Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2011 05 27, 14:25)
Cia komplektas netradicinei nuotakai  ax.gif 

Pritariu Bjauruškai - man teko ant pagreičio prie taburetės saugos diržus segtis, kad nenugriūč...

Oi miergina, bet ir griooožis thumbup.gif
Lenkiu žemai savo žilstelėjusią galvą ir sakau "didelė pagarba" wub.gif
Atsakyti
Naca thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
as itariau, kad kazkas darosi, kai Naca uztyla, tai visada pries "audra" lotuliukas.gif
Atsakyti
Dekoju uz komplimentus biggrin.gif

Aha, Ziit, labai uzimta dabar esu, o ir savo pagrindiniame darbe pavargstu doh.gif
Atsakyti
nu taip, taip visada.jei yra pagrindinis darbas - yra pinigai uzsiimti sita prangia kuryba:D bet lieka mazai energijos, jei nera pagrindinio darbo, tu apribotas pinigais, bet energijos daug lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip ir sukies , kaip vovere rate lotuliukas.gif
Atsakyti
na cia tiksliai i desimtuka drinks_cheers.gif Bet ,jeigu jau puikiai isivaziuoji, tai gali ta pagrindini darba mesti, jei sirdziai nemielas biggrin.gif

Bet as tai niekada tais pinigais nesisvaidziau. Pradejau nuo mazo ir ejau link didesnio. Man kazkaip savaime gavosi taip rolleyes.gif Juolab , kad mano atlyginimas ne toks jau didelis, nenaudoju as jo savo malonumui, o i bendra biudzeta keliauja ax.gif

O ta energija po darbo tikrai isgaruoja, nors ir neilgos mano darbo valandos. Visada darbe galvoju, kad grizusi oho kiek padarysiu, o gaunasi snipstas cool.gif
Atsakyti
ačiū merginos už vertinimus
Tas pakabukas padarytas iš plonos plokštelės,iš dviejų dalių. Dydis iki dviejų cm
Atsakyti
va uzbaigiau menuli savo namukui biggrin.gif
http://www.flickr.co...othmetaldesign/
Atsakyti
Na, panos, duodat vaizdu... Reikes, pries einant ziureti i sita tema, zandikauli kuo nors pasiremti, nes bijau issinarinti lotuliukas.gif
Ziit, nepamenu ar gyriau namuka (ziauriai patiko), bet menulis su zmogeliuku lygiai taip pat puikus thumbup.gif
Atsakyti
O as atlekiu patarimo. Niekaip neikertu kame saknys, galvoju gal jus patarsite smile.gif

esme tame, kad niekaip nesigauna kokybiskai sulituoti sidabro doh.gif Islydyt islydau, bet kai uztepu fliuso, (pas mane skystas) ir pridedu kita sidabra man nesusilituoja. galvoju kad turbut truksta karscio (ji greiciausiai sugeria keramikine plytele ant kurios dirbu). Arba buna kad prisilydo, bet paskui atsoka unsure.gif Zodziu jau pameciau vilti beveik ....
Papildyta:
P.s. ziit namukas man irgi labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 29, 15:51)
O as atlekiu patarimo. Niekaip neikertu kame saknys, galvoju gal jus patarsite smile.gif

esme tame, kad niekaip nesigauna kokybiskai sulituoti sidabro  doh.gif Islydyt islydau, bet kai uztepu fliuso, (pas mane skystas) ir pridedu kita sidabra man nesusilituoja. galvoju  kad turbut truksta karscio (ji greiciausiai sugeria keramikine plytele ant kurios dirbu). Arba buna kad prisilydo, bet paskui atsoka  unsure.gif Zodziu jau pameciau vilti beveik ....
Papildyta:
P.s. ziit  namukas man irgi labai labai  wub.gif

as nelabai suprantu kaip tu islydai sidara , o paskui uzdedi fluksa,bet cia pora video, gal pades
http://www.cooltools...Bail-s/1156.htm
http://www.ganoksin....ring-Jump-Rings
bendrai paskutine svetaine labai verta pavaikscioti biggrin.gif ypac video, ten galima paziureti rimtu juvelyru darbo procesa, gausi labai gera supratima, kaip, kas darosi.aisku atrodo lengvai, kai Pro daro, mums tai uzima visa diena, ka jie daro per 5 min biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziit: 29 gegužės 2011 - 22:38
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 29, 22:51)
esme tame, kad niekaip nesigauna kokybiskai sulituoti sidabro  doh.gif Islydyt islydau, bet kai uztepu fliuso, (pas mane skystas) ir pridedu kita sidabra man nesusilituoja. galvoju  kad turbut truksta karscio (ji greiciausiai sugeria keramikine plytele ant kurios dirbu). Arba buna kad prisilydo, bet paskui atsoka  unsure.gif Zodziu jau pameciau vilti beveik ....

Aišku, nesu aš gera patarėja, nes dar tik skaitau ir nieko praktiškai nesu litavusi, bet pagal mano teorines žinias biggrin.gif man kažkaip lydmetalio aprašyme trūksta ax.gif Jei aš neteisi, profės pataisykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2011 05 30, 09:53)
Aišku, nesu aš gera patarėja, nes dar tik skaitau ir nieko praktiškai nesu litavusi, bet pagal mano teorines žinias biggrin.gif man kažkaip lydmetalio aprašyme trūksta ax.gif Jei aš neteisi, profės pataisykit blush2.gif



Sakot lydmetalio? Girdejau is juvelyru, kad sidabro viela tinka, as naudoju tolkia plonyte, ji greitai issilydo, bet neprisilituoja g.gif Ar cia ne tas pats?

ziit, aciu, matai kai ziuri - visada lengvai atrodo lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti