmetalio dasipirkti biggrin.gif 4u.gif


Bjauruska, gaila kad ne is Kauno, tikrai nupilciau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 09:09)
Sakot lydmetalio? Girdejau is juvelyru, kad sidabro viela tinka, as naudoju tolkia plonyte, ji greitai issilydo, bet neprisilituoja  g.gif Ar cia ne tas pats?

ziit, aciu, matai kai ziuri - visada lengvai atrodo  lotuliukas.gif  doh.gif



Manau, kad tavo atveju lydmetalis butinas. Tarpusavyje gali susilituoti ir be lydmetalio, bet tik tada, kai jau abi puses gerokai apsilydo pvz, kaip cia mirksiukas.gif

http://i1114.photobu...otynessesei.jpg

Cia net nebera vaizdo to, is ko as cia lydziau.

Keista, kad juvelyrai taip galejo patarti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 30 gegužės 2011 - 12:40
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 13:37)
jasna, pas mane manau tik 0.95  blush2.gif O isties, reikia daznai sveisti, nes oksiduojasi (tepu fliusa visada pries kaitindama). Dekui kad paaiskinot, nes buvau pagatava nagus nusigrauzti, o pasirodo reikejo tik lydmetalio dasipirkti  biggrin.gif  4u.gif
Bjauruska, gaila kad ne is Kauno, tikrai nupilciau  verysad.gif


Ziurint kurioj vietoj Kaune... Penktadieni po darbo pro Mega vaziuosiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bjauruska: 30 gegužės 2011 - 12:41
QUOTE(ziit @ 2011 05 30, 12:11)
fine silver (0.99) prabos , issilydo ir tarpusavyje susilituos(jis neoksiduojasi),gal ir galima ji prilyditi prie  prie kito metalo g.gif  , bet man atrodo tada reikalingas fluxsas (pries kaitinima, o ne po to ), kad neleistu tam metalui oksiduotis (pati nebandziau)oksidacija neleis susilituoti net ir su lydmetaliu.  ten kur dejau video, kaip tik rodo visa eiga.


Ziit, keista, kad rasai, jog 999 nesioksiduoja g.gif . Is praktikos patyriau, kad labai oksiduojasi, nemaziau uz 925. Gal turi omeny, kad kaitinant nepabala (gal tai irgi oksidacija vadinasi doh.gif ), tai tas tiesa .
Atsakyti
Naca, zinau sita tavo darbeli wub.gif Kaip suprantu - cia kiekviena burbuliuka litavai? arba turbut turi labai gera lituokli, kad visa sidarba taip islydo wub.gif

Del patarimu, tai zinai kaip buna, kazkas nedasako, kazkas nedaklauso biggrin.gif



Bjauruska, as prie Megos gyvenu, mano darbas baigiasi 18:00, tai prie megos buciau kazkur puse 20 h 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 30, 13:01)
Naca, zinau sita tavo darbeli  wub.gif Kaip suprantu - cia kiekviena burbuliuka litavai? arba turbut turi labai gera lituokli, kad visa sidarba taip islydo  wub.gif




ne ne , kaip tik cia pavyzdys, kad nieko beveik nelitavau su lydmetaliu, o tiesiog siukslytes sulydziau i toki gabala mirksiukas.gif Bet jos beveik issilyde iki minkstos konsistensijos, tai todel ir sulipo.

Patikek, as neturiu net normalaus degiklio, jau nekalbant apie gera biggrin.gif Maniskis mikrodegikliukas rolleyes.gif
Atsakyti
Taip ir supratau, kad sulydei i visuma atskiras dalis 4u.gif O ant ko tu lituoji? Siaip idomu rolleyes.gif Pas mane jauciu toks pats degiklis kaip pas tave biggrin.gif Arba dar prastesnis biggrin.gif
Atsakyti
Hmmm g.gif ,na niekad nebandziau lituoti su 925 sidabru..Reik patyrineti biggrin.gif
Lydmetalis ir yra lydmetalis, nes jo lydymosi temperatura mazesne nei 925 sidabro.Jis 'sukabina' sidabra nespejus jam issilydyti .


Imetu savo uzrasus apie lydmetali angliskai rolleyes.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 30 gegužės 2011 - 14:22