Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Dita , sutinku su Ziit del nuotraukos. Man dar noretusi pamatyti pagrindine detale is arciau. Noretusi, kad nuotrauka nebutu tokia statiska.
Atsakyti
na fotografė aš tikrai prasta
burbanti grandinėlę dariau pati
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2011 05 24, 09:34)
Pas mane tai štilis dabar  biggrin.gif . Nieko neimu i rankas ,ikvepimo -nulis  biggrin.gif

Reiktų tau oficialiai padirbėt lotuliukas.gif štilis neštilis vistiek turi daryt jei valgyt nori lotuliukas.gif
Atsakyti
dita0506, labai grazu wub.gif man tik noretusi pati pakabuka is arciau pamatyt. Bet siaip super, ir grandinele wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2011 05 24, 23:00)
burbanti grandinėlę dariau pati

Ot saunuole
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2011 05 24, 23:07)
Reiktų tau oficialiai padirbėt lotuliukas.gif  štilis neštilis vistiek turi daryt jei valgyt nori  lotuliukas.gif

biggrin.gif Oi nygavary... irnesakyk.gif Kaip beris arciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 25 gegužės 2011 - 11:56
QUOTE(Chrysocolla @ 2011 05 25, 12:09)
dita0506, labai grazu  wub.gif man tik noretusi pati pakabuka is arciau pamatyt. Bet siaip super, ir grandinele  wub.gif  wub.gif  wub.gif

ačiū,pabandysiu idėti nuotrauką iš arčiau
user posted image
Atsakyti
Dita, o kokio dydzio taspakabukas? Kokio storumo skarrdele naudojai?
Grandinele puiki thumbup.gif


Cia komplektas netradicinei nuotakai ax.gif Pageidavo su rugiagelemis, tures irrugiageliu puokstele, bus pasipuosusi linine suknele wub.gif Iskeliauja i Norvegija.


user posted image
Atsakyti
Dita, grandinele ispudinga, pakabukas taip pat zavus smile.gif

Naca, man eilini kart zandikaulis atvipo wub.gif
Atsakyti
Naca, nu nerealus grožis, NEREALUS wub.gif Nu, labai-labai-labai, net nemoku pasakyti kaip labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
O kad tave kur ,vos neisvirtau is padu pamacius ta komplekta rugegelini biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Aciukas wub.gif

Nu bet kaip pavargau ji bedarydama doh.gif . Man labai sunku didelius komplektus daryti su tais paciais motyvais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2011 05 27, 14:57)
Aciukas wub.gif

Nu bet kaip pavargau ji bedarydama doh.gif  . Man labai sunku didelius komplektus daryti su tais paciais motyvais rolleyes.gif

Tikiu.



Dita ,as vis norejau paklausti ,tavo ta sfera is dvieju daliu daryta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 27 gegužės 2011 - 14:03