Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Naca ,labai gera ideja su tais terariumais gavosi . Malacius.
Papildyta:
QUOTE(Rene @ 2011 03 07, 11:04)
burbanti, tavo auskariukų dėžutės kokios mandros  rolleyes.gif


biggrin.gif nu ..kaip si karta suveike fantazija ,taip ir padariau biggrin.gif
Galvojau ,kad su uzsegimu daug vargsiu ,bet pasirodo -nieko ten sunkaus visiskai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 10 kovo 2011 - 18:35
Kaip keista...Lietuvos Ambasada maloniai atsisake pasiulymo surengti ten mano paroda biggrin.gif biggrin.gif Pasirodo ,kad net ten teritorija nera saugoma ..absurdas...
Atsakyti
Kur? Ambasadoje blink.gif ?


Kaip bus angliskai apyranke ant kojos ( apykoje). Nezinau net lietuvisko pavadinimo doh.gif
Atsakyti
Sveikos.
Gal žinot iš kur galėčiau atsisiusti anglų kalba knygų apie graviravimą ir liejimą pdf ar kitu formatu? Arba gal pačios ką nors patartumėt? perskaičiau beveik visas šias temas ir nelabai ką suradau apie graviravimą.
Dar labai būtų gerai jei kas įkeltų to poliravimo aparato kur pasigaminot foto nes tos kur Dziugas ikėlė jau nebeveikia. Ir dar vienas klausimėlis, čia kaip supratau visi siunčiatės sidabrą iš užsienio, ar sudėjus siuntimo išlaidas ir sidabro kainą nebūtų pigiau lietuvoje nusipirkti? smile.gif Ačiu iš anksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orb: 11 kovo 2011 - 17:31
oj sumaišiau Duzgas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 03 11, 08:16)
Kur? Ambasadoje  blink.gif ?
Kaip bus angliskai apyranke ant kojos ( apykoje). Nezinau net lietuvisko pavadinimo  doh.gif

ankle chain
Atsakyti
buvau nuvažiavusi į tą naują parduotuvę kur viskas juvelyrams. Dabar jie tik vežasi prekes,didelis užvežimas bus po trijų savaičių. Ten prekiaus viskuo, net ir akmenukais. Vėliau padarys internetinį puslapį. Bet vėliau, nes parduotuvė dar dažais kvepia.
Na, o sidabrą aš perku tik lietuvoje
Atsakyti
Dita, cia kuri parduotuve?
Atsakyti
Orb, paprasyk Tarascos, kad atsiustu tau knygu per skype. Nezinau, ar ten bus graviravimo, bet gal kazka rasi mirksiukas.gif

http://www.supermama...?showuser=23167

Duzgas ten tiesiog buvo pritvirtines indeli prie rankines dreles, kad galetu sukti. As prisitvirtinau prie tokio rankinio siulu vinioklio. Bet vistiek dabar poliruoju su pasta, nes man kazkaip nepasiekdavo visu kampeliu anas budas.

Aciu, Ziit, uz vertima rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 kovo 2011 - 20:55
Mmm. Turbūt reiks paprastu būdu poliruoti tada. smile.gif
O kur Vilniuje yra pirkti sidabro skardos arba grinuolių ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2011 03 13, 21:21)
Dita, cia kuri parduotuve?

antrame psl. parašiau nuorodą, Vilniuje Žirmunų 70
Atsakyti
Ten buvo dvi nuorodos, del to ir pasiklausiau, kurioj buvai smile.gif Aciu smile.gif
Atsakyti